netmaks

Sosnowiec

Opinie o netmaks

hgfd

@Eli a wiadomo dlaczego co potem nie działali czy jak?

Eli

Zarobki? Ostatnie wynagrodzenia nam wyplacono w listopadzie 2013....

Hah

Piszesz o sobie, panie Krzyśko???

on

to zwykli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukali tysiące ludzi, mają sprawy sądowe i powinni siedzieć

michałek

od poltora roku pracuje za darmo i jestem bardzo zadowolony!

~crazy it's my live
@michałek 10.05.2015 03:45
od poltora roku pracuje za darmo i jestem bardzo zadowolony!

Rodzina prezesa powinna ;)

michalK

Witam, jestem bylym pracownikiem Netmaks - a w zasadzie to Milmex Systemy Komputerowe sp. z o.o., ul. Jagiellonska 40 w Sosnowcu. Przez kilka lat pracowalem na dosc wysokim stanowisku, obecnie firma - a tak naprawde to jej prezesi, bo wylacznie oni odpowiadaja za te sytuacje i zamierzam udowodnic, ze bylo to dzialanie celowe i dokonane z premedytacja - winni mi są 100 tysięcy złotych zaległych wynagrodzeń. Nigdy nie wierzcie w obietnice swego pracodawcy. To tylko przejściowe kłopoty, za tydzień zapłacimy, na pewno ma Pan oszczędności, wszystko będzie ok - to pierdoły opowiadane na dzień dobry OWCOM.

maciek

ja też nie wiem z jakich przyczyn wynikają takie sytuacje? Może ktoś rozjaśnić tę sprawe? chce jeszcze wiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i czy warto składac tam jakiekolwiek papiery, co z rekrutacją- w jaki sposób się odbywa zazwyczaj?No i oczywiście zarobki w danym roku jakie są....Bede wdzieczny jak ktos udzieli info

mikooo

no nie wiem czy wszyscy mają tam oferowaną formę umowy na franczyznę, bo jest na przykład ogłoszenie na księgowego albo na przedstawiciela handlowego i wcale nie są to stanowiska na których się wymaga takich rzeczy, no do na logike nawet komu by to się opłacało, ani nie pracodawcy ani pracownikom jednak..

Sebastian

Netmaks to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakiego nigdy nie widziałem- mam to od roku a działało ze 3 miesiące,szajs i badziew,powinni zarzad posadzic bo ten przekret przypomina to co robił amber Gold

gość

nadzwyczaj nieuczciwa firma, która dość ,że oszukała masę ludzi to jeszcze nic z tego sobie nie robi i na każde pytanie jeśli jakim cudem odpowie to jest to kłamstwo.

suwalczanin

netmaks to kolejny parchaty przekret wspólny urzedu marszałkowskiego,UE Banku pocztowego i zgrajii pejsatych

Adam

Witam Czy pieniądze można jakos odzyskać, mogą sobie wziąć to urządzenie (usunięte przez administratora)

było i nieprawda...

Jestem na szczęście byłym pracownikiem sieci netmaks. (usunięte przez administratora)

mmadzik

Praktycznie od początku grudnia internetu nie ma, biuro stacjonarne zamknięte, telefony wyłączone. Ludzie, trzymajcie się z daleka...

Użytkownik lublin

w kwietniu 2013 podpisałem umowę na darmowy internet z kałcją za kredyt mieli płacić raty i płacili do listopada w tym roku dostałem monit z banku o zaległościach i żadnego z nimi kontaktu... jeżeli ktoś ma jakiś aktywny numer to proszę dzwoniłem pod wszystkie... wszędzie aut. sekretarki

zbulwersowana

powiem krótko, wypłat jak nie było tak nie ma... nikogo nie obchodzi czy pracownicy mają za co żyć...

@zbulwersowana 21.12.2013 23:40

Powiem krótko - kasa się pojawiła - ale tylko połowa. Brakuje też kasy za poprzednie miesiące. Co robić? Nie mam za co żyć - brakuje na bieżące opłaty.... Tego internetu ciągle nie ma... Co robić dalej??????????????

xxx

Nie płacą.Do tej pory nie dostałam wypłaty za wrzesień.Mamy grudzień.Po temacie.

W call center też zalegają z wypłatą.

Monter

Nie polecam, nie wypłacają w terminie wypłat, ja dostaję z 2 miesięcznym opóźnieniem. Samochód miałem dostać służbowy na dojazdy na serwisy - nie dostałem, na razie same obiecanki cacanki. Sprzęt instalatorski własny. zdarzają się montaże po 21.00 bo klient tak zażyczył (pracuję od 9.00 do 17.00) za nadgodziny nikt nie płaci. Jedyny Plus to miły i sympatyczny zespół (niestety niższego szczebla) prezesy mają gdzieś pracowników. Wcześniej pracowałem w Orange i powiem, że 100% lepiej. i wynagrodzenie dwukrotnie wyższe. oraz płatne nadgodziny i weekendy. Często zdarza się, że sieć nie działa i dostajesz baty za wykonany ale nie działający montaż. Nie polecam pracy jako monter-serwisant. Chociaż kolega na własnej działalności nie narzeka świadcząc dla Netmaksu usług.

jwsh

Zarobki nie przekraczają tys. złotych....czyli do minimalnej krajowej trochę brakuje.. Stracisz pracę - nie dostaniesz zasiłku...

jwsh

Ojej Telemarketer w Netmaks to ostatnie ogniwo w łańcuchu pokarmowym np. dżdżownica...:) Można go wywalić w każdej chwili bez podania przyczyny... Zajęcie marnie opłacane - nie sprzyja rozwojowi... Zarobki nie dobijają do tys zł.... Rodacy nie wracajcie z emigracji... nie ma poco..:)

halliburton

sprzedaż bezpośrednia jest za pośrednictwem call center, ale to trochę co innego niż infolinia, która z kolei tylko odpowiada na pytania - taki helpdesk czy tam support - więcej się jednak sprzedaje w salonach, bo tych osób jest więcej, poza tym produkt zyskuje przy bezpośrednim kontakcie z klientem - a co do socjalu, to był w socjaliźmie :P :P a poważnie, to są te refundacje, o których już ktoś pisał, opieka medyczna, multisport, jak chcesz to możesz wziąć komputer (laptop) i komórkę, nie wiem jak z autem, ja nie dostałem

Bielecka

NetMaks nie posiada przedstawicieli poza zarządem, chyba że to ten organ miałeś na myśli? Czy mówisz o salonach sprzedaży? Nie wiem, jak zarabiają specjaliści operacyjni, a telemarketerzy to już wcale i nie będę się za kogoś wypowiadać.

szybkobieżny jednorożec

nie chce sie po prostu przedstawiac z imienia i nazwiska, ok? nie handlowym, bardziej w strone hr, a precyzyjniej mowiac, szkoleniowym i bynajmniej nie robie sobie z nikogo jaj

Ofeliac

No cóż jeżeli chodzi o transport, to nie można liczyć raczej na autobus zakładowy ale na samochody służbowe co dotyczy osób na stanowiskach kierowników, dyrektorów, koordynatorów, managerów, ich zastępców - co do innych to nie wiem. Przestańcie z tym Marksem :D

Immortelle

NetMaks, nie netMAKS i nie netmarks, niestety ciągle jeszcze pokutującą wśród młodych ludzi praktyką jest to, ze idąc gdzieś na rozmowę kwalifikacyjną, nie czytają dobrze nawet nazwy firmy. Czy idąc na randkę, tez nie znacie imienia swojego wybranka / wybranki?!

szybkobieżny jednorożec

nie wiem czy to moge nazwac dzialem, bo jestem w pionie :D

tonio

anonim - 2013-09-11 18:31:27 To jako kto pracujecie Wy? Bo rozumiem, że pracujecie w netmarks. W ogóle telemarketerzy sprzedają, czy tylko omawiają na spotkania?właśnie, bezpośrednia sprzedaż czy tylko pozyskiwanie potencjalnie zainteresowanych?

anka

szybkobieżny jednorożec - 2013-09-13 15:08:46 po kilkunastu juz tygodniach pracy moge wam napisac, ze atutem firmy (Milmex = Netmaks, bo widze, ze ktos ma jakies dziwne watpliwosci...?) jest przesympatyczny zespol ludzi i klimat, jaki panuje w pracy, chociaz lokalizacja w SPNT nie jest specjalnie dogodna do dojazdow :( jak w kazdej firmie, o swoje trzeba walczyc, jednak osoby zdolne i przedsiebiorcze z pewnoscia beda zadowolone - z auta sluzbowego akurat dobrowolnie nie korzystam, bo mam swoje, ale juz opieka medyczna i przywileje przydaja sie bardzo :-) polecam, chociaz nie na 6 gwiazdekjakie auto? :o na jakim jesteś dziale?

Bielecka

kiepsko świadczy o Was pytanie "co ma wspólnego..." - NetMaks to tylko marka handlowa, składając papiery do jakiejś firmy, warto się dowiedzieć o jej nazwę

Bielecka

Ofeliac - hahaha też dobre ;-) Tak pracowałam. Gdybym pracowała nadal, nie wypowiadałabym się na tym forum. Jeśli jest Pan (Pani?) zainteresowany działem, to była to księgowość / controlling. Pozdrawiam.

Ofeliac

Nie pracuję i nie pracowałam w NetMARKS - może najpierw nauczcie się pisać nazwę firmy, jeśli chcecie się w niej zatrudnić!

mateo350

ta firma net maks to jakas kpina w grudniu nie było internetu 7 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora)

Bielecka

Wybacz, ale się nie wypowiem konstruktywnie na temat pracy telemarketera, bo to dla mnie strasznie niekonstruktywne zajęcie, jeśli jednak chodzi o pracę w Milmexie, to godziny można ustalić sobie dowolnie z przełożonym (większość osób pracuje 9-17 lub 10-17), podobnie jak pracę w home office. Stopień trudności jest chyba normalny, zależy od stanowiska. Zdywersyfikowane zadania i dobrze, kiedy masz szeroką wiedzę, którą lubisz się pochwalić ;-)

ioio

Master of Disaster - 2013-09-11 15:48:22 Nikt nic nie pisał o takim stanowisku, bo ci, co pracują jako telemarketerzy, nie wypowiadają się na forach internetowych :Dto fakt, zazwyczaj są tak zrezygnowani i zniechęceni, że brak im sił i chęci by się udzielać na forum. smutna prawda.

Master of Disaster

adam

jeszcze raz zapytam - 2013-09-10 23:45:35 mam pytanie do osób zorientowanych, mianowicie jak wygląda praca jako telemarketerka w netmaks? chodzi mi o warunki finansowe, godziny pracy, stopień "trudności" itp. proszę o konstruktywną odpowiedź :) tu ci nikt nie odpowie, tacy to ludzie w tej firmie...

jeszcze raz zapytam

Ofeliac

Hej, trudno mi powiedziec czy nie ma nigdy premii, bo az tak dlugo to nie pracuje ;-) Istotna dla mnie jest wysokosc wynagrodzenia stalego i to jest ok, wszystko co jest uznaniowe kojarzy mi sie z totalitarnym rezimem!

margrabina-maria

- już ktoś pisał przecież na ten temat wcześniej, dlaczego posty zostały jakoś dziwnie zdechronologizowane????!!!!

Ofeliac

Nie - wynagrodzenie jest stałe, nic mi o prowizjach nie wiadomo.

nemo

nigdy nie było problemów z płatnością to przynajmniej w moim przypadku i nic też o tym nie słyszałam - może telemarketing ma jakieś kłopoty, ale to komórka zewnętrzna wobec nas

tonio

marta - 2013-09-05 21:56:53 mam pytanie do osób zorientowanych, mianowicie jak wygląda praca jako telemarketerka w netmaks? chodzi mi o warunki finansowe, godziny pracy, stopień "trudności" itp. proszę o konstruktywną odpowiedź :)też poproszę jakieś info :)

marta

dsdfkd

Pada tutaj określenie nie płacą................ Zaciekawiło mnie to............. Więc płacą regularnie czy nie płacą.... ???

?

mamy dowody co gorsze dobrze że za upomnienie się o wypłatę palców nie podrzynają i gardła ale chodź i tak nie płacą

Igosława

zależy wszystko od tego, na jakie chcesz aplikować stanowisko...?

Igosława

4 nie gwarantowałabym, 3 na starcie jak najbardziej, mówiąc o kwocie brutto, możesz zaryzykować na rozmowie 3200 znowu piszecie jakieś bzdury (przedmówca) niestety nie każdy jest na tyle inteligentny, aby przefiltrować informacje tu zamieszczane przez adwersarzy, więc nie zamierzam polemizować :/ elastyczny czas pracy to ogromna wygoda, poza tym ja jestem np. osobą niepełnosprawną, otrzymuję refundacje leków i zabiegów, to także ma znaczenie

edsmony

jakie 3 czy 4 z przodu ??????????????? O czym wy piszecie... Najniższe wynagrodzenie i tyle... Co jest potrzebne do odbioru Wimax? Czy wystarczy sama antena?

Zostaw opinię o netmaks - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie netmaks