Opinie o Union Europeenne De Construction w Lyon

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Union Europeenne De Construction. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Union Europeenne De Construction o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Union Europeenne De Construction w Lyon

kreska Nowy wpis

a tylko pracy w Lyonie czy jakieś inne miejscowości?

masta Nowy wpis

na stronie internetowej masz informacje dotyczące Union Europeenne De Construction z tłumaczeniem na język polski. Polecam. Ja jednak pragnę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna na dzień dzisiajszy w firmie!?

fifi Nowy wpis
@masta

zapytaj prosto z mostu zamiast wypytywać o takie konkrety... Czy i w jaki sposób UEDC rekrutuje swoich nowych pracowników ? zazwyczaj tego typu firmy ostatnio korzystają z pomocy agencji pracy. Czy podobnie jest również w tym miejscu czy posiadają własny zespół do spraw rekrutacji ? z góry dzięki za info

opona

panie \"mario\" zaprzecza pan swoim wlasnym slowom! Jestem w posiadaniu kilkunastu planingow godzinowych ktore pan osobiscie rozpisuje widzial to ktos i stwierdzil ze odpowiednie zaswiadzenia od paru osob i te grafiki i to wystarczy zeby pana ukarac. Pan twierdzi ze z pana strony jest wszystko ok ja i pare innych osob twierdzi ze tak nie jest ale o tym zdecyduje sad. Ja Zadnych korzysci pienieznych z tego nie bede mial jedynie satysfakcje ze zli ludzie za swoje czyny musza odpowiadac! (i to wlasnie tym sie zajmuje dazeniem do prawdy!!!! mysle ze to jednak pozyteczne zajecie)

mar

Panie Opona,piszę po raz ostatni.Pragnę panu przypomnieć,że chłopaki co 6 tygodni,2 tygodnie spędzają w kraju(niektórzy jeszcze częściej).A to znacznie obniża ilość godzin w miesiącu.To jest udokumentowane.Lepiej zajmij się pan czymś pożytecznym niż szkalowanie ludzi.Żegnam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Union Europeenne De Construction się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy 476. Stolarz meblowy
Lyon
Sidrom Sp. z o.o.
opona

Pański wspólnik w wykorzystywaniu ludzi też twierdził że ma rację i przegrał sprawę. Wątpię że któryś z kolegów podpisze się pod pańskim zeznaniem co do nadgodzin (pan twierdził że takich wogóle w firmie nie ma góra to 2 w miesiącu! Każdy jeden który umie liczyć to szybko panu policzy że przy 9-cio godzinnym czasie pracy jest ich dużo więcej! Ale pan z panem Hassedem macie widocznie inne przeliczniki. Co do pańskich zaświadczeń to może pan ich nabierać zaledwie 4lub 5 , dobrze wiemy od kogo tymi oświadczeniami to pan sobie może ale wie co!!! Ja już mam ich 9 i to wiarygodnych nie takie śmieci co pan powypisywal! A co do tego kto jakim jest to już ludzie wiedzą! A za niedługo przekonamy się kto miał rację. Kara za krzywoprzysięstwo wynosi jakieś 15tys €. Proszę zacząć zbierać panie \"MARIO\"

mario

Witam,panie Opona.tak się składa,że każde słowo na pana temat było konsultowane z wieloma pracownikami,którzy w razie potrzeby chętnie to potwierdzą na piśmie.Ogólnie żałuję,że wogóle miałem tą nieprzyjemność poznać pana,No,ale cóż,różne egzemplarze się zdarzają.Powiem tak,szkoda słów.Żegnam

opona

witam. Widze ze paru kolegow ze starej firmy ostro opisuja swoich wspolpracownikow. Niestety w wiekszosci tych opini trzeba przyznac racje. Ja osobiscie zajolem sie sprawa wyzysku i sprawa trafila do sadu ktora wygralem. Teraz jeszcze zajme sie jednym panem z tej firmy ktory powypisywal takie glupoty na moj temat ze glowa mala. Mam juz pare zaswiadczen od moich kolegow ze to co pan powypisywal to same oszczerstwa (tak panie [usunięte przez administratora] o panu mowa). Teraz tylko zaloze sprawe o krzywoprzysieztwo bo nie stety nie wiem czy pan sie orientuje ze te oswiadczenia byly skladane pod przysiega a to juz bedzie pana kosztowac. Pozdrawiam wszystkich \\\\\\\\\\\\\\\"Opona\\\\\\\\\\\\\\\" (przepraszam za polskie znaki ale niestety takich nie posiadam)

georges

witam,ja też pracowałem kilkanascie miesięcy w HRM a puzniej Union Europeenne De Construction,i gdybym mógł cofnac czas to nigdy bym sie nieprzyjoł do takie firmy tylko bym poszedł na zasiłek-skosiło mnie wysokie zarobki i waronki mieszkaniowe.po przepracowaniu kilku miesiecy w tej firmie człowiek sie przekonał kto jest kim,panowie [usunięte przez administratora].(napisałem pan bo niebede uzywał wolgarnych słów TAKICH JA Kór....y) cała dyrekcja tej firmy to zwykli oszusci i naciagacze ,obiecywali wiele a wzamian wykozystywali ciebie na maksa człowiek wkładał duzo serca do tej pracy ,a puzniej kopa wtyłek niedostawałes swiadectwa pracy ,ani wypłaty.pan.[usunięte przez administratora],z ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH jest najgorszym draniem-moge napisac bardziej dosadne słowa.ale one zostana usuniete przez administratora,udawał przyjaciela ludzie mu sie zwiezali a on to donosił do dyrekcji myslał ze tym podniesie swoje ja.ale takie działanie jest nazywane donosicielstwem i frajer..m on sie uwaza za dobrego człowieka .tulko zapomniał ze jak sie urodzisz hu..m to kanarkiem niezdechnie.ciekaw jestem czy wszystko powiedział w domu o poznanej dziewczynie w lyonie,jak przyprawiał rogi.itd,a spodziewam sie ze jak on ten list przeczyta to bedzie uzywał słów wólgarnych itd na moj temat.ale to bedzie swiatczyło o jego ułomnosci bo wyglada jak nadmuchany strach na wroble,a w głowie siano.siano.albo nic ,proponuje panu zmienic nazwisko z polaka na kapo,bo z polakiem i z dosłownym tego znaczeniu niemasz nic spólnego.

No proszę,po raz kolejny się mylisz tzw.,,przyjacielu,,[usunięte przez administratora] nawet do pięt nie dorastasz pasożycie.Ja nim nie jestem,a już zdążyłeś kilka osób obrazić.Potrafisz tylko ludzi wyzywać dookoła,pewnie masz wiele kompleksów.Wreszcie byś się wziął do jakiejś pożytecznej pracy,a nie szkalował ludzi dookoła,brudasie!Przez takich jak ty,jest o Polakach taka opinia jaka jest.Ja wolę pracować niż chlapać ryjem.Szkoda mojego czasu.żegnam

przyjaciel

pracownik - 2012-06-11 09:31:59 Witam,jak przeczytałem te opinie to jestem w szoku.Otóż pracuję w tej firmie od 5 lat.I złego słowa powiedzieć nie mogę o pracodawcach.Wypłata na czas,potwierdzona dokumentem,mieszkanie.Po 6 tygodniach pracy,firma zapewnia nam transport do kraju na 2 tygodniowy wypoczynek.Szlag mnie trafia jak jakiś,jak zwykle nie zadowolony leser, oczernia ludzi,którzy zapewniają nam pracę.Jak pies sam nie może zjeść,to innemu nie da.I na dodatek,,przyjaciel,,jego nick.Losie,strzeż mnie od takich przyjaciół!! szanowny panie [usunięte przez administratora] gdyby wszyscy z chlopakow mieli te same warunki pracy co panowie to na pewno nikt by nie narzekal. Wiekszosc pracuje za grosze i dobrze o tym wiecie ale dobrze jest czasami przydziobac u szefostwa myslalem ze jest tylko jeden lachociag w firmie [usunięte przez administratora] okazuje sie ze jest was dwoch. Lepiej zainteresowal by sie pan tym co sie dzieje w rodzinnym miescie gdy pan jest w pracy w fr!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MR

przyjaciel - 2012-03-23 10:53:24 jest to firma wyzyskujaca polakow we francji! Pan [usunięte przez administratora] wspolwlasciciel firmy wraz z panem [usunięte przez administratora] obiecuja przecu (usunięte przez administratora) e warunki wspolpracy a co okazuje sie nie ma nawet 10% z obiecanek. Oferuja 35h tyg wymiar pracy a niestety trzeba pracowac duzo dluzej zarobki niestety mniejsze\" niz obiecane. Problemy z wszystkimi formalnosciami zero otrzymywanych jakich kolwiek potwierdzeenia o zatrudnieniu. Najgorsz firma w jakiej w zyciu pracowalem. To sa ludzie krorzy po prostu szukaja murzynow do wykorzystania!!!!!!!!!!!!Dawalem sie tak wyzyskac przez ta firme i to ladny okres czasu obiecuja zlote gory a w finale nawet nie dostajecie zadnych papierow na zakonczenie kariery w tym (usunięte przez administratora) u. Do dzisiaj nie pozaplacali mi to co nalezne a niestety nie ma do kogo sie w polsce odezwac bo przeciez [usunięte przez administratora] to nie da slowa zlego powiedziec na tego zlamasa Haseda! Gdybym wiedzial do kogo sie zglosic tu w kraju zeby odzyskac to co mi winni to ja juz bym ich ustawil.

niezadowolony

jeszcze do kiedy firma istniala pod stara nazwa HRM to dalo sie pracowac. Od kiedy ten brudas wielki wlasciciel firmy[usunięte przez administratora] zaproponowal nam przejscie na kontrakty francuskie wszystko sie posralo:( niestety taka jest prawda a nasz drogi polski pracodawca [usunięte przez administratora] to ostatnie scierwo zamiast wstawiac sie za swoimi pracownikami to chowa glowe w pi&asek jak strus!!! Z jednej strony to pewnie boi sie o swoja (usunięte przez administratora) e przez to sie nic nie odzywa dostal z 2000€ za zamkniecie mordy i nie wpierd.... sie, po prostu nie ma jaj zeby stawic sie za swoimi w duzym przypadku kolegami ktorych zna nie tylko z prcy (niestety)

przyjaciel

jest to firma [usunięte przez administratora] polakow we francji! Pan [usunięte przez administratora] wspolwlasciciel firmy wraz z panem [usunięte przez administratora] obiecuja przecu (usunięte przez administratora) e warunki wspolpracy a co okazuje sie nie ma nawet 10% z obiecanek. Oferuja 35h tyg wymiar pracy a niestety trzeba pracowac duzo dluzej zarobki niestety mniejsze\" niz obiecane. Problemy z wszystkimi formalnosciami zero otrzymywanych jakich kolwiek potwierdzeenia o zatrudnieniu. Najgorsz firma w jakiej w zyciu pracowalem. To sa ludzie krorzy po prostu szukaja murzynow do wykorzystania!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Union Europeenne De Construction - Lyon

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042