Opinie o PBM POLMAR w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PBM POLMAR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBM POLMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBM POLMAR w Płock

spawacz 2

uciekajcie jak najdalej od tej firmy, no chyba że lubicie by (usunięte przez administratora)

77a2a

haha umowa o prace w polmarze. chyba tylko panienki w biurze maja. i ciekawe co obejmuje ten pakiet socjalny i ubezpieczeniowy, zus od 500 zł

Spawacz

Ta umowę do dostanieta na 1/2 etatu a reszta spod stołu .......-jak zasłużycie (mało jest takich co sprosta oczekiwaniom tej babuni......)

Casto

Pracowałem 2 lata temu u p. Mariolki. Obiecywała góry złota a ledwo odzyskaliśmy pieniądze za dojazd do pracy. Nie dajcie sie oszukać.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PBM POLMAR? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Płock Echo

Ta firma to Dno prowadzano przez Panią wygadana mgr. .Ludzie strasznie na nia narzekają w Polsce i poza Polsko .Z tego co mnie wiadomo maja duże szanse spawacze który wujek RTG zawsze karci i monterzy dla który izometryk ..to czarna magia..A co najwalniejsze są nie wypłacalni ..

skalpel

Zgadzam sie z przedmowcami ,kaszana totalna nie polecam ,nawet do biura zatrudnia jakies przyglupie dziewuszyska

były pracownik który zdążył cie poznać

Pani Mariola rekrutuje na kocioł 10 który raczej ruszy za miesiąc rozmawiałem z osoba kompetentną czyli z samym spawalnikiem niedługo raczej będą mieli przerwę chyba że chodzi o monterke która juz pruje kocioł ale nie o roboty spawalnicze a jesli chodzi o firmę Polmar szkoda gadac raty jesli chodzi o wypłaty to jasne umowa smieciowa nic nie warta zapomnijcie o umowie o pracę firma krzak faktycznie w jednym pokoju na rembielińskiego w Płocku samochody żal stare trupy nic nie warte jak się popsuje w trasie masz przerąbane szkoda nerwów nie radzę zaczynać z nimi współpracy chyba że lubisz prosić się o swoją kase tak przetrzymuje mani M ludzi raty raty i jeszcze raz raty dziękuję i podaj mnie do sądu złodziejko

ironmen

nie chodzcie do niej do pracy to firma krzak która ma biuro w jednym pokoiku pięć metrów kwadratowych,dwa komputery i jeden samochód golf do wożenia ludzi,poryw z motyką na słońce i nie płaci tylko pstryka jakieś raty,ale wypłaci.......

były pracownik który zdążył cie poznać

I widzę nic sie nie zmienia.Mój kolega dostał wypłate w ratach za prace na Bełchatowie.To jest firma Pani Marioli Polmar z Rembielińskiego szkoda gadac.Wyprzyj sie mendo czekam na odzew że Ty jeszcze nie zdechłaś i marnujesz porządnym ludziom zdrowie

popieram spawacz2 widzę że Pani M rekrutuje na Bełchatów a praca z tego co wiem możę byc nawet w lipcu szkoda że nie szuka już na grudzień pożal sie boże firma czekam na mądry odzew z Pani strony i chwili kiedu Pani firma wyciągnie kopyta za oszukiwanie ludzi Proszę pociągnąć WĄTEK A OPISZĘ WSZYSTKO Z DETALAMI I ZOBACZYMY ALE NAPEWNO SIĘ PANI WYPRZE JA ZAWSZE POZDRAWIAM BYŁY PRACOWNIK

andrzej

Witam jest praca w wroclawiu wnbombardieze dobre zarobki ale trzeb amieszkanie placic samemu.Stawki 26zeta

spawacz2

wcześniej pisał ktoś o stawce ,że 25zł to bardzo dużo może dla spawacza który spawał ogrodzenia ,ale nie dla fachowca ja mógł bym rozmawiać o pracy od 35zł na godzinę.

andrzej
@spawacz2

Witam to dawaj zgramy sie tez jestem dobry podam ci meila andrzej.gzik@wp.pl

MS mac s

witam pracuje w włocławku z tej firmy narzędzia h 2 torby kluczy, pasy bezpieczeństwa pozal sie boze umowa jest stawka w miare lecz paniMARIOLA ma problemy finansowe tak sadze dla czego ??? 1 zucanie na paliwo groszowe sprawy 2 problemy z jaka kolwiek zaliczka 3 ludzie z innej ekipy jak mieli obiady juz nie poniewaz miesiac rozrachunkowy pomiedzy polmar a kateringiem miną i pewnie trzeba bylo zaplacic za obiady ale z czego ??? ciekawe jak to bedzie 10 marca na wyplaty wielki znak ???? wiec widzicie jak tu jest praca wymagają jak w kazdej jesli znasz sie na robocie nie masz sie czym przejmowac jesli jestes tylko po to by byc to bac

pocałuj mnie w d...........

Aroganckie i chamskie babsko rekrutuje teraz na Bełchatów a pewnie praca w maju jak zwykle oszukuje kasa nigdy na czas dojazdy na własną rękę albo gratami firmowymi którymi strach jeździć żeby nie stac na trasie rozjebanym trupem a pani mariolka doradzi radź sobie sam omijać szerokim łukiem i podaj mnie do sądu czarownico czekam!!!Wyrzutku społeczeństwa jak można dawać prace takim agencjom niewolnictwo twu Poczytajcie o sposobie wypowiedzi pani m to nie będe musiał nic dodawać

juseven

moja opinia o polmar po wykonaniu do nich telefonu to zero do potęgi entej.Odebralo jakieś babsko z pretensjami.LUDZISKA TO JUŻ NIE JEST POLSKA-TO PLANETA MAŁP.POZDROWKA DLA PANI KTÓRA ODBIERA TELEFONY.WSPINAJ SIĘ WYŻEJ KOBIETO.W KOŃCU KAŻDA MAŁPA ZNAJDZIE SWOJE DRZEWO.

świetlik
@juseven

SIEMKA pozdrawiam dobry wpis o planecie małp może nawet za delikatny. ludzie się trochę budzą ale często są bez wyjścia bo muszą coś do gara włożyć a te małpy tłuki bagienne patologia układu i marionetki wyższych układów złodziejskich i tak dalej.Zapominają do czego to prowadzi - Patologi i ta niby nie patologia psełdo szkolona z brudem złodziejskim nie produktywnych gadów którym najlepiej wychodzi okradanie swoich obywateli kolegów i koleżanek godzi się na fakty skłacania narodu polskiego przez nie równość rzeczywistości. Zobaczcie co się dzieje w spółkach j jak są zarządzane. Często jest tak że grube inwestycje są pochłaniane przez głównych wykonawców zagranicznych bo nasze debile z góry za kasę sprzedali obcym swoje własne okazje do zarobku własnymi firmami czyżby to świadczyło o braku kadry inżyniersko wykonawczej chyba nie. Może powinniśmy wyjechać z tego kraju właśnie po to by wrócić może co nie którym oto chodzi by łatwiej przeprowadzać przejęcie państwa ekonomicznie. Ja się czuję gorszym murzynem w Polsce nisz murzyn w moim kraju nawet poczucie bycia murzynem za Ojczyzną jest mniejsze. Polacy sami sobie szkodzą pleniąc brak ładu społecznego.

lolupek

Natknąłem się dzisiaj na świeżą ofertę pracy od PBM POLMAR, możecie skomentować czy warto składać CV na to stanowisko? Pilnie proszę o komentarze, dziękuję i pozdrawiam. PBM Polmar zatrudni spawaczy gazowych. Wymagania: aktualne uprawnienia 311, ( książeczka spawalnicza, IS, UDT) doświa... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5744378?keywords=&region=

paquito 14

przestancie pierdolic juz o sytuacji w kraju zawsze sie znajda wymowki zeby ci nie zaplacic powiedz mi (usunięte przez administratora) jak jest roznica miedzy praca w polsce a w norwegii ja mowie tutaj o pracy i tylko o pracy wez zstanow sie co piszesz cabron

Oferty Pracy

Spawacz 135.136. PB-M Polmar 2014-10-17 Żródło: Gowork.pl Puławy (lubelskie) PB-M Polmar zatrudni spawaczy na metodę 135/136. Wymagania: - aktualne uprawnienia UDT bądź TUV, - doświadczenie zawodowe minimum trzy lata, - gotowość do pracy w delegacji, - aktualne badania wysokościowe. CV i skany uprawnień prosimy przesyłać na adres: r.polmar@poczta.onet.pl Tel. 243665510, 600318597

nick
@Oferty Pracy

a najniższa krajowa brutto wynosi jakieś 1487 zł brutto z tego co kojarzę. Mamy taką sytuację w kraju jaką mamy, nikt nikogo nie zmusza, do pracy w polce a ci co mieli trochę oliwy w kiepele już dawno spakowali graty i (usunięte przez administratora) z kraju, zostali tylko maruderzy, nieudacznicy i idioci patryjoci wierzący w zieloną wyspę między Tatrami a Bałtykiem czekający aż donek w europarlamęcie będzie przewijał ogórki na drugą stronę i sprzeda ostatnią fabrykę cioci angielce

leo

do prokuratury z tą firmą

colo

"To jest bardzo dużo..." Damian , mam wrażenie że ty nie jesteś spawaczem, a tylko rekrutujesz do pracy, a jeśli tak, to dobrze wiesz jakie są stawki. Pomijając umiejętności, przy takiej stawce w przyszłości nie starczy nam na leki.(a zagrożenie jakie płynie ze spawania jest duże).

Zostaw merytoryczną opinię o PBM POLMAR - Płock

• Jak się pracuje w PBM POLMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PBM POLMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PBM POLMAR