Opinie o Hydro Partner w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hydro Partner. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hydro Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro Partner w Leszno

Niedawno jeszcze pracownik

Jeszcze trochę i będą dawać ogłoszenia jak Gutkowski i nikt się nie zgłosi .Jak władza tak dba o pracownika to są efekty że ludzie sami uciekają.Żal tych co zostają.

obserwator

Żałosna firma.....najpierw zwalniali (i nadal zwalniają) wartościowych pracowników...teraz ci,którzy zostali sami się zwalniają.A niedługo będą dawali ogłoszenia bo nie będzie miał kto pracować.....żal tylko tych,którzy dadzą się na to nabrać......

Spotkanie opłatkowe i premie świąteczne tylko dla wybranych a reszta napierd...... Za grosze

Były

Po rewolucji na szczycie zarówno w H i HP, która była tylko panicznym ruchem, nie ma światełka w tunelu. Wlasciciele jak było dobrze nie patrzyli w przyszłość tylko, ile leci im teraz na konta. Nagle sytuacja ich zaskoczyła (Sic). Jak szybko nie rusza inwestycje w komunalce i dotacje z unii będzie cienko ale pewnie dadzą radę w okrojonym składzie. Co do traktowania pracowników, oprócz wazelin i "brylantów" reszta traktowana jak.....,

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

gucio

co za debiny wpis ,Boże ,że jeszcze cię tam trzymają , wez rozpęd i walnij łbem w sciane moze oprzytomniejesz

jeszcze pracownik

A ten gumiś to co za imbecyl że pisać nie potrafi?Dziwi się że zarabia mniej od prowadzących.Żeby zarabiać to trzeba pokazać co się potrafi a nie liczyć że ktoś za ciebie będzie myślał.

Gustav

W obecnych realiach polskiego rynku pracy, żadna firma nie gwarantuje pewnego zatrudnienia. Nie jest rzeczą prostą utrzymanie ciągłości finansowej firmy w czasach w których decyzje polityczne destabilizują gospodarkę, a na rynku trzeba konkurować i walczyć o swój kawałek tortu. Łańcuch jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo. Aby przetrwać firma ogranicza koszty utrzymania. Redukcje etatów są konsekwencją tych ograniczeń. Następnym krokiem powinna być weryfikacja możliwości elastycznego dopasowania się firmy do sytuacji na rynku, co w konsekwencji może doprowadzić do stabilizacji. Nasuwa się pytanie czy zarząd firmy ma "receptę" na zażegnanie kryzysu?

shrek

Skąd macie takie informacje?Firma istnieje i mam nadzieję że będzie istnieć nadal.A te kilka zwolnień to zwykłe czyszczenie z nieudaczników co nic nie potrafią.Arek mam nadzieję że wie co robi. /

Fiona
@shrek

heheh wyglada to jakby nie wiedział chaotycznie i bez pomysłu. Jeśli dla Ciebie kilka to 50 osób to gratuluję. Nieudacznicy powiadasz znam tych ludzi z imienia i nazwiska i nie uważam ich za nieudaczników.

Robot

A ja pracuje w tej firmie i powiem że wcale firma nie jest w porządku wobec pracowników

Robot

gumis

mam zarzut y do wynagrodzen pracownikuw i pracownikuw starszych i mlodszych bez wzglendie bez wieku czyli niewazne co robiisz masz jako najkrucej pracujacym masz mniej nisz twuj pomocnik ktury pracuje dlurzej pozdro do malego

@gumis

@gumis

mam tesz pretensje do zarzadu niepytajac sie o prace w sobote i niedziele to jest raczej niezgodne z prawem w tym panstwie niejestesmtsmy jakimis pierdolylomi murzynami

Thron

jak mają się pojawiać skoro są zwolnienia ??? :D

kk

W firmie o sytuację obwiniani są handlowcy mimo że niektórzy np. z pomorza, mazowieckiego , dolnośląskiego czy kujawsko - pomorskiego radzą sobie bardzo dobrze w kryzysie na rynku i mają oferty z innych firm. Kwestia że zarząd nie był przygotowany na takie czasy bo jeszcze się takie nie zdarzyły w Historii firmy, ale ogólnie piszemy nową Historię i człowiek uczy się na błędach....zobaczymy czy czegoś się nauczą w tym roku.

doberman

Jestem pracownikiem od 7 lat, fakt w firmie zwalniają i dziwię się że robią to tak późno, brak robót na rynku było widać już pod koniec 2015 r. a mimo to szefostwo chciało zatrzymać największą ilość pracowników. Kwestia jest taka że mocno jesteśmy uzależnieni od przetargów a przetargi od środków Unijnych które w tym roku dopiero są rozdzielane. Firma ma potencjał i duże realizacje - kwestia co będzie w przyszłym roku - na pewno zatrudnienie musi spaść do 150 osób żeby przetrwać okres zimowy i do tego dążą , co nie zmienia faktu że pensja na czas jak w zegarku i nie mała jak na Leszno.

bznnp

To TITANIC !!!......nie warto zawracać sobie głowy tą "firmą"..........

smok

Zwalniają cały czas, po prostu HP się wali a szefostwo nie ma żadnego pomysłu na poprawienie sytuacji poza zwolnieniem dość dużej ilości osób. A co do szkoleń to ich nie ma, a o integracji to nawet nie wspomnę.

były

Powiem tylko tak....zwolnienia są nadal...a odpowiedzialni (czytaj prezesostwo) nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy w okresie kryzysu....łatwo jest prowadzić firmę w okresie prosperity....teraz właśnie wychodzi szydełko z worka....

monia

nawet konkurencja zwalnia ecol zwalnia "orłów" którzy cichaczem odeszli z HP

AKos
@monia

W firmie naprawdę zaczyna się robić niezdrowo, atmosfera fatalna, szefostwo głuche na wszelkie prośby i argumenty. Dokąd dalej to pójdzie to nikt nie wie. Wielu z nas szuka pracy i wcześniej czy później odejdziemy z HP tylko pytanie co dalej będzie z HYDRO ?? Nie polecam, bo ze względu na sytuację na rynku na razie w HP nie będzie dobrze.

patrząc z boku

wszędzie zwalniają nawet konkurencja ecol masowo zwalnia nawet "orłów " którzy cichaczem odeszli z HP, może wreszcie towarzystwo wezmie sie do roboty a nie będzie sie wpatrywac w drzwi wyjściowe za dziesięc trzecia , przewietrzą szeregi to dobrze, firma to nie przechowalnia bagażu ani towarzystwo wzajemnej adoracji , pracuje w HP dość długo i nie zauwazyłem aby krzywdzili tych którzy dobrze pracują , a konkurencja z Leszna firma Gucia to niech sie uczy zaradności i przezorności od szefów HP , widze ,że dominują tu frustraci , którzy mają pretensje do całego swiata albo traktuja HP jako firmę przejsciową bo i tak zamierzają zmienic firme jeszcze ze 20 razy , jak sie nie podoba to na zasiłek ewentualnie 500+ pozdrawiam i zyczę dobrych wyników w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Partner - Leszno

• Jak się pracuje w Hydro Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Partner?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Partner?

Kandydaci do pracy w Hydro Partner napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Partner
2.5/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Gronowska 4 A
    64-100 Leszno