Sellana

Poznań

Opinie o Sellana

sk

tla, pwinni zdecydowanie więcej zainwestoawąć w reklamę internetową

Ciekawski

A to jeszcze istnieje? Gdzie - ma jakiś adres, telefon, stronę www ?

Lilo

Tak jak mówisz, jak atmosfera siądzie to temu już nic nie pomoże oprócz samych pracowników. Sugerowałbym jednak bezpośrednio skontaktować się z firmą, bo widać, ze nie ma zbyt dużego odzewu jeżeli chodzi o zatrudnienie i jego warunki dla wszystkich. Może kiedyś pracownicy będą bardziej pomocni niż teraz.

pinka

a ja się z chęcią dowiem jaka atmosfera panuje w Sellenie, jest miło i przyjaźnie czy raczej tak oschle i nie ciekawie? bo ja to uważam, że atomosfera w firmie to druga ważna rzecz od razu po wynagrodzeniu, bo przecież jak jest słabo i nie miło to nikomu nie chce się do pracy za bardzo przychodzić, a przecież nie o to chodzi żeby się zmuszać.

maciek

no właśnie, o klientów tez powinno sie przecież zadbać, a o pracownikach już nie wspomnę... mam nadzieje, że da się zrobić coś dla poprawy sytuacji, wiecie coś o tym? no i czy grafik jest ustalony na sztywno czy można jakieś drobny zmiany wprowadzić, jest elastyczny w miare? powiedzcie koniecznie jak to wygląda.

Jarek

Fajnie, że o klientów Sellana dba, ale najważniejszym pytaniem na tkaim forum powinno byc, czy tak samo dbaja o pracowników?

Maciek

Sellana to chyba nie najgorsza firma, z tego co patrzyłem mają tez konto na allegro, a tam ponad 99% pozytywnych komentarzy, także klientów mają zadowolonych.

sernik

jak się zaczyna mieć kłopoty to się zwija interes. Niektóre firmy zmieniają nazwy i dzięki temu też płacą niższe podatki

Gość

Sellany juz dawno nie ma przeszła na nazwe massimi a teraz jest rossa. Nie jest już polecana . Szukajcie innej firmy reczej.

micheal

A Sellana jeszcze w ogóle istnieje?

mam pytanie-czy tylko firma przyjmuje tylko kandydatów na telemarketing,czy na inne stanowiska również/chodzi o pracę od stycznia/.

fikus

Każdy ma prawo decydować dlatego tak dużo ludzi się już zwolniło. Lepszą prace można znaleźć wszędzie. Nie tylko Sellana jedna na świecie!! Pozdrowionka

Pani

Praca fajna,fajni ludzie. Ogólnie polecam te firme.

koko

żale to chyba wylewają te osoby,ktore zostaly zwolnione,a te które pracują to są super zadowolone,bo i pensje godziwe,warunki dobre,klimat koleżeński dobry ,

Pomocna

Moja kumpela odeszła właśnie do tej firmy na początku super fajnie ale pozniej wprowadzono obowiazkowe soboty i niedziele iżadna rewelacja praca po 8h dziennie tylko popołudniówki. MASAKRA nie polecam

Marta

Napewno zapłaci, słynie z wiarygodności !

kasia

hej,mam pytanie jak dostać się do sellany, pomóżcie!

Ania

Sellana to dawna Pollana i Bellana

niki

mam pytanie dotyczące pracy w telemarketingu, interesują mnie konkrety: ile trzeba umawiać w ciągu dnia, ile płacą za ustalenie, jaki jest system motywacyjny?przeszłam już kilka firm wełniarskich i wszędzie wygląda to raczej kiepsko. No i ciekawi mnie też, od ilu osób zaliczają pokaz? z góry dziękuję za odpowiedź

M.

ja miałam wypłate na koncie, moze było opóźnienie dlatego że 10 to była niedziela

iwona

pracuje się dobrze, fajni ludzie w telemarketingu, dziewczyny z biura ok praca niestety raczej popołudniu, ale w razie czego idzie się dogadać dużo promocji w dzwonieniu zarobki z jakimiś pracującymi weekendami między ok 2100 do ok 3200 -różnie,ale ok niestety teraz nie ma rekrutacji - dużo osób pyta,bo bellana upada pozdrawiam

kandydatka

Witam. Chciałabym się ubiegać o stanowisko konsultantki telefonicznej w tej firmie. Proszę o odpowiedź : jakie zarobki, atmosfera , zasady. z góry dziękuję. Marlena.

Zostaw opinię o Sellana - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sellana