Opinie o Giramondo biuro podróży w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Giramondo biuro podróży, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Giramondo biuro podróży o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giramondo biuro podróży w Bielsko-Biała

emilia

rozmowa kwalifikacyjna w sumie na poziomie dobrym z czarnowłosą szefową. jednak zero konkretów co do warunków pracy. Żenada jeżeli chodzi o start pracy w tym biurze, najpierw musisz zaiwaniać z ulotkami po bielsku jak akwizytor (jak to Pani powiedziała: system włoski) - śmiech na sali !! potem odbywasz szkolenie za które ci nie płacą i siedzisz w biurze za darmo. Po miesiącu może się okazać, że jednak się nie nadajesz i do widzenia (miesiąc siedzisz za darmo w biurze).Szukają frajerów i naiwnych, ja po samej rozmowie już miałam dosyć i wiedziałam, że niech szukają naiwnych gdzie indziej. Zaznaczam, że mam staż w turystyce ponad 6 letni i wiem jak pracuje się w biurach. Generalnie nie polecam bo szkoda czasu na tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Giramondo biuro podróży - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Giramondo biuro podróży