Opinie o AP HOLDING S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AP HOLDING S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AP HOLDING S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP HOLDING S.A. w Katowice

Hugo Boss

Paluchy kreują tam mega negatywną atmosferę. Fałsz, podkopywanie dołków pod ludźmi, gdy wyczują potencjalną konkurencję. Szczują na siebie wzajemnie. Albo im "klaszesz" i bierzesz udział w lewych gierkach albo zrobią wszystko, żebyś wypadł z gry. To nienormalne i bardzo szkodliwe dla Firmy. Ze względu na w/w FAKTY radzę omijać tą Firmę z daleka. A szkoda...

Domator123_

Jak wygląda praca w dziale sprzedaży? Atmosfera? Perspektywy?

Rysiek Nowy wpis

Hej, mieli kiedyś stanowisko młodszy specjalista ds. handlowych , rok temu jakoś było ogłoszenie? Dajcie znać jak coś wiecie czy teraz jest praca. I czy nadal trzeba mieć auto do wyjazdów służbowych, kto wtedy pokrywa koszty paliwa jak coś etc. Dzięki!

Ralf Nowy wpis

Mnie też paluchy bardzo skutecznie wyleczyły ze współczucia i empatii. Zbieranina najgorszych cech w ludziach. Tak, fałsz chyba na 1 miejscu. Uśmieszek a w plecy nóż. Chcesz pracować to musisz się z nimi w to bawić, przytakiwać a najgorsze to że masz świadomość że ciebie też po cichu gnoją. Zgadzam się, że robią to kierowani strachem o swoje marne posady. Bardzo źle się pracuje w takim klimacie. Natomiast firma moim zdaniem ciekawa

Widać, że na produkcji super macie klimacik :3 A czy może jest tutaj ktoś z biura? Znalazłam starsze ogłoszenie dla młodszego specjalisty ds. handlu i z uwagi na mobilność bardzo by mi takie stanowisko pasowało. Czy widzicie szanse na powtórkę naboru i czy mogę poznać widełki zarobkowe?

Hugo Boss

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AP HOLDING S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak jest z pracą dla operatora maszyn do produkcji toreb papierowych. Wznowią w najbliższym czasie rekrutacje? Czytałem sporo komentarzy że trudno się dogadać z brygadzistami. Atmosfera się ostatnio poprawiła czy nadal jakieś konflikty?

Domator123_

Jak wygląda praca w dziale sprzedaży? Atmosfera? Perspektywy?

Jaro

Brygadziści w tej firmie to największa porażka. Bojąc się o swoje marne stanowiska robią wszystko żeby podkopywać pod ludźmi dołki. Co ciekawe potajemnie wyniszczają też siebie wzajemnie. Przez to panuje tam co najmniej toksyczna atmosfera. Dlaczego szefostwo nie zrobi z tym porządku? Przez tych zakompleksionych "ludzi" firma straciła bardzo dużo sensownych pracowników

Emilia
@Jaro

Podasz przykłady w jaki sposób brygadziści podkopują pod ludziom dołki? Jakieś przerzucanie odpowiedzialności i obowiązków na resztę załogi? A ktoś w ogóle zgłaszał szefostwu, że takie praktyki mają miejsce?

sama prawda i tak od 10 lat
@Jaro

(usunięte przez administratora) dyge,garczyka(człowiek spowodował wypadek w pracy palce mu ujebało i co i jest brygadzista! ) ,brzezinskiego cpuna na imprezzach wchodzacego w (usunięte przez administratora) prezesa tak na szybko !

Lili

Prawda, zawsze ktoś taki się trafi niestety, szkoda tylko, że wpływa to na pracę, jak widać. Mój tata chce się przyjąć do firmy, ale teraz juz nie wiem, odradzac mu? reszta kierowictwa/brygadzistów jest ok?

Jak wygląda rozmowa w AP HOLDING S.A. na stanowisko operator produkcji? Z iloma osobami się rozmawia? 26 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

Roman

O jakich zachowaniach brygadzistów piszesz? Jeśli są nie w porządku wobec pracowników to nie można tego zgłosić wyżej albo po prostu z nimi pogadać? Są aż tak źle nastawieni do podwładnych?

wicher

Ogólnie jest tak jest produkcja i jest magazyn na produkcji jedni na drugich drudzy na trzecich . Przyszły cięższe czasy powywalali wszystkich najniższym stażem nie przedluzali umów . Choć zapewniali że starają się by wszyscy zachowali miejsca pracy ! Co do atmosfery jak wszędzie są grupki i tyle jak napisałem wyżej każdy na każdego . Co do magazynu średnio będę się wypowiadać jest dwóch magazynierów jeden spoko drugi mały jedzie po każdym chyba jakieś kompleksy czy coś . Każdy dla niego to głupi lub fra...r . Dziwny no ale to taki typ . Osoby z biur spoko wszystko szło załatwić

Mar
@wicher

Atmosfera? Mały magazynier ma kompleksy i to fest, tak samo jak "brygadziści" tzw paluchy itd... Fałsz do potęgi, nawet za plecami na siebie jadą, jeden na drugiego i trzeciego. Kaj indziej by mieli baaaaardzo ciężko.

M.W

Przepracowałem tam pare dni na produkcji i dałem sobie spokoj. Wyzysk za takie grosze ze ja dziękuje. Toksyczna atmosfera na hali, całe dnie przerzucanie ciężkich paczek. Rotacja tam ogromna bo każdy ogarnięty szybko ucieka z tej firmy.

@M.W

Jakie grosze masz na myśli? Najniższą krajową?

M.W
@Monika

Tak, jeśli chodzi o produkcje stosunek praca/płaca to tylko osoby bez ambicji tam zostają. Przychodząc tam dowiedziałem się ze każdy operator znający się na fachu za miesiąc odchodzi do konkurencji w Czeladzi. I każdy obecnie tam przebywający chce tylko dostać papier operatora i po 3 miechach zawinąć do konkurencji. Szwagier już w pierwszy dzień mi powiedział żebym sobie szukał pracy, bo tutaj przyszłości nie ma.

@M.W

To nawet żadnych premii nie ma albo innych dodatków?

Iza

marne, to znaczy jakie? pomocnik operatora przykładowo? i jestem ciekawa jak wyglądają te 3 zmiany, to znaczy o której zaczynasz najczęściej?

@Iza

(usunięte przez administratora) Pomocnik musi zrobić sam przebudowę maszyny gdzie w większości zakładów tylko kontroluje gotowe wyroby i pakuje. Aktualnie są tylko 2 zmiany bo brakuje ludzi na 3 zmianę, tydzień od 06-14 i tydzień od 14-22 ale jak się okresy wypowiedzenia skończą to nie będzie operatorów na 4 maszyny a tylko 4 maszyny są więdz albo sami brygadziści będą pracować na maszynach albo produkcja będzie odbywać się tylko na jedną zmianę

Krzysztof

Napiszę tylko raz bo nie mam w zwyczaju komentować takiego szamba intelektualnego jakie w ostatnim czasie się tutaj zrobiło. Musisz mieć wyjątkowo żałosne i smutne życie pisząc komentarze w święta o 4:33. Nawet nie masz odwagi otwarcie podpisać się pod tymi swoimi wypocinami. Zapraszam na spotkanie w cztery oczy to sobie wyjaśnimy pewne rzeczy a od mojej rodziny to się (usunięte przez administratora) !!!

@HsHaHa

Cwaniaczku pamiętaj, że w sieci nikt nie jest anonimowy a napewno już nie ty pisząc opinie na gowork’u. Zgodnie z regulaminem serwisu GoWork.pl każdy użytkownik, który aktywnie publikuje na forum treści przyjmuje za nie pełną odpowiedzialność. Administrator ma prawo pomóc w sprawdzeniu adresu IP komentującego. W celu jego identyfikacji potrzebna będzie dokładna data i godzina połączenia internetowego, podczas której pisałeś komentarzem na podstawie tych danych dostawca internetu będzie mógł przedstawić policji lub prokuraturze twój adres. Fałszywe oskarżenia o popełnienie czynów zabronionych lub przewinień dyscyplinarnych, zgodnie z przepisami polskiego prawa jest karane nie tylko grzywną, ale również pozbawieniem wolności do lat 2. Za zniesławienie osób przełożonych także jest uważana za czyn karalny… także @hahahaha czekaj na pozew!

HsHaHa

O jakiś obeznany z prawem się znalazł szkoda że nie zna prawa KP albo bhp. Wtedy może lepiej przestrzegali by go w firmie i ktoś by palców nie stracił i ludzie się nie zwalniali przez mobbing brygadzistów . Sądów się nie boję bo nie ma powodu aby wszczynać jakie kolwiek postępowanie piszę tu opinię osobistą na temat pracy w tej firmie bo od tego jest to forum a że prawda jest niewygodna dla firmy i osób którzy tam zarządzają to niech zaczną robić zmiany personalne w kierunku poprawy atmosfery w pracy bo nie wszyscy nadają się do zarządzania ludźmi co pokazuje skala wypowiedzeń umów przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem zwłaszcza u tego brygadzisty co tak się zbulwersował w poprzedniej opinii. Jak widać szkolenie z zakresu postępowania z pracownikami mu nie pomogło z resztą co się dziwić jak nie chciał iść to wysłał operatora, takie ma lekceważące podejście do tego tematu. Faworyzuje tylko jedną osobę o której już wspomniałem i przez to doprowadził że ludzie niewytrzymali i się zwolnili bo ich goni,wywiera (usunięte przez administratora)i straszy utratą premi a sam nie robi nic znika na 3h przerwy z wiadomo kim. W normalnej firmie dawno przestał by być brygadzistą albo by takiego wywalili.

@HsHaHa

Może wystarczy porozmawiać z nim prosto w oczy? Powiedzieć mu prosto w twarz, że coś ci się nie podoba. Jeżeli masz tylko tyle odwagi żeby płakać w necie to jeszcze możesz to zgłosić innym brygadzistów, kierownikowi, pewnie sam prezes by cię wysłuchał. Ba! Nawet mogłeś to powiedzieć koledze na zmianie który ma jaja i porozmawia z kim trzeba.

HsHaHa

Jak myślisz skoro ten człowiek zachowuje się tak na co dzień to jak mu powiem że coś robi źle to potem będę miał bardziej przesrane, brygadziści trzymają się razem może z jednym wyjątkiem, jest to mała firma i wszyscy o wszystkim wiedzą a przynajmniej do szczebla kierownika, a prezes myśli że jak zrobi ankietę albo szkolenia to będzie wszystko ok i wszystkiego się dowie z tego. Dla niego liczy się tylko kasa a nie motywowanie i dbanie o pracowników a już tym bardziej fizycznych co pokazał ostatnio i z resztą parę lat wstecz też gdyż tylko biurowi mieli dodatkowe imprezy integracyjne tzw "szkolenia" czym jeszcze do niedawna chwalił się w ofercie pracy na olx ale po ostatniej aferze usuneli wyjazdy integracyjne z benefitów ogłoszenia . Jedynym rozwiązaniem jest się zwolnić co z resztą robią ludzie bo wiedzą że to jest jedyne skuteczne rozwiązanie tej sprawy a ja opisuję to aby ktoś kto chciał by tam pracować i był zainteresowany obecną sytuacją i atmosferą w AP Holding wiedźiał co go może czekać. I może zastanowi się dwa razy zanim podejmie tu prace, bo co chwilę przychodzi ktoś nowy i zaraz się zwalnia jak zobaczy co go czeka za tak marne zarobki . To forum nie jest po to aby płakać tylko wyrażać własne opinie,które niestety w ostatnim czasie są usuwane przez portal w całości a była tam sama prawda jak bardzo źle się dzieje w firmie w ostatnim czasie.

@HsHaHa

A po jakiej aferze usunęli szkolenia ? Jestem Ciekaw bo chciałem tu podjąć pracę.

Erik

Szwagier przesadzasz ????

@Krzysztof

Ty już lepiej nic nie pisz. Wszyscy wiedzą na każdej zmianie jaka jest prawda

Krzysztof M

@HsHaHa ma do ciebie kilka spraw !!!! Po pierwsze : Jak coś piszesz to zbieraj dokładne informacje bo bzdury które tu wypisujesz w 99% są nieprawdziwe. Po drugie : Obrażanie, wyśmiewanie i czepianie się kogoś świadczy o twojej niedojrzałości i braku kultury. Po trzecie : Nie zwalniam się z powodu mobbingu przełożonych bo takiego nie ma, tylko dlatego ze po jedenastu latach mam po prostu ochotę zmienić baraże reszta osób zresztą tez. Po trzecie : Jak brak ci "Cohones" żeby się podpisać to już lepiej zamilknij. Po czwarte : Nie próbuj wpisami kierować winny na kogoś innego bo to jest słabe . Po Piąte i ostatnie : Jeżeli miałeś lub masz z kimś problem to należało by się zgłosić od Kierownika lub Prezesa. Mimo tego życzę ci wszystkiego dobrego.

PIss
@HsHaHa

To podstawa nie godej przyj

Aneta
@HsHaHa

No właśnie mój mąż szuka pracy i chciał aplikować... rozumiem że zarobki tez nie najlepsze??

Daniel

Awariusz i Daniś wy następni nowi mają 24 jak się czujecie warto,???

Wojt
@Daniel

Chyba lepiej pić w tej Firmie

Dorota
@Wojt

Mówisz? A dużo osób tak robi? ;p

Byłam tam na stażu z UP - dzień po szkoleniu wyjazdowym z uwaga „komunikacji” na którym „koleżanki” z działu traktowały mnie jak trendowatą zostałam zwolniona - ponoć prezes upewnił się, ze nie będzie musiał płacić za mnie kary, a skończył się już mi „bezpłatny” staż i zaczęła się umowa o prace. Żenada. Nie polecam!

@Karolina

W momencie zakończenia stażu umowa o pracę nie została zaproponowana ze względu na rażący brak kompetencji.

Qwert
@Karolina

Karolina a co się dziwisz jak prezes ma węża w kieszeni a konkurencja z Czeladzi i Rudy Śląskiej daje więcej. A dodatkowo ostatnio jakiś "mądry" znalazł przepisy że za nadgodziny w poże nocnej należy się 50% więcej a nie 100% tak jak jest to w KP, i rąbie pracowników na kasie że o niewypłacaniu dodatku nocnego i tzw. bonu regeneracyjnego/żywnościowego za pracę fizyczną po 12h niewspomnę, no i jeszcze dodatkowa przerwa gdzie nawet zwykłej przerwy nie ma. Jak i nie ma też podwyżki inflacyjnej.

@Qwert

Opisane przez Pana rzeczy nie są prawdą. Prosimy o nie rozprzestrzenianie nieprawdziwych informacji.

Qwert
@Ecosac

Ecosac Jaka nieprawda ? Każdą nadgodzinę brygadziści każą odbijać na dodatkowych kartach(ten kto się nie zgodzi nie może dodatkowo przyjść na nadgodziny) które nie są zaliczane do ewidencji pracy i dzięki czemu nie jest wypłacany dodatek za nadgodziny w porze nocnej . Pracowałem w tej firmie i wiem co pisze. Jest tego sporo jak chcesz to mogę więcej nieprawidłowości opisać.

Zaskroniec

Wąż w kapsie

Podobno w tym roku już zwolniły się 3 osoby - a dopiero mamy 13 stycznia! Czy to prawda?

Jarosław
@Karolina

Skąd masz takie info? I ile was tam pracuje? Czy te 3 osoby to tylko jakaś kropla w morzu?

@Karolina

Opisana przez Panią sytuacja nie jest prawdą. Prosimy o nie rozprzestrzenianie nieprawdziwych informacji.

Daniel

He jak ja się cieszę że od miesiąca już tam nie pracuje. Chodź została mi trauma bo teraz gdy tylko mam okazję to (usunięte przez administratora)paletami i nikt już się o to do mnie nie (usunięte przez administratora):D Nie warto niszczyć się w tej firmie.

Dorota
@Daniel

Co robisz z tymi paletami? Bo niekorzystnie urwało i niestety Twój morał z pracy tutaj jakiś taki niepełny się wydaje. :(

pytająca

Jak wygląda praca w administracji? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników aktualnie? Ponieważ zastanawiam się nad aplikacją do ECOSAC (Katowice).

@pytająca

rodzinna:)

Koza
@pytająca

Atmosfera jest fatalna, panuje jedno wielkie (usunięte przez administratora) na te firmę i mizerię finansową w niej panująca - w administracji właśnie

Jarosław
@Koza

Nie zachęcasz takim wpisem :( Mizeria finansowa powiadasz? Ile oferują na początku?

Klaudia

Od czego zależy wynagrodzenie dla początkujących osób? Wszyscy maja takie same stawki?

@Klaudia

Wynagrodzenie dla nowych pracowników jest uwarunkowane posiadanym doświadczeniem w pracy produkcyjnej.

Zażenowany
@Ecosac

Weźcie się nie kompromitujcie i zacznijcie godnie płacić!

Zażenowany

Szefostwo dba tylko i wyłącznie o swoje dobro. Żenujące zarobki, a wymagania spore. I prezes, który jest oderwany od rzeczywistości i wydaje mu się, że godnie płaci pracownikom. Radziłbym bardziej dbać o swoich pracowników i specjalistów i zacząć im godnie płacić, bo za uścisk ręki prezesa nic się nie kupi.

Konio

Szybko, sprawnie miło i sympatycznie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie AP HOLDING S.A.?

Qwerty

Jedno jedyne pytanie: Czy chcesz tu pracować. Biorą wszystkich jak leci bo ciągle ktoś przychodzi i po chwili odchodzi jak zobaczy ogrom obowiązków i wiedzy którą trzeba w szybkim czasie przyswoić i jak się dowie że pracownicy z wieloletnim doświadczeniem mają tylko 200-300zł wiecej niż nowy pracownik .

Ecosac

Pytania na rozmowie rekrutacyjnej dotyczą dotychczasowego doświadczenia w pracy, zakresu obowiązków, oczekiwań kandydata co do przyszłej pracy i pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o AP HOLDING S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w AP HOLDING S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AP HOLDING S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AP HOLDING S.A.?

AP HOLDING S.A.