Spółdzielnia Pracy Ciech-Press W Ciechanowie

Adres: Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów

NIP: 5660004722 KRS: 0000107303

Spółdzielnia Pracy Ciech-Press W Ciechanowie

Opinie o Spółdzielnia Pracy Ciech-Press W Ciechanowie

ann

Kiedyś ta była firma przyjazna pracownikom. Ale od kilku lat liczy się tylko kasa. Traktuje się pracowników z góry, pensje spadły i cały czas spadają. Chyba media drukowane mają problemy - bo w Ciech-Press jest coraz gorzej. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. A na dodatek [usunięte przez moderatora]!

Zostaw opinię o Spółdzielnia Pracy Ciech-Press W Ciechanowie - Ciechanów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Pracy Ciech-Press W Ciechanowie