Opinie o Konekta Group w Rhoon

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konekta Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konekta Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konekta Group w Rhoon

Maly

Zdecydowana większość wie co pisze, w tej firmie jest coraz gorzej chyba trzeba palić wrotki

@Maly

No to na co czekasz

Inny monter
@Monter

Juz mnie tu nie ma

Spawacz

Agencja w której panuje totalny (usunięte przez administratora) i chaos.Byleś przyjechał a potem mają cie w powarzaniu.Uwaga!! Umówiona stawka mija się z tą na wypłacie, potem tłumaczą że tak płacic muszą i ze to system.Nie wierzyc w bajki o godzinach.Jak komus pasuje wyjazd za 2200eu netto gdzie z tego trzeba sie wyzywić i oplacic bilety Polska - Holandia to powodzenia.Byłem raz i nie wracam.

biuro
@Spawacz

Bardzo prosze o informacje o niezgodnosciach w wyplacie / info@konektaservices.nl

zenon

tomek jest najwazniejszy w tej firmie wybieraja ludzi swoich po 4 dniach kopa nie wiadomo co z kasa kampy o (usunięte przez administratora) potluc ciepla woda tylko pod prysznicem placimy 20 euro tygodniowo

@zenon

A masz za co chlac?

Spaw1
@zenon

Tomek?pracuje tu i nie znam zadnego Tomka

Maniek

Uwaga , Firma oszukuje na wypłatach , wypłaty są , ale trzeba się o nie upominać , co tydzień , za taką samą ilość godzin są różne wartości , nie potrafią pomnożyć ilość kilometrów przez 0,19 , co tydzień trzeba się upominać o swoje , ich nowe zasady : nie zgłoszenie urlopu w terminie czterech tygodni przed urlopem kara 130 euro , nie powrócenie z urlopu w zadeklarowanym terminie , 130 euro , płatność za mieszkanie/pokój : jedziesz na urlop , płacisz , nie zarezerwujesz pokoju na okres urlopowy , kara , zarezerwujesz pokój na okres urlopowy płacisz dodatkowo , żadnego konkretnego kontaktu z firmą ,(usunięte przez administratora), jak już podpisze się umowę ( na tydzień czasu ) , niczym już się nie interesuje , w razie problemów odsyła do innych , z którymi nie ma kontaktu . Wchodzą do mieszkań/pokojów bez wiedzy wynajmującego , sprawdzają szafy , szafki itp . wszelkie problemy mieszkaniowe typu : brak żarówek , brak pościeli , brak lodówki , trzeba rozwiązywać we własnym zakresie .

Rysiek
@Maniek

Prawda, nie polecam nikomu tej firmy

Prawda

spaw

dawno i nieprawda stary

Pracuje dla nich 7 lat-moze popytajcie kumpli,ktorzy tu siedza od lat

@Rysiek

Prawda nie polecam

Mont
@Maniek

Nie ma kar zglaszam urlop tydzien przed zjazdem i problemu nie ma,sa godziny jest kasa skonczcie (usunięte przez administratora) glupoty jedyne co mogliby zmienic to standard mieszkan i pare osob w biurze

@Maniek

Brak zarowki to ogromny problem;)

ok

duzo

Mlody

Czy konekta wywiązuje się z umów ,zaproponowali mi 13.5 eur netto jako monter ,mam obawy czy jechać po tych komentarzach.Czy ktos moze opisac jak jest naprawde,nie mam ochoty na wywieczki do Holandii

Spawacz z wyższej polki
@Mlody

Nie wywiąże się bo to ich specjalność ,brak solarisów ,zwlekanie z wyplata( a nawet brak bo kontrahent nie przesłał listy !) .To własnie cala Konekta i ta panna Kasia ....... cy............ szkoda slow !

@Mlody

Taka jest prawda jak w komentarzach (usunięte przez administratora) dużo obiecują z daleka później mają (usunięte przez administratora)

@Mlody

Moj moz tez ma umowe podpisana ale czy sie wywiozom to nie wiadomo bo narazie kazali mu przyjechac do.domu a co.do kasy to mialam co tydzien na koncie

@anonymous

Skoro kasa byla na koncie to o cho chodzi

Iza

Proszę o wpisy zgodne z regulaminem serwisu Gowork.pl, który akceptuje się przed dodaniem komentarza. Zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś posiada informacje odnośnie nowych rekrutacji w konekta? Jeśli są prowadzone, to na jakie stanowiska? Jak wygląda proces rekrutacyjny? W jakiej atmosferze przebiega rozmowa o pracę?

mont
@Iza

Pani Izo niech pani nie zamecza tu wszystkich tymi pytaniami,bo to jakis cyrk

mont
@Iza

rozmowa o prace przebiega 'pogodnie";) paranoja

@Iza

Moj moz pracuje w konekcie ale nie ma dobrego zdania o tej firmie podpisal umowe ale kazali mu narazie przyjechac do domu

Xxx
@anonymous

Twoj mąż robi cie w balona

@anonymous

Podpisal umowe i kazali mu przyjechac do domu?co za bezsens kobieto tu piszesz

Kazda agencja ma jakies wady,i zawsze znajda sie osoby niezadowolone ,to raczej normalne, bo nie da sie kazdemu nieba przychylic szczegolnie,gdy pracuje sie z ponad 400 osobami,z ktorych kazda ma inny charakter, to prawda,ze zdarzaja sie pomylki w wyplatach,prawda,ze nie zawsze wszyscy dostaja odcinki wyplat/tzw salarisy /na maile ,prawda,ze nie odbieramy czesto telefonow/mam ich okolo 150 -200 dziennie i gdybym chciala odbierac wszystkie to nie mialabym czasu na szukanie Wam pracy/spozniamy sie z dostarczaniem Panstwu roznych rzeczy ,ze nie dowozimy na skinienie palcem np zarowek/!/,ze czasami nasze samochody sie psuja itd itp.Mozecie tu wypisywac milion rzeczy ,wyzywac ,psioczyc,ale najlepsza rekomendacja sa dla mnie nasi Pracownicy pracujacy dla nas latami i mimo wszystko majacy zaufanie,choc czasami sama podziwiam Ich cierpliwosc do nas.Kazdy z naszych Pracownikow moze sie umowic z nami w biurze,kazdy moze odebrac wszystko osobiscie w biurze,kazdy moze wyjasnic wszystko w biurze.Ktos pytal o godziny -godziny w Holandii sie skonczyly- w wiekszosci firm macie Panstwo tylko 40-48,czesto prace zmianowa,cos za cos -mniej godzin ,ale stala praca.Nie mamy luksusowych warunkow mieszkaniowych ,nie posiadamy super samochodow sluzbowych, tak jak napisalam -czasem cos schrzanimy,ale staramy sie przede wszystkim zapewnic Wam ciaglosc pracy i kto dla nas pracuje ten doskonale o tym wie,a to,ze chca dla nas pracowac swietni fachowcy jest dla mnie wystarczajaca rekomendacja.Nikt nikogo nie zmusza do pracy dla nas.Macie Panstwo do wyboru dziesiatki agencji dzialajacych w Holandii.lepszych i gorszych od Konekty Services BV.Wybor nalezy do Was.Pozdrawiam.

Krzysztof
@Kasia

KASIU PANI , KONIEC RYNKU PRACODAWCÓW !!!!!!!!!!!!! NASTAŁ RYNEK PRACOWNIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Krzysztof

To szukaj kontraktow bezposrednich ,a nie agencji/wszystkim zle wszyscy siedza,jak mi sie nie podoba i ktos leci w (usunięte przez administratora) to mowie mu -spadam i mam inna prace

Tomasz

Czy wydarzyło się coś niekorzystnego, że zaczęliście tak narzekać? Interesuje mnie praca tu i pytam.

@Tomasz

Praca ogolnie wporzadku , jedyny problem to kadra w biurze . Jeśli coś się stanie lub cokolwiek potrzebujesz to nie można się do nikogo dodzwonić . Nie odbierają połączeń lub odrzucaja

Firma do bani oszukuje na wypłatach i tylko na czym się da nie polecam tej firmy są lepsze od tej całej KONEKTY kiedyś było lepiej teraz firma spadła na psy chyba albo jeszcze lepiej najgorsza firma na Hollandi a to nie dobra reklama .......

Spawacz

Zaczyna być Więcej opinii administratorów niż pracownikow ????????????????

Cudo
@Spawacz

To chyba dobrze bo inaczej to ludziom się nie chce robić tylko nazekac a przynajmniej u innych jest masa negativ opinii a tutaj nie ma

pan
@Spawacz

bo firma do bani nie polecam

Iza

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje odnośnie aktualnej sytuacji w Konekta Group? Co w ostatnim czasie uległo zmianie? Jak zmieniły się warunki zatrudnienia i atmosfera panująca w firmie? Jak oceniacie tego pracodawcę? Zachęcam do aktywności na forum.

@Iza

firma masakra omijać szerokim łukiem

Iza

@spawacz może więc napisz coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w Konekta Group? Bądź co bądź to opinie doświadczonych pracowników, którzy mogą opowiedzieć, jak wygląda praca w firmie w praktyce, są najbardziej cenne. Czy możesz opowiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny, a następnie szkolenia wdrożeniowe u tego pracodawcy?

Drogie panie z biura . Zacznijcie w końcu odbierać telefony od pracowników lub chociaż oddzwonić jeśli nie możecie w danym momencie rozmawiać bo kontakt z wami to jest jakaś porażka

Iza

Atmosfera w miejscu pracy jest istotna w funkcjonowaniu firmy. A jak wygląda ona w konekta? Czy sprzyja w funkcjonowaniu zespołu? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Odpowiedzi na te pytania będą przydatne dla osób poszukujących pracy w Rotterdamie.

adolf

nie rozumiem jednego-jeden drugi Pan nie dostał swojej kasy a ma niby 2 jaja i co robi wypisuje pierdoły w necie a może tak zamiast tego podjechać obić ryj i zabrać to co się należy-większość z was to cioty taka prawda poskarżę się w sieci i nic nie zrobię więcej,należycie do grupy nigdy nie będę miał bo jestem ciotka

Iza

@Spawacz, w Twojej wypowiedzi nie ma zawartych żadnych konkretów. Może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Na jakim typie umowy pracujesz? Czy oprócz wynagrodzenia możesz liczyć na dodatkowe profity? Jak oceniasz atmosferę panującą w pracy? Każda merytoryczna i prawdziwa wypowiedź jest bardzo pomocna dla osób zainteresowanych pracą w konekta.

Pani Izo, kim pani jest ze sie pani o stosunek pyta ? ????????????????????????????

Chyba cie stary popierdolilo

monter

konekta wielka kiszka odradzam niczym sie nie interesuja gonia do pracy foremani a sami nie robia nic jezdrza samohodami po placu w ciemnych okularach zeby ich nie rozpoznali za to biora kupe kasy

Spawacz 141

Zadne wpisy ""inteligentnych babek '''nie zmieni faktu ze strzyżecie na żywca pracowników !A ta cala Caryca to ''cygan pierwszej wody ''!A ty mierna spawaczko przestań sciemiac .......

Biuro
@Spawacz 141

Panie Piotrze-prosze sie juz uspokoic-jest Pan swietnym spawaczem,ale wielokrotnie ten niewyparzony jezyk Pana zgubil juz.Moze Pan opowie jak podczas drogi do Holandii skradziono Panu certyfikaty /powiedzmy,ze skradziono;)/i kto Panu wtedy pomogl?zreszta nie pierwszy raz pomogl.Pozdrawiamy

Spawaczka
@Spawacz 141

Miernota to Ty jesteś nie ja dodatkowo z choroba prychiczną pewnie lub z mózgiem rozlasowanym od wódy. Nie obrażaj człowieku ludzi skoro ich nie zaznasz i mnie nie znasz - MIERNOTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz to Ja
@Spawacz 141

Ale jaja..A ja myślę,ze na, "" złodzieju czapka gore "

XXXX(jak dla doroslych )
@Biuro

Ciekawe co robią wcześniejsze wpisy dotyczące zaległości w płatności ?

@Biuro

(usunięte przez administratora)).I z tego powodu jestem dumny - to tyle jeśli chodzi o język !Po co szukasz zaczepek wywiązałaś się z umowy ? Gdzie zaległa kasa ?Myślisz, ze mię zastraszysz jakimś (usunięte przez administratora) wpisem .A jak cie ciekawi jak było z certyfikatami to odpowiem tobie - jesteś trochę za stara ,żeby to zrozumieć -:).Mam coś jeszcze sprostować ?.Masz czas ,żeby coś wymyślić, ale prawda jest taka czekam na kasę !!

Zostaw merytoryczną opinię o Konekta Group - Rhoon

• Jak się pracuje w Konekta Group?

Zobacz opinie na temat firmy Konekta Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konekta Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konekta Group?

Kandydaci do pracy w Konekta Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konekta Group