Kos Elektrosystem

Nekla

Opinie o Kos Elektrosystem

byłem na rozmowie kwalifikacyjnej , zarobki gorsze jak w biedronce nie polecam tej firmy

mateo

zastanwiam sie jak jest teraz, wiem,że produkują osprzęt elektroinstalacyjny, może ktos z was wie czy posuzkują serwisantów?

neklok

pracownicy traktowani przedmiotowo.donosicielstwo postawione na wysokim poziomie -brygadzistka(L.S). nie jest ważne czy dobrze wykonujesz obowiązki, ale jakie masz układy z dyrektorką (a.g.) i brygadzistką.

kosmaty

nowoczesny zakład, ale[usunięte przez admina] zwłaszcza przez dyrektora produkcji.zakład pracy chronionej ,inwalidzi miło widziani tylko dla dotacji-traktowani jak niewolnicy, ciekawe kiedy wprowadzą pamparsy.Zarobki minimalne .własciciel ostatnio kupił samochód za kilkasetysięcy złotych.

Zostaw opinię o Kos Elektrosystem - Nekla

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kos Elektrosystem