Opinie o Maja.org w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Maja.org. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Maja.org o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maja.org w Radom

Wsciekły Nowy wpis

Gdzie nie zajrzę to sami (usunięte przez administratora) .To dobrze ze jest strona gdzie możemy się ostrzegać. A z tego co wiem można ich podać do sadu w Polsce.

Jagoda Nowy wpis

Co słychać w firmie? Tak milczycie i zastanawiam sie z jakiego powodu? Czy jest tak dobrze czy tak źle?

jasiek Nowy wpis

bardzo mnie bawi, jak reprezentanci firmy, czy to właściciele czy osoby od wizerunku, wypowiadają się na tematy niewygodne jedynie. Dlaczego nie zabrać by głosu w momencie, kiedy opinie są miłej? FIF może wizerunkowo na tym tracić, zwłaszcza, że mowa o pomówieniach od razu

pan przykład lśniący

mam pytanie do jednego z uzytkowników który uzywa dość poważnych oskarżeń wobec tego pracodawcy Maja.org - czy na to dziadostwo i oszustwo o którym piszesz masz jakiekolwiek potwierdzone dowody i przykłady? proszę cię nie używaj takich ofensywnych ogólników bo ja pracy tam szukam i mi nie ułatwiasz. wypowiesz się konkretniej?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Maja.org? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
buzz

Przecież to była opinia napisana przeszło 1,5 roku wcześniej więc czego się spodziewać? Samemu można zrobić małe dochodzenie, czego spodziewać się po firmie i na jakie warunki można u nich liczyć. Ich strona oczywiście funkcjonuje, ale osoba nie posługująca się językami, raczej się tu nie odnajdzie http://maja.org/

boli

masakra tempus kontor tnie na wszystkim moze 1000 e zarobicie wyplaty opoznione wiecznie cos brakuje jakies walki z dietami omijajcie ich szerokim lukiem

T+K Tempuskontor GmbH Nowy wpis
@boli

Szanowni Państwo, jako przedstawicielka firmy T+K Tempuskontor GmbH pragnę Państwa powiadomić, że współpraca z agencją Maja.org była krotkotrwała, ze względu na brak profesjonalizmu ze strony jej przedstawicieli. Doszło do wielu nieporozumień i błędów, których można było uniknąć. Doświadczenia z przeszłości sprawiły, że wyciagnęliśmy wnioski. Jakość naszych usług jest bardzo dobra, a świadczy o tym ilość pracowników, korzystających z naszego pośrednictwa oraz to, że pracownicy, którzy byli wcześniej zatrudnieni przez naszą agencję, wracają do nas i polecają nas innym. Firma Tempuskontor stawia dobro swoich pracowników na pierwszym miejscu. Pozdrawiam

ROBOL

TEMPUSKONTOR - Jeden wielki blef !!!!!!!!!!!!!!!!

Dziunia80-11

No niestety,firma z Radomia wszystkich kieruje do firmy Tempuskontor,robi się z ludzi alkoholików,płaca nie jest taka jak obiecują,. jest co prawda dieta,ale nie jest na czas,mieszkanie trzeba opłacić, od firmy było 30 km do miejsca zamieszkania,więc benzyna też była potrzebna,po prostu szkoda nas Polaków - bo to,że w Polsce nie ma dobrej pracy,nie znaczy,ze mamy być tak traktowania za tak zwaną granicą...

kumaty

Bagno chlopaki kroja ściemniają tak po pl jak i po niem stronie niby dieta niby dodatek na chate a wychodzi ze dieta opodatkowana a chate placisz samodzielnie czyli zarobisz 1300e odejmij sobie zycie paliwo powroty do domu chociaz reaz w msc i zostaje ci 600-700e sorry za tyle to ja [usunięte przez moderatora] sie w rzeszy uzerac. Uwaga na nich w PL na maje org interland itd wszystkie te ogloszenia sa takie same i dajcie sie zwisc pajacom w gajerkach Pozdro

Desperaci! Łupią z kasy na każdym kroku bo wiedzą,że nikt nie pójdzie do niemieckiego sądu.Na wypłaty czekaj miesiąc i dłużej,diety?opodatkowane i tylko 5 dni-soboty gratis.[usunięte przez moderatora] tłumaczka działa na strone T+K Tempuskontora-tłumaczy to co wygodne dla agencji,ludzi mają daleko w (usunięte przez administratora) . Ludzie! Lepiej zarobicie zbierając złom czy co innego-chyba,że macie ochotę na nerwicę gratis to proszę!

bezrobotny

Możesz mi podać numer telefonu do biura tej firmy?

slawo

SKORO JEST WAS TAK DUZO,MACIE KANTAKT, TO NA CO CZEKACIE, JEST PRZECIEZ MOZLIWOSC SIE JAKOS ZORGANIZOWAC I ZEBRAC DO [usunięte przez moderatora],DO SADU Z NIMI ZBIOROWO, ZNISZCZA ICH TAM BO Z TAKIMI SIE NIE [usunięte przez moderatora] TAKIE SYTUACJE NIE MAJA PRAWA BYTU! ROZBOJ W BIALY DZIEN,A LUDZIE SIE ZWALNIAJA, ZAPOZYCZAJA A TU POZNIE LIPA! NIE WYBACZYL BYM! POSZUKAJCIE SOBIE RADCY, KAZDY DOBRY RADCA ZA DARMO SIE ZAJMIE SPRAWA BO OD NICH SCIAGNIE TO CO BEDZIE MU SIE NALEZALO. OSOBISCIE SPOTKALO MNIE KICHA PRAWIE TAKA SAMA POSZLISMY W PIECIU DO SADU. WLEKLO SIE TROCHE ALE PO 3 LATACH ODZYSKALEM SWOJE 10 000 TYSIECY!!! TO MOZE NIE WIELE ALE PRZYZNANO MI PIEC , RESZTA Z ODSETEK. NIE WAZNE. WAZNE JEST TO, ZE WYGRALEM-WYGRALISMY I KOLES JUZ SWINSTW NIE ROBI! WSPOLCZUJE WAM, ZROBCIE COS Z TYM. POZDRO

laminiarz bankrut

Nie wiem , kolego jak Ciebie zalatwiono , nas klasycznie. po podpisaniu umow , przyjezdzie na miejsce , skonczyl sie kontakt z panem [usunięte przez moderatora].o 14 zaczelismy prace, a o 18 zapadla decyzja , ze wszyscy do domu.Jak niemcy zobaczyli 23 Polakow , zadawali nam pytania , co my tu robimy - przeciez tu roboty nie ma.Chciano nas wyrzucic z hotelu ,i nie zaplacic. dla pozoru zostawili 3 osoby. Ale wiara byla swietna , solidarnie wywalczylismy zaplate. Rozjechalismy sie i jestesmy w kontakcie,. A teraz szlag nas trafia , ze ten caly bartosiak nadal wysyla tam ludzi , i kazdemu wciska tą sama bajke.Ta firmą , i [usunięte przez moderatora] powinien sie prokurator zając .pozdrawiam . i zapytam z ciekawosci czy ciebie samego wykiwano , czy z twojego poboru wszystkich wywalono, wykiwano? bo z poboru przede mna i za mna wszystcy juz w polsce siedzą

zawiedziony

Ludzie o co tu chodzi?pisali do mnie dzwonili.Zwolniłem sie z pracy.Załatwiłem dowóz .Zadzwoniłem żeby umówić miejsce spotkania,a jakiś gość łamaną polszczyzną mówi że nie ma pracy bo juz nie ma miejsca.Ja juz nic ne rozumiem.Praca miała być w Aurich .Może jeszcze kogoś z was tak załatwili.Odpowiadałem tak jak wy na ogłoszenie z tej agencji Maja Org S.C. A teraz widze ze znowu leca te same ogłoszenia jak poprzednio.Laminiarza i.t.d Pozdrawiam LAMINIARZY

johny english

Do dyrekcji maja org- wiecie , ze macie z nami podpisana umowe na miesiąc , ze nawet na zasilek nie mozemy sie zapisac, gdyz obowiazuje umowa.takze czekamy na wyplate w wysokosci 1800euro, jak nam obiecywano. [usunięte przez moderatora] jest mily , sympatyczny i wrazliwy, bierze ludzi za idiotów.Dalej rekrutuje ludzi , juz pod wlasnym nazwiskiem .Do wszystkich oszukanych , przez Maja org- sprawa jest zalozona , przeciwko agencji, i zainteresowalem nia media , i biuro poselskie- aby u (usunięte przez administratora) ic tych oszustów i łowców skor..bo dzis ponownie ukazalo sie ogloszenie Maji Org- ponownie pilnie potrzebują 30 laminiarzy...i wiecej , niech sie oglaszają , ja to drukuje , jako dowody , ze dalej uprawiają swój [usunięte przez moderatora] proceder

hmm...

Żeby nie było że bronie Firmy Maja , ale też nie myście sobie że ja o coś oskarżam ... zaczynając od początku dlaczego Tyle ludzi straciło pracę , hmm miały być podstawy niemieckiego i to mówił nam pośrednik niemiecki i polski , na miejscu okazało się ze pracodawcy docelowemu to nie wystarcza , i to okazało się problemem jednym z paru o reszcie nie wypowiadam się bo wiem tylko z plotek wiec nie będę ich tu rozpowiadał co do zarobków to mówiono o 1800 Euro netto bez odliczenia zapłaty za mieszkanie i czy mija się to z prawdą nie wiem bo trzeba by przepracować cały miesiąc i wtedy się to okaże teoretycznie mi wychodzi tak 877,5E + 720E =1597,5 Euro netto kwota jest uzależniona od Steuerklasse , ta wyliczona jest przy Steuerklasse 1 i przy 20 dniach pracy minus mieszkanie 288E = 1309,5 E co do mieszkania to od początku było wiadomo że jest płatne i ile wiec nie wiem skąd ten krzyk ze tyle i tyle trzeba zapłacić ... jedyną sprawą in minus w sprawie opłat za mieszkanie ze powiedziane było ze jak się zjeżdża do polski się wtedy za mieszkanie nie płaci - okazało się nie prawdą . No i nie można powiedzieć że za nocleg kasują nas bardzo dużo ... no ale i na to jest rozwiązanie co do firmy Maja nie będę jej oceniał negatywnie, ale na pewno nie postawie jej też bardzo dobrej opinii... na pewno minusem jest to że podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie mówili o znajomości języka w stopniu większym niż podstawowy , ale jestem przekonany że sami tego nie wiedzieli. Wiadomo że wyjazd za granicę wiąże się z ryzykiem i wielu z nas te ryzyko podjęło,niestety wyjeżdżając bez znajomości języka musimy liczyć na dużo szczęścia , którego w tym wypadku wielu z nas brakło ... ale czy zostaliście zwolnieni tylko przez winę wysyłających ? czy nie było w tym też waszej winy ? to musicie sobie sami odpowiedzieć na to pytanie . bo wiecie jak było ... powodzenia tym którym się udało , i tym którym się nie udało też, aby wszystko sobie poukładali . Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

laminatorzy- przeszli/poszli/niedoszli

anton 336 - 2012-03-30 07:29:57 Bylem i tez pracowalem przez ta firme.Narazilem sie tylko na duze koszty i stracilem prace.Naprawde nie polecam tego pracodawcyWCALE SIE TOBIE NIE DZIWIE.....TA FIRMA TO PORAŻKA PO CAŁEJ DŁUGOSCI ........ czekamy na zwrot dokumentow. przetrzymywanie cudzych dokumentow to czyn karalny....

laminiarz

J L - 2012-03-30 06:31:31 A dlaczego Tempus Kontor nie oddaje oryginalnych świadectw pracy,które miały być przesłane na adres domowy!!!!!!Czemu zabrali oryginały,a nie kserokopie.we wtorek pisalismy o zwrot swiadectw oraz innych dokumentow. w srode otrzymalismy linki zwrotne, ze tempuskontor wyslal wszystkie w poniedzialek. cos tu nie gra!!! a pan z Maja dalej rekrutuje....

anton 336

J L

Zostaw merytoryczną opinię o Maja.org - Radom

Maja.org
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Pokoju 7 lok. 1
    05-320 Radom