Opinie o Glapa Karolina Pphu Kaja w Wieluń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Glapa Karolina Pphu Kaja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Glapa Karolina Pphu Kaja o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glapa Karolina Pphu Kaja w Wieluń

Czy zdarzają się nadgodziny w Glapa Karolina Pphu Kaja?

Technik Nowy wpis

Komputer czy kto zadaje te pytania, powiedz Go Work- owi żeby zmienił algorytmy pytań i trochę pomyslał

Piotr Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie ważne, Panowie polecam się, czym mi dacie ma wagę tym lepiej zarobię. Delikatnie pytając Eva czeka na mnie ??

Posiadacie jakieś informacje związane z PPHU KAJA GLAPA KAROLINA? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Technik Nowy wpis

Firma nie istnieje. Oszukala mase ludzi. Mnie również.

Bolo

Jaki jest powód tej ciszy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Glapa Karolina Pphu Kaja odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
jkbli

@technik to tez by dużo wyjasniało - ich problemy, ze nie poszukują teraz pracowników żadnych tak naprawde

Technik

Zyja.... Ja po sadzie i wyroku dostaje od komornika 20 zl z dlugu ktory mi wisza.... Żenada, mieszkaja najlrawdopodobniej w Brzezinach pod lodzia i maja nas w (usunięte przez administratora)

Technik

pisz na technik@technik.c0.pl ......

hajss

potrzebuje wlasnie znalezc jakis informacji na ten temat o tej firmie. wiem ze to nie jest teraz prosta sprawa ale mam nadzieje ze ktos podpowie jak to zrobic. dark co takiego potrzebowales jak mi odpowiesz to bede pod wrazeniem ze czytasz jeszcze ten temat. chcialbym konstruktywnej opinii w tym temacie

dark

To dośc młoda firma, działalnośc zaczeli w 2011 roku, nie wiem nawet, czy nadal działają, bo numeru krs nie odnalazłem.

poszukuję

Jakieś update? Zastanawia mnie, czy można w Wieluniu dostać gdzieś lepsze warunki zatrudnienia w pokrewnych firmach?

Sewrus

Dawno nie było już żadnej konstruktywnej opinii... Chciałbym się dowiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie, ponieważ myślałem o aplikowaniu do nich,,

czy ktoś może pracuje obecnie w firmie PPHU KAJA GLAPA KAROLINA i może coś powiedzieć o warunkach pracy jakie tam panują?

marea

hurtownia wega jest na ulicy sieradzkiej 62 w wieluniu

Mariusz

Witam,jestem również zainteresowana , czy ktos wie gdzie ta sprawa się odbędzie

Oszukany 2

jak tam sprawa w sądzie? mam nadzieje, że ok.

Robert i Marta

Właśnie dzisiaj otrzymałem wezwanie na rozprawę która się odbędzie 05.11.2012 no i zobaczymy co dalej. My napewno im nie odpuścimy.

Znajomy

Co taka cisza się zrobila , nikt nie pisze o tych(usunięte przez moderatora), czyzby wszyscy im podarowali wplacone zaliczki.A co oni teraz robia, nikt ich nie widzial ?

Basia A.

Witam wszystkich Państwa serdecznie ! Zespól Nocna Zmiana już nie istnieje , w naszym składzie, 2-os , czyli (usunięte przez moderatora) , -niestety tak musiało się stać - pozdrawiam Państwa -jak Ktoś ma jakieś zapytania - podam mój adres internet- barbara40000@wp.pl , ewentualnie nr tel kont 508-32-98-93.Pozdrawiam - Barbara A.

Oszykany także przez Pana Jacka i Panią Karolinę

i jak sprawa w sądzie? idzie coś do przodu? GDZIE TA NOCNA ZMIANA??? Chyba leży gdzieś zachlana!!! :-)

Znajomy

Cos mało o nich slychac , nikt nie wie gdzie mieszkaja i przebywaja, moze ktos ich widział , napiszcie jakby co.

Zostaw merytoryczną opinię o Glapa Karolina Pphu Kaja - Wieluń

Glapa Karolina Pphu Kaja
1.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Sieradzka 62a
    98-300 Wieluń