Opinie o Lider w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lider. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lider o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider w Gliwice

Turpat

Czyli dobrze rozumiem, że za 12 godzin pracy dostaję 120zł na własnej działalności? Przecież, te 10 zł, to jakaś kpina, chyba, że to stawka na samochodzie firmowym? Dajcie znać jak tam sytuacja wygląda.

Bart
@Turpat

A kto Ci takich bzdór na gadał , po pierwsze nie ma limitu ktory musisz osiagnac . Gdyz jestesmy tylko ludzmi i nie wygrzebiemy nie wiadomo jakiego utargu dzinnie . Cały tydzień możesz robić utargi po 450 czy 600 zł , ale przyjdzie taki okres że przez 3 dni będziesz miał utargi nie przekraczające 250 zł, bo może się tak zdazyc . I nic na to nie poradzisz!!!! Jak robisz utargi do 300 zł to zarabiasz 11zł za godzinę netto później stawki wzrastają dam przykład : Do 300 zł utargu masz 11 zł Od 300 do 350 masz 12zł Od 350 do 400 masz 13 zł I tak szczebelek po szczebelku Od 600 zł ( ustalana stawka indywidualnie ) Pracując u kogoś, a pracując na siebie na własną działalność owszem zarobisz więcej ale masz też większe koszta utrzymania , auto , paliwo , amortyzacja itd Mam nadzieję że byłem pomocny pozdrawiam

@Bart

Widzę, że dobrze znasz firmę Lider, fajnie że podzieliłeś się takimi szczegółowymi informacjami. Czy stawka o której mówisz zwiększa się wraz ze stażem pracy? Na jakie bonusy mogą liczyć pracownicy firmy? Czy osoby bez większego doświadczenia również mogą liczyć na zatrudnienie w Liderze? Napisz proszę coś więcej, będę wdzięczny.

Beata

jestem rozczarowana obsługą klienta, którą oferuje firma "lider". poziom kultury kierowcy, której ostatnio miałam okazję doświadczyć jest szokująco niski. po zorientowaniu się,że mój bagaż jest niekompletny i zadzwonieniu w tej sprawie do taksówkarza (od tego momentu minęły 3 minuty) zostałam obraźliwie potraktowana. kolejne próby kontaktu i prośby o zwrot pakunku również nie przyniosły oczekiwanych efektów. nie polecam usług tej firmy chyba,że ktoś lubi stresujące sytuacje.

ramo taki raj

chcesz byc taxowkarzem? nie ma problemu zus 1400 korporacja ok 400 i paliwo ok 900zl do 1100zl i amortyzacja auta ! praca 12 godz dziennie na czysto miesiecznie ok 2000 netto powodzenia ! nie ma cie w domu dniami i nocami a rodzina zapomina ze istniejesz w ich zyciu powodzenia

kasandra

taxi o numerze bocznym 157 jet taksowka brudna smierdzi papierosami a kierowca z klijentmi jezdzi jak z bydlem odrdzam

@kasandra

Zgłaszałaś może swoje uwagi szefostwu firmy co do jakości obsługi wymienionej przez Ciebie taksówki? Jeżeli nie, to może warto taką uwagę przekazać szefostwu, aby mogli w przyszłości zwrócić na to uwagę? Napisz proszę, czy próbowałaś coś z tym zrobić.

Diana
@Kazimierz

Też miałam przyjemność jechać tym autem. Niestety potwierdzam powyższy komentarz. Mogłoby być bardziej zadbane.

@Diana

Może Ty zgłosiłaś swoje uwagi szefostwu firmy Lider? W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi, czy któraś z Was zrobiła coś w tym kierunku, aby w przyszłości kolejni klienci nie doświadczyli tego typu sytuacji? Odpowiedz, proszę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lider? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Grześ

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!

admin

Wiele osób marzy o zdobyciu zatrudnienia w Lider. Napisz dla nich komentarz, jak naprawdę pracuje się w tej firmie i czy warto starać się u nich o etat. Twój głos ma znaczenie.

ares
@admin

10zł na godzinę robota marzeń w dzisiejszych czasach , no wymęczone samochody z wybitym zawieszeniem ... człowiek musi gadać głupoty , żeby uspokoić klienta ....

ByłyTaxi'arz
@ares

Szef to je*any ch*j i tyle mogę powiedzieć, obiecuję złote góry a potem pisze z podziękowaniem za współpracę...

ByłyTaxi'arz
@ByłyTaxi'arz

Auta są zaniedbane i moim zdaniem na wykończeniu, źle pracują na gazie tak samo na benzynie . Minimalny dzienny zysk z kursów to 320 zł i ty musisz go osiągnąć. Szefa nie interesuje że nie było i nie bylo zleceń, Jak tak nie będzie to pożegna was tak jak mnie, 2 dni tam pracowałem i zostałem wyrzucony... Osobiście nie polecam

@ByłyTaxi'arz

A czego się spodziewałeś!Te stawki które mają taksówki w Gliwicach to były 20 lat temu.A. Ty myślałeś ze złapałeś pana Boga za nogi i Lider da ci kasę .Stawka taxi na dzień dzisiejszy to2,50 km wtedy można mówić ze jakos to jest.

@ByłyTaxi'arz

Gdybys zaczął jeździć nie w liderze ,który spier .....ił rynek to byś zarabiał 5000 na czysto

@admin

Jesteś chyba chory .To za te pieniądze to se może niestety tylko student dorobić lub emeryt śmigając na lewo.Normalnie przy tych stawkach mając działalność gospodarczą murowana plajta.Po dwóch latach ZUS 1200 zł,paliwo 1000,składka 500 ,auta też się będą psuć.A szefowie z was się w duchu śmieją .....

Gogol

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!

Zostaw merytoryczną opinię o Lider - Gliwice

• Jak się pracuje w Lider?

Zobacz opinie na temat firmy Lider tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lider