P.W. Rena-Pol

Opinie o P.W. Rena-Pol

Jerzyk

Firma działa ponad 20 lat ,więc pozycję ma mocno ugruntowaną i dobrze jest oceniana.

anna0021

Pracowałam tam kilka lat i bardzo dobrze to wspominam. Fajni ludzie, ciekawa praca i dużo się dzieje. Kierownictwo podchodzi fair do każdego pracownika i naprawdę można się dogadać. Jak najbardziej polecam!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w P.W. Rena-Pol zatrudniani są obcokrajowcy?

Nowy wpis

Dziękujemy za śledzenie na bieżąco naszych ogłoszeń. Wraz z rozwojem firmy i zmianami strukturalnymi aktywnie poszukujemy kandydatów jak najlepiej wpisujących się w organizację naszego zespołu, tak by pokryć rosnące zapotrzebowanie ze strony naszych klientów. Zachęcamy do aplikowania na aktywne oferty pracy.

cr9 Nowy wpis

kto pracuje to krzywdy nie ma haha

Bary

Kiedy na waszej stronie zacznie wkońcu działać sklep internetowy ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.W. Rena-Pol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
mk

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko magazynier - kierowca trwała 15 minut. Tylko pytania. Żadnej informacji o zarobkach nie uzyskałem. Pierwszy etap rozmowa, Drugi etap przywieź świadectwa pracy, przegląd wnikliwy. Kiedy choroba, dlaczego? Bardziej sprawdzają niż skarbowy. Nie polecam, kontakt z nimi to totalna porażka. Dajcie sobie spokój, nie wysyłajcie nawet cv.

@mk

Podczas pierwszej rozmowy zależy nam aby jak najlepiej poznać kandydata, jak również przedstawiamy w dokładny sposób zakres obowiązków, specyfikę działalności i opis potencjalnego stanowiska. Pytamy również o oczekiwane zarobki, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia kandydatury zawsze oferujemy konkretną stawkę. W sytuacji, do której próbuje nawiązać wpis zaoferowaliśmy kwotę wyższą niż oczekiwania kandydata – otrzymała ona natychmiastową akceptację. Rzetelna weryfikacja kandydatów to obowiązek pracodawcy dlatego jeśli po wstępnym zapoznaniu się pojawiają się rozbieżności np. co do długości pracy w poszczególnych zakładach a informacjami zawartymi na CV, staramy się zrozumieć i wyjaśnić w/w wątpliwości. Ostrożnie podchodzimy zwłaszcza do kilkumiesięcznych nieobecności w większości ostatnich miejsc pracy kandydata, nie osądzamy jednak i zawsze dajemy prawo głosu zainteresowanemu. Ostateczna decyzja i podjęcie ryzyka spoczywa jednak na firmie. Życzymy powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Nie odszedł

Starzy siedzą bo kto mądry to da sobie radę i nie jest źle. Nowi odchodzą bo nie ogarniają tematu i muszą biegać. Praca ok , kasa mogła by być lepsza ale chociaż garba nie dostaniesz. Nie dotyczy to magazynu ha ha ha Pozdro

Na bieżąco reagujemy na wyzwania jakie stawia przed nami rynek i dostosowujemy się do zmieniającej się sytuacji. Ma to także odzwierciedlenie w naszej polityce płacowej. Wszyscy pracownicy dostają pełne i zgodne z umową wynagrodzenie, a także regularne premie uznaniowe, uzależnione od wyników i ich stopnia zaangażowania. Ścieżka rozwoju i awansu jest powiązana z doświadczeniem, wiedzą i jakością wykonywanej pracy. Prowadzimy także regularne szkolenia dla naszego zespołu, w celu podnoszenia kompetencji naszych pracowników.

joł
@P.W. Rena-Pol

nie ma czegos takiego jak sciezka awansu. robota 8-16 i do widzenia. "szkolenia" są bezcelowe i zabierają czas potrzebny do wykonania postawionych zadań w ciągu dnia.

Odpowiedź

Myślę że jak sobie zmienisz pracę. Pozdrawiam

Każdy pracownik oceniany jest indywidualnie, w oparciu o poziom i jakość wyników realizowanych na danym stanowisku pracy. Uważamy, że najlepszą formą komunikacji jest bezpośrednia rozmowa, to podczas niej oceniane są dotychczasowe wyniki, efekty działań oraz oczekiwania względem przyszłych aktywności i ścieżki rozwoju. Na tej podstawie podejmowana jest decyzja odnośnie podwyżki dla konkretnej osoby.

Pawel69

Ogólnie w firmie jest źle. Nie szanuje się ludzi. Traktowanie pracowników przedmiotowo jak własność. Brak dialogu tylko monolog i rozkazy . Atmosfera z roku na rok coraz gorszą. Nie polecam . Szefostwo działa jak wampiry energetyczne. Po kilku miesiącach masz dość i sam odchodzisz. Praca w sama sobie nie jest może zła tylko mało ludzi do pracy i dużo obowiązków. Nie polecam.

@Pawel69

Doceniamy troskę o sytuację w naszej firmie. Niestety pandemia oraz globalne problemy z łańcuchem dostaw dały się odczuć w każdej, również naszej branży. Wiemy, że to ogromne wyzwanie zarówno prywatnie, jak i zawodowo, dlatego szczególnie cenimy równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym naszych pracowników. Dokładamy wszelkich starań aby przydzielane zadania, mieściły się w wymiarowym czasie pracy i nie wybiegały poza ustalony zakres obowiązków.

Apx

Wypowiedzenia są w każdej firmie . Żadna to rewelacja czy rzecz nadzwyczajna. Jak komuś warunki się nie podobają to zawsze można zrezygnować. Jak ktoś się nie nadaje to dostaje wypowiedzenie . Tyle w temacie.

Jak wygląda ścieżka kariery w P.W. Rena-Pol? Czy trudno jest zdobyć awans?

Alicja

Awans wygląda tak że dostajesz więcej pracy za te same pieniądze . Takie to awanse w renapolu. W tej firmie nie można się rozwijać. Chyba że pisząc na forum.

Maciek Solo

Często widzę ogłoszenia do Waszej firmy. Jakie wynagrodzenie netto otrzymuje nowy pracownik ? opiekun klienta lub magazynier ? Czy są jakieś premie miesięczne? Roczne itp ? Jakaś "grusza" ? Bony na święta lub paczki dla dzieci ? A może pożyczki wewnątrz zakładowe? Jest jakiś socjal ? Tylko nie jakieś tam ubezpieczenia czy karty sportowe ? Tylko jakaś dodatkowa kasa poza wypłata?

Maciek Solo

Dzięki za info. Szkoda że warunki takie słabe. Blisko bym miał do pracy ale goła 3 na miesiąc to za mało żebym się angażował w jakąkolwiek pracę. Chyba że za leżenie na miękkim materacu. Myślałem że taka duża i znana firma w Łodzi oferuje coś więcej. Wolę dojeżdżać dalej ale mieć lepsza kasę u konkurencji . Pozdrawiam

Czy można liczyć w P.W. Rena-Pol na prywatną opiekę medyczną?

M

Firma opłaca prywatną opiekę medyczna i grupowe ubezpieczenie na życie więc nie ma potrącenia z pensji pracownika, ta inicjatywa na duży plus jedynie jeszcze karta sportowa by się przydała ????

Jacek

Nie polecam pw renapol Pracy duzo a ludzi malo. Na nowym józefowie masakra Robota od deski do deski (usunięte przez administratora)

Elżbieta

Uwaga, bo to pewnie jakiś spam. Lepiej nie wchodzić. A wracając do pracy w P.W. Rena-Pol - jakie dają umowy na start?

bajer

Tak jak już wcześniej ktoś tutaj wspomniał, na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko pięknie owijają w bawełnę, niestety nie trzeba czekać długo na weryfikację rzeczywistości. Wystarczy kilka dni w firmie żeby się połapać co się tam dzieje, nawet wśród samych pracowników panuje zgodna opinia o tym procederze, jak i wyczuwa się kwaśną i niezdrową atmosferę, która jak sądzę wynika z ogólnego niezadowolenia. Dlatego wszystkich, którzy mają w planach udać się na rozmowę z przedstawicielami tej firmy dobrze radzę, pytajcie DOSŁOWNIE O WSZYSTKO, upewniajcie się, szczególnie o zakres obowiązków jak i warunki pracy oraz płacy, ponieważ zwłaszcza na tej linii pracodawca pozwala sobie na delikatne "nieścisłości". W moim odczuciu lepiej poświęcić swój czas i energię na współpracę z firmą, która poważnie podchodzi do pracowników i wewnątrz której panuje zdrowa atmosfera. Pozdrawiam

Ok

Dla mnie wszystko ok. Jeśli ktoś chce, ma okazję się wykazać i rozwijać.. a jeśli nie to już jego/ jej wybór. Kasa w porządku. Premia okresowo za dobre wyniki/ większy projekt i efektywność.

Czy pracodawca P.W. Rena-Pol motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ala

Niestety brak systemu premiowego z prawdziwego zdarzenia. Raz na kwartal wybrani dostaja 100- 200 zl na waciki i to tez nie zawsze , zalezy chyba od humoru szefowej. Brak dodatkow na swieta , dla dzieci czy na wczasy. (usunięte przez administratora) Gola pensja i tyle i trzeba sie cieszyc ze to jest na czas. W najblizszym czasie nic sie nie zmieni skoro ludzie pracuja to po co .

Ja aaa

Tak, motywuje.

Czy w firmie P.W. Rena-Pol są regularne szkolenia pracownicze?

tak, są i to z dosyć dużą intensywnością.

Jerzyk

Niki

@zyga Możesz bardziej uzasadnić swoją opinię? chyba, że to konkurencja?

anna0021

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Rena-Pol - Łódź

• Jak się pracuje w P.W. Rena-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Rena-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Rena-Pol?

P.W. Rena-Pol