Opinie o Hydro Partner w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hydro Partner. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hydro Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro Partner w Leszno

Czy w Hydro Partner występują paczki/bony świąteczne?

Taaa

A ile trzeba przepracowac bo znam chlopaka który w grudniu nie dostał nic bez wyjaśnień tylko słuchał jak inni mówili już jest na koncie kasa nie dostał bo pracował kilka mc , a zyczenia pracownikom składacie???

Adka Nowy wpis

Rozumiem że o wypłatę na czas nie trzeba sie martwić? Takie odniosłam wrażenie po tym komentarzu niżej, mam nadzieję że czegoś więcej się dowiem jeszcze na temat warunków, bo chciałam zapytać o pracę w tym miejscu. Jaka umowa obowiązuje?

Czy w Hydro Partner występują paczki/bony świąteczne?

A to jest najważniejsze w pracy? Po to chcesz się zatrudnić żeby dostać paczkę czy wypłatę w terminie i sobie za nią kupić co chcesz?

Były

Na święta nikt ci nawet życzeń nie złoży a co dopiero żebyś coś dostał ????

@Były

Co ty pieprzysz od kilku lat są premie świąteczne więc po cholerę tak piszesz?

Izabela

A duże te premie są, czy tylko jakaś symboliczna kwota aby było?

@Izabela

Po 800 zł i to nie raz w roku.

xyz
@Były

Dokładnie, od conajmniej 10 lat są premie przed wakacyjne i świąteczne i zwykle są one dość wysokie

Iza Nowy wpis
@xyz

Ale w dalszym ciągu stawka 800 zł, tak jak ktoś napisał rok temu, czy zwiększyli? A są jakieś premie comiesięczne np. uznaniowe/frekwencyjne?

Taaa Nowy wpis

Janek Nowy wpis

Cześć pytanie do pracowników w UP jest oferta pracy serwisant elektryk praca w 3 województwach czy firma dotrzymuje slowa czy raczej po calej pl rzuca bo ktoś tu pisal ze cala pl a w ogłoszeniu 3 wojewodztwa i nie wiem czy warto sie starac bo po całej pl nie chce.

Były

To wszystko co opisałeś z nadgodzinami to prawda jest kilka takich rzeczy które szkodzą samej firmie tylko pewnie władza na górze o wszystkim nie wie albo sami kazali tak postępować. bo to Firma w znacznej części opiera się na pracy w delegacji więc tutaj nie będę komentował .Do końca nie wiadomo jak jest naliczana pensja bo nie ma żadnych kartek na koniec miesiąca ani nie wiadomo jak i za co masz zapłacone.Myślę że PIP miał by co robić .

Kolego pracuje w tej firmie ponad 8 lat i nie wiem o czym ty piszesz .Firma dba o pracownikow jak zadna inna. Wiem jedno jak ciebie przeraża 250 km to ty nie nadajesz się do serwisu tylko na kierowcę Taxi

Neutron

Ja pracuje tu trochę dłużej niż 8 lat i szczerze nie zauważyłem, żeby firma szczególnie dbała o pracownika. Nie mówię, że jest źle. Jest neutralnie. Robisz swoje i dostajesz co miesiąc wypłatę. Nic więcej, nic mniej. Jak za dawnych lat u Szlaubauma.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bożena

Co masz na myśli? Praca jest ciężka czy o co chodzi?

Ochrona
@Bożena

Licz jak otwartych szafek nie potrafiłam zamknąć !!!

@Ochrona

o jakie szafki chodzi? to był jakiś problem na jednej zmianie u kogoś czy powtarza się u każdego? bywają jeszcze jakieś podobne, o których warto przed zatrudnieniem się wiedzieć?

Ktoś

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie panują zarobki na stanowisku elektryk, jestem tego zawodu ale nie mam uprawnień wszystko jest do zrobienia uważam. Można liczyć na to ci piszą że niby 4500 netto? Drugie pytanie czy są delegacje?

@Ktoś

Tak to prawda ale to na początku później więcej.Przede wszystkim delegacje.Ale najlepiej dowiesz się dzwoniąc.

Janusz

Więcej czyli ile? Szóstkę się potem przytuli?

@Janusz

To najlepiej rozmawiać z osobą kompetentną.Dostaniesz więcej w zależności od wiedzy i zaangazowania

@Janusz

Tak szustke jak będziesz robił po 10h i wszystkie soboty

Stefan
@Tomek

Każda sobota jest pracująca w firmie? W wątku pisali też, że integracji nie ma, bo pracownicy to olewają. Dalej tak jest i nie ma wspólnych wyjść?

nikt
@Stefan

jak to nie ma wspólnych wyjść. dla kierowników i handlowców czy automatyków i innych wszystko jest. a na na rzędzie dla pracowników kasy nie ma. przecinakiem wszystko się zrobi

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hydro Partner?

Marian

Tak

@Marian

Skoro tak to pewnie wobec tego jakieś imprezy integracyjne od czasu do czasu się odbywają? ;) Lub jakieś inne formy umilenia pracy?

@Karolina

Żadne integracje się nie odbywają bo ludzie to olewają.

Ale żeś zrymował... Czyli firma normalnie by oferowała ale ludzie nie chcą? Czemu tacy są wobec siebie? :(

Rychu

Czy praca jako spawacz jest na hali,czy delegacje? Spawanie jest na poduszkę?

Mirosław
@Rychu

Dobre pytanie. Ktoś tam pisał o delagacjach, że od poniedziałku do piątku i nie był ogólnie zadowolony, ale to były pracownik, więc różnie bywa z taką opinią .A czemu się właśnie tą firmą interesujesz?

Co wchodzi w socjal Hydro Partner?

Premie świąteczne,i wakacyjna

Kamila

O, całkiem sensownie. Powiesz jakiej wysokości są te premie? To się jakoś zmienia z roku na rok czy stałe stawki tych premii są?

Or

(usunięte przez administratora) z tej firmy dużo obiecaja a tak wcale nie jest..... W delegacji od poniedziałku do piątku to marna kasa jest..... A może i po dwa tygodnie trzeba siedzieć w delegacji...... Znam to no pracowałem pare lat...

Leon

Na jakie zarobki może liczyć spawacz metodą 141 (tig) na hali produkcyjnej. Mowa o osobie z doświadczeniem i kwalifikacjami , umiejętnością czytania rysunków technicznych i znajomością procesów spawalniczych. Czy wogole warto składać dokumenty czy zarobki słabe .

@Leon

Zadzwoń lub podjedź na Styki to ci powiedzą tutaj niczego się nie dowiesz bo przeważnie piszą ci co już nie pracują a najwięcej mają do powiedzenia.

Czy nowo zatrudnione osoby w Hydro Partner otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oczywiście.Badania ,odzież robocza itd.

Pytanie do pracowników. Aktualnie jest ogłoszenie o naborze, jestem elektrykiem aktualnie bez uprawnień ale w każdej chwili mogę je odnowić i mam 58 lat czy takich też przyjmują, bo nie wiem czy składać cv, oraz na jakie zarobki mogę liczyć. Proszę tylko o prawdziwe odpowiedzi. Dziękuję.

@Marek

Składaj jak jesteś dobry to docenią.

Magazyn

Witam, mam pytanie jak wygląda praca na magazynie na zatorzu? Jaka umowa o pracę, wynagrodzenie podstawa i godzi pracy z góry dziękuję za info.

Jakie jest stawaka dla spawacza?

@Adam

Pracujesz jak piszesz?To kiepsko to widzę.

Jak wygląda sprawa podwyżek? Czy premie wliczają się w w rozliczenie urlopu? Jak placą za nadgodziny.

Ile jest zmian w Hydro Partner?

jedna

Tomi

2 zależy od działu

Tymoteusz

Dużo dobrych ,idzie wiosna

Joanna
@Tymoteusz

No skoro w firmie Hydro Partner szykuje się dużo dobrych zmian to nie pozostaje nic innego, jak się tylko cieszyć z tego stanu rzeczy. Dowiedziałam się, że do swojego zespołu poszukują zarówno doświadczonych inżynierów, jak i specjalistów. A co z osobami, które są na początku swojej drogi zawodowej: mają one szanse na pracę tam?

Czy w Hydro Partner panuje luźna atmosfera?

jarek

oczywiście że luźna ,no ale obowiazuje dystans i maseczki

Mariano

@Ja a dają ekwiwalent za zużyty prąd?

Marian
@Mariano

Tak po worku ekogroszku i podpałce

fogiel

Czy to prawda, że firma Hydro Partner od lata 2020 r przez cały czas pracuje na zdalnej ?

@fogiel

Tak jak większość firm które mogą sobie na to pozwolić.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Partner - Leszno

• Jak się pracuje w Hydro Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Partner?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Partner?

Kandydaci do pracy w Hydro Partner napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Partner
2.5/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Gronowska 4 A
    64-100 Leszno