Opinie o Ekobiznes.pl w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekobiznes.pl, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekobiznes.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekobiznes.pl w Poznań

MirkaStachowiakOd

to są kłamliwe oszczerstwa, wiem bo z wami pracowałam i domyślam się o co wam, i tobie chodzi, mała profesjonalna pracownia architektury zabytkowej, od kilku lat z ekobiznes współpracyję mam własną firmę, za faktury płaci terminowo, nie umiecie sprostać zadaniu nietypowemu, umowa o dzieło, dzieło wykonane bez wad na czas i należycie to chyba was przerasta, dlaczego się nie przedstawicie i nie staniecie twarzą w twarz, t (usunięte przez administratora) rze bez jaj, a panienki [usunięte przez moderatora] co oczekiwały czegoś więcej się zawiodły, mszczą się bo w ekobiznes tylko nudna praca, a tak na marginesie to Maciej ma pecha bo do roboty same [usunięte przez moderatora] przychodzą, może dlatego że rzeczywiście ciut za mało płaci za robotę, spokoju ducha na święta życzę

Zostaw merytoryczną opinię o Ekobiznes.pl - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ekobiznes.pl