Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

Opinie o Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

Daniel

Jesteście przekonani, że nic dobrego nie można napisać?

@Daniel

Chyba nie. Ciekawe czy DW zmarzl tyłek na ostatnim liczeniu magazynu. Szkoda że podczas rozmów kwal HRy zapominają że raz w miesiacu jest liczenie palet na magazynie o 6 rano.... samochody służbowe to jakaś kpina, wiele osób jeździ autami co mają na szafie 300 tyś km..... taka forma.. . Powodzenia. Aaaa już krono zapłacił 60 mln zł kary od uokik?

jero
@Daniel

Ja mogę napisać sporo dobrego o Kronospanie. Porządna robota, wszystko wiadomo co i jak. Nie jest łatwa ale nigdzie łatwa nie jest, cóż taka branża.

Sosna
@jero

Każda praca jest łatwa jak jest szacunek, życzliwość i uśmiechy. Krzyki, pretensje i ciągle zastraszanie nie sprzyja wydajności, efektywności. Co za dużo to nie zdrowo.

Mam pytanie. Jak wygląda praca na lakierni? Czy kierownik jest człowiekiem z którym można się dogadać? Ile można zarobić?

Ronii
@Zainteresowany

czy ja wiem, ja problemów nie miałem z kierownikiem. praca ciężka, ale okej.

Odie

Firma wymaga, ale i docenia.Lenie niech szukają gdzie indziej,ale jeśli ktoś nie boi się pracy i chce się wykazać, to jest to odpowiednie miejsce.

@Odie

Znów szukają na woj maz i łódzkie handlowca. Co jest nie tak. Chciałbym aplikować Ale jak jest rotacja to się zastanawiam. Na jaką kasę może liczyć handlowiec, dodatki czy auto. Czy jest baza klientów i jak jest z raportami ? Czy dalej dyrektorem jest podwieczorek a kierownikiem Maksiu ...

Szczrz......brzęczyszczykiewic
@Gość

Podwieczorek ma problemy z pseudoefedryną którą łyka garściami na zatoki. Poważnie i to nie jest wścipski żart. Zresztą jakie są kulisy zmowy cenowej? Kim trzeba być aby doprowadzić do takiej sytuacji na rynku? Klienci powinni zbojkotować takie praktyki

formaldechyd

Nie polecam pracy w tej firmie. Mogę się wypowiedzieć na temat pracy w dziale sprzedaży i o ogólnym podejściu do pracownika. KAŻDY pracownik krono powie, że to szkoła życia i po tym doświadczeniu, każda inna praca będzie lekka i przyjemna. Pytanie tylko czy jest sens bo ta firma zmienia człowieka. Są przedstawiane wizje tego co mógłbyś osiągnąć i niektórzy dla tej pogoni za marchewką są w stanie wbić każdemu nóż w plecy. Prawda jest jednak taka, że to czy pójdziesz dalej zależy od prywatnych relacji z dyrem i czy mu o wszystkim donosisz. Jeśli interesuje cię tylko praca i to żeby ją dobrze robić to masz problem, bo nieoficjalna zasada firmy głosi, że jeśli wychodzisz normalnie z pracy i nie masz zaległości to oznacza, że masz za mało pracy. Ludzie są karani wedle nastroju i potrzeby zrobienia przedstawienia potwierdzającego nadrzędny status pana dyzmy. Donosicielstwo i związany z tym lęk brania odpowiedzialności są porażające. Nie można zaufać dosłownie nikomu i wszyscy o tym otwarcie mówią. Każdy stara się mieć na wszystko dupochron, czyli dowód na to, że "to nie była moja decyzja, to on/ona mi kazali" Mroczny korporacyjno - folwarczny klimat. Każdy się boi.

Mrx
@formaldechyd

Nie tylko w dziale sprzedaży tylko wszędzie gdzie w Krono dostaniesz się do biura. Istna walka o ogień. Jeden na drugiego wydzierają się, prześcigają... gdyby zacytować "jest tylko kasa to się liczy i każdy to ćwiczy" firma musi prosperować i zarabiać. A szkolenia? Jesli trafisz na kogoś super to i może przeszkolą w danym dziale a jak nie to musisz albo upominać się o to żeby ktoś cokolwiek pokazał i nauczył albo marne szanse na przetrwanie. Ludzie tam trzymają się miejsc bo jest malo pracy w regionie a "góra" to wykorzystuje... jeśli ktoś mysli że tam za biurkiem pije się kawkę i rozmawia z "przyjaciółmi z pracy" to grubo się myli

PH
@formaldechyd

Kiedyś zadałem dyrektorowi pytanie czemu tak krzyczy? odparł że ma przewlekłe zapalenie zatok i ciągły ból głowy.

Operator Maszyn

Po (usunięte przez administratora) mnie zrobiliście w bambuko. P(usunięte przez administratora)się BURAKI

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ona

Dołączam się do pytania Ilony. Obserwuję ogłoszenia już od dłuższego czasu. Co chwilę szukają specjalisty ds. ochrony środowiska.Odpowie ktoś o co chodzi?

Eko
@Ona

Chodzi o to że nikt nie che na dłużej zostać, tak poprostu.

Analityk

Pracowałem i nie polecam. Na dowód fakt o rotacji pracowników w dziale zakupów. Firma od wielu, wielu lat ciągle szuka specjalisty ds zakupów - powód? Rozwój? Nieeeeeee Średnio każdy wytrzymuje 8 miesięcy. Poprostu się nie da. Atmosfera jest tak nerwowa, a dostawcy nie chcą nawet słyszeć o kronospanie. Usługodawcy miejscowi mają dość, nie chcą być wiecej oszukiwani. Nie ma już komu zlecać prac. A kronospan dociska, wyciska do końca. Polecam młodym ludziom chcącym zdobyć pierwsze doświadczenie w trudnych warunkach. no i sam fakt ostatniej zmowy cenowej. Acha zapis w umowie o pracę - ryczałtowy dodatek za nadgodziny - obligatoryjny - wymaga sie nadgodzin bo pracy niestety jest zawsze za dużo. Oszczędności dyrekcji i brak wyspecjalizowanych chętnych.

Zajebisty
@Analityk

Masz racje. Trzeba wychodzić później niż dyrektor dzialu. Śmieszny dodatek za pracę w nadgodzinach. Wzystcy trzęsą (usunięte przez administratora) bo w tej dziurze nie ma innego duzego pracodawcy. Kusza mieszkaniami, kasa a pozniej wyciskanie. Osoby na kierowniczych stanowiskach to jedno wielkie nieporozumienie.Na rozmowie o pracę tak pięknie opowiadają jaka jest fajna atmosfera i warunki pracy aby skusić osobę by przyjęła pracę. Nie polecam.

john

ile taki elektryk zarabia na poczatek?

Max
@john

3000 netto zalezy na jakim dziale.stres itd

Ilona

Ile w firmie zarabia Specjalista ds. ochrony środowiska? Dlaczego tak często go poszukują?

Kronoludek

3000 !!!! Haha chyba jak pociagniesz z 60 nadgodzin z dobrą premia

nadgodziny
@Kronoludek

szczecinecki HR się mocno udziela na tym forum. ŻENADA! znam kilku byłych i obecnych pracowników krono i nikt nie mówi nic dobrego na tą firmę.

mendaweszka

sorry folks, ale ta organizacja (mimo, że przyzwoicie płaci - robotnik 3000, zarząd 20 000 do 50 000 brutto) zasługuje na miano najgorszego pracodawcy w polsce - szczerze ubolewam nad faktem, iż w regionie szczecineckim nie bardzo jest w czym wybierać, jestem przekonany, że gdyby ludzie mieli alternatywne rozwiązanie nie pracowaliby tam, pozdrawiam i współczuję

Józef Stalin

Znacjonalizować zachodnich kapitalistów.

Kolanko

Zapraszam wszystkie osoby do zapoznania się z profilem przyszłego pracodawcy. Przeczytaj posty na stronach i forach. Odwiedź youtube, gawex.

mercy

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie Kronospan i warto zajrzeć. Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości płyt drewnopochodnych i związanych z nimi produktów. Fir... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5712083?keywords=&region=

Przemyśl swoją decyzję

Wszystkim tym, którzy są zainteresowani pracą polecam lekturę - poczytajcie fora, you tube itp.

Jacek

Nie rozmawiałem z rekruterem. Z handlowcem sam rozmawiałem jeszcze w poprzedniej firmie jak pracowałem z 3lata temu.

Krzysiek

Jacek, na podstawie rozmowy telefonicznej z rekruterem, informacji zawartych na stronie, serio nie wydedukowałeś, że takich stanowisk wcześniej nie było?

Jacek

Cześć, Może ktoś orientacyjnie podać jak wyglądają kwestie zarobkowe i premii na stanowisku PH? Jak z bazą klientów? Jak z raportami, itd? Jeśli nie publicznie prosiłbym na maila twojlogin11@o2.pl interesują mnie regiony: mazowieckie i świętokrzyskie. Dzięki

Gondor

Firma przechodzi modernizacje, jest rozbudowywana znacznie, z tym sie wiaze nowa siła robocza

X Factor

Ty chyba jaja sobie robisz takimi pytaniami :-)

maggi

Czy ktoś mógłby powiedzieć na jakich działach (produkcja) pracuje się na 1 zmianę?

Mrx
@maggi

W biurach pracują jedną zmianę ale tam aby sie dostać trzeba mieć "kolegów "

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.