netmaks

Sosnowiec

Opinie o netmaks

Igosława

nie ma prowizji, tylko podstawa, mysle ze dosc wysoka, nie bede podawac konkretnych kwot, bo nie wypada mowic o pieniadzach, szczegolnie kiedy to nie jest glowny czynnik motywacyjny, ale jest to poziom sredniej krajowej nie rozumiem zwrotu "idzie wyjsc..." ?

111-000-101-010

Zdecydowanie najmocniejszą stroną miejsca pracy jest elastyczny czas i miejsce, dużo samodzielności, dowolności i odpowiedzialności w kształtowaniu relacji z kontrahentami, swoboda działania. Firma daje kredyt zaufania pracownikom, nie patrzy im na ręce, co pewnie może w dłuższej perspektywie czasowej zaowocować przyrostem zatrudnienia netto w postaci leniwców, którzy większą część swego czas pracy wykorzystują nieefektywnie. Zaufanie jednak jest relacją wzajemną i jeśli pracownik nie darzy nim pracodawcy, sytuacja ta zemści się na nim w dwójnasób. Działając zespołowo, osiągnąć można wiele i to firma potrafi docenić, natomiast jeśli chcecie poleżeć do góry brzuchem ze swoją roszczeniową postawą, przeto powiadam Wam, jesteście zgubieni! :-)

Igosława

jesli chcesz pracowac w weekendy, to nie ma problemu, ale tez nie ma takiej potrzeby - zabieram prace do domu, bo mam wlasny sprzet i tak czy tak musze go wziac...a w czasie dniowki czasami trzeba isc do lekarza, zalatwic cos na miescie itp. nie ma nadgodzin, skoro czas pracy jest zadaniowy i ty decydujesz, kiedy i gdzie bedziesz wykonywal robote, mozesz to robic nawet w wannie :P

konstruktywny_krytyk

A mnie zastanawia zawsze, komu zależy na tym, by pisać - mówiąc eufemistycznie - rzeczy rozmijające się z prawdą. Konkurencja chyba nie płaci wam za to, bo tak robią tylko korporacje, a na to firma jest za małym konkurentem rynkowym, żeby się do takich metod uciekali najwięksi. I nie rywalizuje bezpośrednio z sieciami GSM. Na przykład...może jacyś sfrustrowani lokalni dostawcy dopłacają premie za wpisy? Nic nie wiem o tym , żeby kogoś z firmy zwalniano czy wyrzucano -a owszem, był taki ewidentny przypadek rok temu, kiedy ktoś pracował jednocześnie dla innej firmy i to w tym samym mieście. Ale jeśli już ktoś odchodzi, to zazwyczaj sam z siebie...pewnie mają ludzie rozmaite powody, tyle że podejmując taką samodzielną decyzję, nie powinni swego zawodowego niespełnienia przenosić automatycznie do sieci. Pisanie "firma nakazuje pracownikom wykładać wlasne środki" świadczy o totalnym braku zrozumienia trendu BYOD, a nawet jest szkalowaniem pracodawcy - czy potencjalneego, czy rzeczywistego. Jakie dowody macie na swoje oskarżenia i czy sądzicie, że anonimowość w świecie online naprawdę pozwala oczerniać każdego bez żadnych konsekwencji? Jaki reprezentujecie kapitał społeczny i przyszłość dla tego kraju???!

Igosława

pracuje teraz w sieci sprzedazy od paru tygodni i z pakietu socjalnego fajne sa refundacje lekow czy wizyt u lekarza i to jest dla mnie szok bo nie wiedzialam nawet ze cos takiego jest mozliwe, poza tym firma ma swoja przychodnie medyczna, ale to niestety na slasku i nas nie obejmuje w sieci tych benefitow za wiele moze nie ma, ale najwazniejszy jest elastyczny czas pracy tak przynajmniej dla mnie jeszcze mozecie popytac tych z sosnowca, a zreszta o takie rzeczy na rozmowie tez zapytac mozna

wyluzowany ciepłownik

Hejka też ;-) Ja to myślę, że niepełnosprawnych zatrudnili ze 200 co najmniej, skąd wam się taka liczba jak 50 wzięła? Ale nie orientuję się, jak wygląda call center, mam tylko kontakt telefoniczny i via net z centralą, cc jest tam właśnie, zresztą teraz przenieśli się do nowego biurowca i z tego, co słyszałem, to rozbudowują cały czas. Szkoda, że siec tak się szybko nie rozrasta i nie będzie raczej nowych stacji w mazowieckiem, przydałyby się bardzo.

gerry

Hejka No i co tam w netmaks... Czy zatrudniono tych 50 wygadanych osób absolwentów i niepełnosprawnych do call center? Będą musieli znaleźć 50 tys użytkowników internetu do 10mb/s A co z tym darmowym netem przez 2 lata..chociaż tam jakaś kaucja ma być czy kredyt na zabezpieczenie sprzętu - co to za sprzęt?? Co to jest ten wimax?? pzdr

jwsdsw

Ok więc biorę się do nauki języka polskiego - będę także siedział cicho - nie przeszkadzał.... W praktyce niedługo będę się posługiwał tylko angielskim.. Jeśli chodzi o pracę to tylko na Wyspach...:) W Polsce nie ma sensu..:) Pzdr

AbsencjaWizji

Witam Państwa, no więc tak - "wziąć", a nie "wziąść". Poza tym pan przedmówca to też polszczyzny uczył się chyba na wagarach - co to za składnia? Jak chodzi o meritum - nie wiem czy wypisanie się na tego typu portalu pomaga wam poradzić sobie z problemami emocjonalnymi? Jeśli tak, to cieszę się, ale zastanówcie się, zanim zdyskredytujecie kogoś ad personam, bowiem w przyszłości może się to na was zemścić. Pochopnymi oskarżeniami i rzucanymi na wiatr alegacjami można zniszczyć życie drugiej osobie. Ale sobie samemu również.

jswgh

Tak mamy się wziąść do nauki!!! Chociaż dyplomy i tytuły naukowe już mamy...:) Jesteśmy nieudacznikami życiowymi bez przyszłości... Telemarketing - to nieraz jedyna praca dostępna na rynku pracy - stąd tak mało opłacalna... Duża rotacja pracowników - liczą się efekty sprzedaży - a produkt trudny do sprzedania.. Wiadomo chyba że dobra praca jest niemożliwa bez znajomości - które często zastępują wiedzę i umiejętności.. Przyszłość Internetu bezprzewodowego w Polsce to LTE a nie Wimax W którym miejscu napisałem coś źle...

jestem za agrestem

Ja zawsze bardzo żałuję, że zadowoleni ludzie nie wyrażają swoich opinii :-( Tylko frustraci muszą się wyżywać, zauważam, że - poza jedną - wszystkie negatywne opinie tutaj dotyczą pracy w call center. Że wyzysk, nadgodziny, kiepsko płacą, coś tam. To weźcie się ludzie do nauki, myślenia i znajdźcie sobie inną robotę. Jak widzicie, ci co pracują w innych działach, nie narzekają. A swoją drogą, ja też nie znam nikogo, kto by się cieszył z takiej roboty w telemarketingu :P

mati12

chyba należysz do lizusów prezia niestety wszystkie wpisy prawdziwe szkoda że ich nie czytałem wcześniej powiem jedno żaden z negatywów nie jest przekoloryzowany a nawet można powiedzieć że nie opisują wszystkiego

mati12

to niestety prawda że ze swoich popracujesz przekonasz się

laska z polski

Z tego co słyszałem dają jeszcze dom i fundują wakacje jeśli jesteś z rodziny wielodzietnej. A! I można tam jarać gibony w czasie pracy.

szybkobieżny-jednorożec

Ja sie tez wybieram na rozmowe, w tym tygodniu i chcialam zapytac czy firma daje jakies dodatkowe swiadczenia poza kasa i autem sluzbowym? wie ktos cos o tym?

developer

firma na szczęście nie instaluje oprogramowania szpiegowskiego na telefonach, jak to robią banki i nie śledzi swoich pracowników, niedługo wszędzie będą takie przekręty jak z rządem USA, założe się, że wszyscy macie oko szefa instalowane w tych korporacjach, a w tej firmie mają zaufanie do pracowników i to jest prawdziwa wartość!

jasiek

pracownik 2013 - 2013-06-30 19:03:16 od czego by zaczac, ludzie fajni ale wlasnego zdania nie maja bo boja sie odezwac... po 1. netmaks to tzw dziecko milmexu, jego prezes nie ma zielonego pojecia co sie dzieje w netmaksie... nikt nic nie wie, a twoi przelozoni przychodza do pracy kiedy chca... w tej robocie jest samowolka... mozna udawac ze sie dzwoni bo prowizji i tak niema... jak zarobisz 800zl na zleceniu to max, a i tak niepelne.... nawet kurier na czas do klienta nie przyjezdza, a niby taaak powazna firma... tak samo powazna jak ich oferty.... obludni ludzie, tylek obrabiaja... mowie tu o przelozonych.... ktorzy niz cos wiedziec to jeden do drugiego lata co ma powiedziec pracownikom.... baza drukowana z zumi... badz tablica.pl ... zalosne... a niby mamy 21wiek.... nigdy wiecej nie chcialbym tam pracowac, bo to jest chora firma.... a prezes nawet nie wie dokladnie jaki jest adres netmaksu haha.... zainteresowanie... zwalniaja cie po 3 miesiacach, widzisz wyplate... a pytasz gdzie za prowizje? NO PRZECIEZ W UMOWIE NIE MA NIC O PROWIZJI.... ...... sciema wielka... pozdro byly pacownik..-Idę właśnie na rozmowę do nich. Jednak chyba nie będę kierował sie opiniami tutaj zamieszczonymi. Sami zobaczcie: "w tej robocie jest samowolka... mozna udawac ze sie dzwoni bo prowizji i tak niema". Jak się ktoś [usunięte przez moderatora]to go wyrzucają. To chyba proste... A czy naprawdę można udawać? A bilingi, kolego? Pójdę, porozmawiam, dopytam i dam tu znać, co i jak. Ave.

EMEA

Witam! :) Możliwości może nie są szerokie, ale łatwo jest awansować i po roku pracy zbierać doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Pieniądze są przyzwoite, ale na 5000 netto nie ma co liczyć ;) Za to ładnie wygląda taki kierownik w CV. Nie wiem, jak się pracuje w callcenter, bo jestem technikiem :P Ale ludzie na pewno są bardzo fajni i sympatyczni, więc wstydziłbyś się takie bzdury wypisaywać, bo właśnie zespół ludzi jest największym atutem w tej firmie.

Exalt

Ja mam Seata Leona i tam drabina też się nie mieści :/

ford mustang

jakiekolwiek call center to raczej praca dla desperatow, ale tez nikt ci nie kaze takiej podejmowac - na pewno siedzenie na transferach z kasy panstwa jest latwiejsze i przyjemniejsze :P frustraci zawsze beda wylewac swoje zale online, bo to przeciez miejsce, gdzie mozna dowolnie obrzucac kazdego blotem ;-) ja bylem zadowolony, chociaz pracowalem krotko, bo tylko pare miesiecy - te 800 pln to chyba byla prowizja, przedmowco? :) centrala placi zdecydowanie lepiej, a piszac, ze zarzad nie ma pojecia, co sie dzieje, pokazujecie, ze w ogole nie pracowaliscie w tej firmie i jej nie znacie - caly czas jest doskonaly kontakt z prezesem, czasami nawet ma sie dosc tych ciaglych maili :P

swhj

Pytanie do EMEA..... To 2500 zł brutto na początek to chyba nie w Call Center gdzie można liczyć na jakieś 780 zł..:) Call Center - praca dla ludzi zdesperowanych, mało opłacalna Czy są jakieś mozliwości rozwoju, awansu w tej firmie..? Internet do 10Mb/s - bardzo słabo w porównaniu z konkurencją.. Ps. faktycznie do sparka ciężko zmieścić drabinę wysuwaną..:) Pozdrawiam

pracownik 2013

Camry

z tego co mnie poinformował kolega, który tam pracuje od dłuższego już czasu, to system premiowy pojawia się w strukturach sprzedaży, w centrali nie ma czegoś takiego, a premie ogólnie są mniej atrakcyjne niż właśnie podstawa - ale firma oferuje elastyczny czas pracy, pakiet medyczny, refundacje, bardzo spokojna atmosfere, wiec jest pare powodow do polecenia, wiecej nie wiem

WesT

system premiowy to niestety mi nieznany temat, jest wysoka podstawa i zdecydowanie mi ona wystarcza, moze jakies premie w dziale sprzedazy sa

driver

W zasadzie jestem zadowolony z pracy, zarobków i atmosfery, ludzie niestety wszędzie są tacy sami i wiadomo, że najlepiej byłoby na wyspie bezludnej, ale cóż życie - jedynie zgodzę się z przedmówcą co do osoby dyrektor. Poza tym nigdy nie zdarzyło się, żeby mi ktoś zalegał z płatnością, a już na pewno nie, żebym musiał płacić za coś ze swoich środków, jeśli ktoś takie rzeczy wypisuje, to po prostu kłamie, ale niestety w internecie wyżywają się głównie malkontenci. Ogólnie ok, ale daje 4/5 z uwagi na pewne osoby, jeśli się pracuje w technice, to jest naprawdę w porządku.

Fadon

Muszę przyznać, że czytałem te wszystkie złowieszcze opinie przed rozmową rozmową kwalifikacyjną i rozpoczęciem pracy, i czułem się jak ostatni desperat decydując się żeby jednak spróbować. Teraz mnie to śmieszy. Atmosfera jest naprawdę miła, kierownicy rynku życzliwy i wyrozumiali. Duże wsparcie ze strony przełożonych zwłaszcza na starcie. Widzę, że tutaj pojawiło się kilku frustratów albo osób, które po prostu doprowadziły do personalnych konfliktów i teraz muszą się wyładować. To nie jest uczciwe, chociaż wiadomo, że prędzej w internecie trafi się na nienawiść niż na dobrą opinię. O rzeczach dobrych się nie mówi. Wypłatę dostaję regularnie, wbrew temu co przeczytałem tutaj. Z pracy jestem zadowolony ale pracować trzeba po prostu rzetelnie. Mile widziana jest własna inicjatywa i kreatywność a pole do popisu jest duże. To też sobie cenię. Dlatego mogę szczerze polecić wszystkim, którzy się wahają.

Roland

Firma i praca bardzo w porządku. Dobry zespół, szkolenia, ostatnio ruszyła kampania w mediach, ruch spory, klienci zadowoleni, zarobki na poziomie. Nie widzę powodów do narzekań.

EMEA

Zarobki calkiem przyzwoite - na sam poczatek dostajesz 2500 brutto, nie wiem jak z podwyzka, bo jeszcze nie dostalam, ale pracuje dopiero pol roku ;) Fajna atmosfera i sympatyczni ludzie, w sumie nie ma sie do czego przyczepic, poza tym ze wyrabiam sporo nadgodzin, ale jesli ktos nie chce to nie musi :P

happy!

wiadomo, ze w necie to zawsze pisza malkontenci i niezadowoleni - pewnie na dodatek byli pracownicy firmy, ktorych zwolniono trudno liczyc na to, ze opinie beda obiektywne, chcialabym sie dowiedziec czegos sensownego, ale widze tu jedynie belkot o tym, jak to malo sie w Polsce zarabia i jacy pracodawcy sa niedobrzy wezcie sie do roboty, pokolenie Y najchetniej lezaloby do gory brzuchem!

ARR

Dyrektor sieci sprzedazy jest okropna osoba i ktos ja w koncu powinien oskarzyc o[usunięte przez moderatora] pracownikow i grozi im! Poza tym firma ok

KKozubek

bardzo mila atmosfera w pracy, przyjazne szefostwo, spedzilam w tej firmie duzo pozytywnych chwil, ktore z nostalgia wspominam :) naprawde warto - praca jest konkurencyjnie wynagradzana, a nie jest na tyle absorbujaca, bo szef dzwonil do ciebie o 4 w nocy, podroze sluzbowe nie sa bardzo czeste i w miedzyczasie mozna poswiecic czas na samorozwoj; kolego, jesli pracowales w sprzedazy to niestety nigdy nie bedzie lekko, latwo i przyjemnie

jachranka

Zielony, pracujesz jako instalator? Przerzuć się na prace biurowe, więcej zarobisz i nie będzie kwękał :D Widocznie pozostałych dwóch prezesów się nie boją? ;)

Zielony

Nie polecam pracy w NetMaksie, nie dość, że się nie znają, źle rozmieszczone stacje bazowe, same siebie zagłuszają (szumy powyżej 90). to tego zła konfiguracja, klienci skaczą między sektorami, opóźnienia w dostawie końcówek klienckich. Większość routerów TP-LInk tl340 niesprawnych (problemy z wanem). Do tego problemy z płatnościami (czekać trzeba sporo). Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Samochód służbowy (SPARK) gdzie nawet cały sprzęt się nie mieści nie mówiąc o drabinie. Samemu kupujesz materiał (bo zanim doślą kable mija ok 20 podłączeń). do Tego 30 osób nad Tobą i każdy mówi co innego. 3 prezesów których wszyscy się boją. nie polecam. lepiej pracować w Tesco za 1100zł niż w netmaksie

ziomal

Tak wiec cała prawda o Netmaksie : Gołą podstawa - 1200 zł brak prowizji itp. Zwrotu za bilety i inne koszty brak (dojazdy do klientów itp ) Nakaz kupowania np papieru do drukarki z swoje pieniądze (albo dalszej umowy nie będzie -słowa regionalnego ) Nakłanianie do oszukiwania Ludzi bo muszą być wyniki ( słowa regionalnego ) Umowa na zlecenie i to wystawiana z wielkim opóźnieniem i tylko na np miesiąc czasu . Ogólny chaos brak organizacji i wiedzy w branży informatycznej. Pracownicy jak wszędzie są ok ale są i lizusy Regionalni i wyżej - zryte berety szkoda słów

wersh

700zł za tydzień? Niemożliwe.. Pzdr

Syriusz

700 zl to chyba za tydzien kolego, cos Ci sie pomylilo :P swietna atmosfera w pracy i przesympatyczni ludzie, z szefem uklada nam sie w porzadku, ale to raczej ja jestem osoba konfliktowa, wiec nie narzekam ;] na wszystkich szczeblach mozna sie swietnie dogadac, daja elastyczne godziny pracy, jednak nie moge powiedziec, by oferta szkolen i swiadczen dodatkowych byla szczegolnie rozbudowana :/

lala

1.200? Mi się udało wyciągnąć góra 700 zł pracując cały miesiąc. Ale atmosfera pracy, warunki pracy są bardzo ok. Jak ktoś ma oczywiście porównanie co do innych firm.

radość istnienia

Przedmowca chyba sam ma problem - nie chcialo sie do szkoly chodzic i uczyc, a teraz marudzi, ze place minimalna dostaje. Oczywiscie, jesli masz minimalne kwalifikacje i pracujesz na poziomie callcenter, to nie licz na wypchany portfel, sluzbowa toyote i tableta. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ale to nie powod, zeby imiennie kogos obrazac. Nie znam Cie czlowieku, niemniej jednak to miejsce pomyslano w taki sposob, ze ocenie podlega firma, a nie konkretny czlowiek w niej pracujacy. Przykro mi, ze nie dograles sie z szefem, ale w pracy nikt Cie pewnie nie trzyma na sile ;) Wolnosc jest najpiekniejszym aspektem naszego istnienia :)

s

tam rządzi kolko kolko wiejskich, wszystko i wszystkich muszą wiedzieć, Bruno to nie kierownik, kasa za 1200zł to trudno przeżyć, milmex płaci jak chce i kiedy chce

wersdyfhs

Witam W Netmaksie prowizji nie było nie ma i nie będzie..... Tylko goła podstawa... Umowa zlecenie - niska stawka... Ogólnie czeski film.... Zła atmosfera....ogólnie panujące chamstwo... Umowa o pracę - zapomnij.... To w zasadzie tyle.. Ogólnie nie polecam....chyba dla desperados Pozdrawiam

Areva

Szanowny Przedmówco, wynagrodzenie jest konkurencyjne, ale nie jest nim prowizja, tylko stała płaca. Jeśli ktoś chce żyć z samych prowizji, niech zatrudni się w banku inwestycyjnym, wciska opcje walutowe i derywaty, a nie sprzedaje usługi teleinformatyczne. Pozdrawiam:)

Zostaw opinię o netmaks - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie netmaks