Opinie o Kos Elektrosystem w Nekla

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kos Elektrosystem. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kos Elektrosystem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kos Elektrosystem w Nekla

Jonasz Nowy wpis

Firma zasługuje na dobre opinie, poza tym ten spokój na wątku tylko potwierdza moją opinię!

A.K. Nowy wpis

Nie polecam serdecznie pracy w tej firmie. Jeśli jednak chcesz pracować, kup wiadro wazeliny i weź ze sobą. Odwracasz się i masz nóż w plecach od brygadzisty, który(a) powinien(nna) stać za pracownikiem murem. Do tego p.dyrektor, dla której liczy się tylko to, ile zrobisz, a nie ile zarobisz. Prosisz o pomoc, a otrzymujesz reprymendę. Nie da się tego wytrzymać, mam złe doświadczenia i cieszę się, że pracuję teraz gdzie indziej. Zarobek nie jest zły: 6000zł brutto (oczywiście za trzy miesiące).

Pracownik Nowy wpis

byłem na rozmowie kwalifikacyjnej , zarobki gorsze jak w biedronce nie polecam tej firmy

mateo Nowy wpis

zastanwiam sie jak jest teraz, wiem,że produkują osprzęt elektroinstalacyjny, może ktos z was wie czy posuzkują serwisantów?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kos Elektrosystem? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
neklok

pracownicy traktowani przedmiotowo.donosicielstwo postawione na wysokim poziomie -brygadzistka(L.S). nie jest ważne czy dobrze wykonujesz obowiązki, ale jakie masz układy z dyrektorką (a.g.) i brygadzistką.

kosmaty

nowoczesny zakład, ale[usunięte przez admina] zwłaszcza przez dyrektora produkcji.zakład pracy chronionej ,inwalidzi miło widziani tylko dla dotacji-traktowani jak niewolnicy, ciekawe kiedy wprowadzą pamparsy.Zarobki minimalne .własciciel ostatnio kupił samochód za kilkasetysięcy złotych.

Zostaw merytoryczną opinię o Kos Elektrosystem - Nekla

Kos Elektrosystem