Opinie o Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych w Mińsk Mazowiecki

anonim2

Gabi, nic się nie zmieniło :) Wszystko jest po staremu, więc daj sobie siana...

Witam, moze ktos przeczyta tego posta w najblizszych godzinach...bo potrzebna mi szybka odpowiedz...jak sytuacja w Pancie w Pultusku? Chodzi dokladnie o stanowiska PH...cos sie zmienilo czy dalej tak jak wczesniejsze opinie??? (z góry przepraszam za brak polskich znakow...ale slownik wszystko wywala)

Mimo panującej sytuacji........ Wesołych,zdrowych,rodzinnych i przede wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy...........................................( z przyczyn znanych nie mogę napisa od kogo)

lublin - 2009-12-09 23:00:01 co tam Dam jedną radę SPADAJCIE Z TEJ FIRMY bo tu nigdy nie będziecie potraktowani jak ludzie tylko jak śmieći!!!!!!!!!!

Czy po rozmowie w Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Mińsk Mazowiecki
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Elektryk - Automatyk
Mińsk Mazowiecki
Harper Hygienics S.A.

lublin - 2009-12-09 23:00:01 co tam Podnieśli ale obrót!!!!!!! a panisko na cedc powiedziało że jak się komuś nie podoba to po co siedzi zresztą co tu gadać (usunięte przez administratora) i choć co nie którzy na wyższym stanowisku to ich kultura na poziomie przedszkolaka (nie obrażając maluchów).

lublin

co tam "pantowicze" nic nie narzekacie. Chyba wam podnieśli pensje, że tu tak cicho????

obcy

Nie mam nic wspólnego z Waszą firmą , ale macie rację póki prezesi pociągają za sznurki ,które dostarczają bonusów prezesom WSS ,to jest ok. Myślę ,że "leśne dziadki" w WSS już nie długo odejdą i wtedy będzie kaplica . Panta potrafi tylko działać na rynku WSS, a pozostałe rynki są już dla Was nie dostępne . Swoja drogą to ciekawy temat jedyne miasto w kraju z jedynymi WSS ,które nie oceniają dostawcy po walorach rynkowych , a po zasobności kopert - przynajmniej tak słyszałem . A , co do utrzymywania dawnych właścicieli - hm. To koledzy z WSS są ich atutem w innym wypadku byłoby juz dawno pozamiatane .

a - 2009-10-23 12:53:14 na uczciwosc tej firmy bym nie liczyl, dziwie sie ,ze maja jeszcze klientow a oni chca nowych znalezc. Na kazdy sklep inne ceny aby tylko do reszty czlowieka wydoic a pozniej sie dziwia, ze na nazwe panta ludzie maja uczulenie. Prezesi siedza i wiedza, ze jest lipa ale co tam oni maja to w [cenzura] swoje juz sie nahapali zreszta i teraz niesiedza za kila tysiecy ale za przynajmniej kilkanascie a moze i wiecej. Dyrektor, kierownik to tylko sciema nic niemoga zalatwic. Dziwi mnie opinia ze dyrektor [usunięte przez moderatora] w multi zrobil taka dobra robote bo narazie mimo ostrego zangazowania na poczatku objecia stanowiska to teraz nie zabardzo widac jego prace m.in. Gazetka wrzesniowa trafila do nas na koniec miesiaca tlumaczac sie smiesznymi problemami. Oczywiscie ktos moze powiedziec jak tak narzekacie to sie zwolnijcie owszem ale nie o to chyba chodzi jak sie prowadzi firme , zajmuje stanowiska to jest sie odpowiedzialnym za obowiazki i pracownikow. Panta zaczyna przypominac troche samolot bez pilota leci ale niewiadomo gdzie najprawdopodobniej w dol. Fajnie by bylo jak by cedc realnie podeszlo do targetow i sytuacji na rynku. A panowie prezesi panty nie byli tak zarozumiali i zeszli na ziemie. Moze warto by bylo zainwestowac troche w juz pracujacych pracownikow. Bardzo słuszna uwaga o samolocie kolego.Ale nie licz że Panta zainwestuje w pracowników.raczej myśli jak zabrać a nie dać,.Widzisz że plany jeszcze we wszystkich oddziałach nie dane albo są tak wysokie ze nikt z nas nie zrobi więc możemy pożegnać sie z premią jakąkolwiek na gwiazdkę (zresztą i tak nigdy nie było jak w innych firmach)ale nawet ta wypracowaną bo wymyślą należności albo coś jeszcze

a

na uczciwosc tej firmy bym nie liczyl, dziwie sie ,ze maja jeszcze klientow a oni chca nowych znalezc. Na kazdy sklep inne ceny aby tylko do reszty czlowieka wydoic a pozniej sie dziwia, ze na nazwe panta ludzie maja uczulenie. Prezesi siedza i wiedza, ze jest lipa ale co tam oni maja to w dupie swoje juz sie nahapali zreszta i teraz niesiedza za kila tysiecy ale za przynajmniej kilkanascie a moze i wiecej. Dyrektor, kierownik to tylko sciema nic niemoga zalatwic. Dziwi mnie opinia ze dyrektor [usunięte przez moderatora] w multi zrobil taka dobra robote bo narazie mimo ostrego zangazowania na poczatku objecia stanowiska to teraz nie zabardzo widac jego prace m.in. Gazetka wrzesniowa trafila do nas na koniec miesiaca tlumaczac sie smiesznymi problemami. Oczywiscie ktos moze powiedziec jak tak narzekacie to sie zwolnijcie owszem ale nie o to chyba chodzi jak sie prowadzi firme , zajmuje stanowiska to jest sie odpowiedzialnym za obowiazki i pracownikow. Panta zaczyna przypominac troche samolot bez pilota leci ale niewiadomo gdzie najprawdopodobniej w dol. Fajnie by bylo jak by cedc realnie podeszlo do targetow i sytuacji na rynku. A panowie prezesi panty nie byli tak zarozumiali i zeszli na ziemie. Moze warto by bylo zainwestowac troche w juz pracujacych pracownikow.

prezes

o kurce te zbiura znowu napisza rze w cdc zatródniaja glabuw bo moia powiedziala rze z bledami napisalem to wczesniejsze

a

zamiast na srodowych spotkaniach sluchac w tydzien w tydzien to samo( slaby obrot, gdzie nowi klienci, jestecie podpora firmy to od was wszystko zalezy, macie wszystkie narzedzia, zle wam duzo zarabiacie:-) itd ) oprocz ostatniego to mowil bil do prezesa; powinnismy poczytac posty na tym forum.

święta racja kolego. ale co z tym piotrkowem bo nic niewiem, domyslam sie tylko,że chodzi o przejety polnis

anonim - 2009-10-22 16:28:28 oj tak zgadzam się. dobrze to już nie będzie. szkoda tylko pracowników no i samych klientów tej firmy nie którzy naprawde fajni ludzie a przez swoją ufnośc do firmy robieni sa w takie bambuko, ze szok. a pracownicy dla szefów są niczym zwłaszcza tacy , których da się zastąpic w tydzien. najgorzej ma magazyn i ph. caly czas sie mówi, ze ph to fundament firmy a tak naprawde traktowani sa najgożej. nawet jesli by chcial sie zwolnic naprawde dobry i doswiadczony ph to prezes zastapi go w tydzien nowym bez doswiadczenia i ktory bedzie tracil obrot. nikt sie nie zastanawia nad tym, zeby dac podwyżkę zamiast tracic obrot wtedy nikt by nie musial odchodzic to już się kończy kolego,A było tak pięknie,Zaraz zlikwidują Piotrków Jak ma być dobrze?????kierowcy uciekają,magazyn same młode łepki .które nie odróżniają 0,5 od 0,7nie wspomnę o gatunku wódki a co do win to nawet nie wiedzą co to Frontera??????Przedstawiciel ????Jeden dobry (nawet bardzo)ale ostatni. NIEDOCENIONY!!!!!! Młodzi patrzeć jak szybko smykną ,bo na fakturowaniu maja więcej od nich,.Chyba ze pan kierownik stanie sie znów ph i wyruszy wciskać i obiecywać swoje złote góry. Klienci sami już odchodzą maja dość cyrkowców, Ja wam życzę jak najlepiej zwłaszcza tym na niższym szczeblu a resztę niech diabli wezmą,

obserwator

To prawda macie tam fajnego Andrzeja (w takim sensie ze na niczym sie nie zna a zajmuje takie stanowisko). Prezesi nie sa lepsi. Moim zdaniem panta pikuje w dół i to co raz szybciej. Generalnie wychodzi na wierzch ich brak umiejetnosci handlowania. Cały czas probuje sie uszukiwac klientow a nie lojalnie z nimi wpsolpracowac. Obym byl zła wróżką ale to na prawde skonczy sie ŹLE.

SPRAWIEDLIWY

Macie tam fajnego Andrzeja oraz prezesów , którzy zajmują sie tylko sponsoringiem WSS . jEDEN BŁĄD KTÓRY ROBI BILL ,ŻE ZATRUDNIA BYŁYCH WŁŚCICIELI . ALE JEST TO SZCZĘSCIE DLA KONKURENCJI !!!!!!!!!1111111

anonim - 2009-09-07 20:07:03 Słyszałam, że przyjmują tam na przedstawiciela zastanawiam sie czy zlozyc tam cv. Możesz rozwinąc tą wypowiedz bo chce wiedziec czy warto (zaznaczam, ze jestem w tej chwili bez pracy) moj znajomy kiedys mowil,że jest tam nieżle ale z tego co napisales to chyba sie zmienilo zreszta jak by bylo slodko to by nie zatrudniali. Moglbys podac mi ewentualnie swoj gg Większość ucieka a ty kolego chcesz się zatrudnić????!!!!!!Chyba że nie masz gdzie spędzać wolnego czasu i kasa ci nie potrzebna. Kto mądry dawno dał nura,A reszta siedzi i narzeka........a ja mam tylko dobry cyrk z tego co piszą Powodzenia Wszystkim

GOŚĆ - 2009-09-28 22:02:40 Ej, fajne macie relacje w tej w Piotrkowie jest fajnie,Hrabina która nic nie robi .Pan kierownik który sie nie przemęcza a sam był PH a teraz głowę łamie bo umowa mu się kończy .Co to będzie co to będzie.

GOŚĆ - 2009-09-28 22:02:40 Ej, fajne macie relacje w tej czego narzekacie samochód do dyspozycji telefon limit którego nie wyczerpujecie a pensja wam nie potrzebna za miskę zupy nie laska pracować,ha ha ha targety do wykonania lepiej pomyślcie jak to zrobić

xxx

Niedługo koniec roku i czas na rózne plebiscyty. Wiem z pewnego zródła, że Panta-Hurt ma szansę na nagrodę w kategorii Najgorszy pracodawca roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych - Mińsk Mazowiecki

Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych
2.8/5 Na podstawie 30 ocen.

Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych