Opinie o Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych w Mińsk Mazowiecki

2.8/5
Na podstawie 30 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych w Mińsk Mazowiecki

anonim - 2009-09-29 22:46:16 jak ci tak dobrze to po co śledzisz to forum nie pasujesz tu wiec [usunięte przez moderatora] Gratuluję kultury, niezłych chamów zatrudnia Panta (ja nie pracuję w Pancie synku i nie narzekam), mam nadzieję, że przy najbliższej okazji firma pozbędzie się takich tłuków ze swoich szeregów.

strach przed identyfikacją? jasne przedstawic się to jak rzucic wypowiedzenie a z tym chce trochę poczekac

GOŚĆ

Ej, fajne macie relacje w tej "Pancie" , to miłość , czy przekonania. A może pokora do przełożonych i strach przed identyfikacją ?.

Czy po rozmowie w Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Mińsk Mazowiecki
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta
Polski Instytut Odszkodowań
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Mińsk Mazowiecki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS

anonim - 2009-09-28 19:57:05 a czy dobrze sie pisze np. to : frajer jesteś i tyle tu chodzi o pracę i wykorzystywanie ludzi za takie pensje. pomyliłeś/aś forum jan moidek to nie tutaj Skoro czujesz się wykorzystywany to dlaczego nie zmienisz pracy? Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Jeżeli jesteś dobry to wszędzie znajdziesz pracę za dużo lepsze wynagrodzenie (no chyba, że tylko potrafisz narzekać i siedzieć z założonymi rękami). PS. Żadna praca nawet najgorsza nie zwalnia ze znajomości ojczystego języka.

szkoda, że swoim szefom nie zwracacie uwagi jak się wysłowic nie mogą albo nie wiedzą co oznacza cedc przy nich tylko[usunięte przez admina] liżecie podlizuchy

oczywiście miodek bo zaraz jakis jełop się przyczepi bo tylko tym sie może podniecic

anonim - 2009-09-17 19:52:32 nie chyba ale napewno Na pewno piszmy oddzielnie a nie razem - do szkoły wracać matoły.

anonim - 2009-09-17 19:50:31 kryzys się nie kończy??? to ty chyba jakaś jesteś zacofana i z domu nie wychodzisz albo z pracy-to się zgodzę, że nie dotarł bo jest tam [usunięte przez moderatora] ale jak firma będzie tak postępowac to będzie jeszcze gorzej. a tak wogóle to ty chyba jesteś taka co w [usunięte przez moderatora] ciągle włazi Po pierwsze, synku jeżeli nie orientujesz się w sytuacji gospodarczej, nie oglądasz co mówią analitycy w tv i nie czytasz gazet to się nie wypowiadaj. Po drugie, kup sobie słownik ortograficzny i naucz się pisać po polsku bez błędów ortograficznych.

nie chyba ale napewno

nemo - 2009-09-07 19:14:34 Firma w ktorej nie warto pracowac na zadnym stanowisku może z wyjątkiem prezesa i v-c prezesa pozostałe stanowiska a zwłaszcza ph-mało płatne i wymagające. Wszystkim zastanawiającym sie nad pracą w tej firmie szczeze odradzam szczegolnie w minsku. Jest to firma z resztą jak cale CEDC, ktora nie liczy sie z pracownikiem. Ph w tej firmie zarabiaja czesto mniej niz pracownicy sklepow spozywczych z calym szacunkiem dla ich pracy. Prezes tej firmy tak jak i warszawa tego niewidzi i w koncu nie bedzie mial pracownikow. Kryzys sie konczy i sytuacja na rynku pracy tez sie poprawi wtedy nikt co cos umie i ma doswiadczenie nie bedzie chcial pracowac za taka zapomoge. Zostana lub przyjda tylko pracownicy bez doswiadczenia popracuja pol roku niewyrabiajac targetów i nastepni dopuki panta nie straci wszystkich klientów Kryzys się nie kończy, on jeszcze do nas nie dotarł, więc optymizm kolegi jeżeli chodzi o poprawę na rynku pracy jest raczej nieuzasadniony.

Ads - 2009-09-15 12:22:42 Pewnie ze nie warto zaczynac wspolpracy z ta firma... Licz sie ze przy podpisaniu umowy musisz podpisac weksel in blanco a nie wiesz jakie pozniej poniesiesz konsekwencje? :(( jak najdalej od tej firmy... Hm .... weksel trzeba podpisać, żeby potem nie ścigać tych, którzy pobrali pieniądze od klienta i nie wpłacili ich do kasy. Sami sobie jesteście winni koledzy, gdyby kilku Waszych kolegów nie przywłaszczyło sobie pieniędzy w przeszłości, dzisiaj nie musielibyście podpisywać weksli.

Ads

Słyszałam, że przyjmują tam na przedstawiciela zastanawiam sie czy zlozyc tam cv. Możesz rozwinąc tą wypowiedz bo chce wiedziec czy warto (zaznaczam, ze jestem w tej chwili bez pracy) moj znajomy kiedys mowil,że jest tam nieżle ale z tego co napisales to chyba sie zmienilo zreszta jak by bylo slodko to by nie zatrudniali. Moglbys podac mi ewentualnie swoj gg

nemo

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych - Mińsk Mazowiecki

Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych
  • Mińsk Mazowiecki