Kablobeton S.A.

Opinie o Kablobeton S.A.

andrzej

firma Kablobeton S.A z Warszawy.dnia 26.09.2008r. została postawiona w stan upadłości i nie wiem dlaczego wciąż o niej mowa na stronie?

kandrzej

Witam Pana Jest eśmy w tej samej,albo podobnej sytuacji,ja również pracowałem w Litvinovie,tylko od roku 1976 maj do i tu właśnie mam problem - czy to był 1978 czy 1977,w każdym razie Dyr. kontraktu był dyr.Trześniewski , nacz.inżynierem był Roman Radałowicz ,moim bezpośrednim przełożonym był npoczątkowo ,Gienio Kłos,potem kolejno inż.Stefan Mika,Kondas. Tak jak Pan potrzebuję zaświadczenia nie tylko z tamtego okresu pracy w Litvinowie ,ale i pożniejszego okresu pracy w Kablobetonie w Warszawie. Pozdrawiam Pana Andrzej Kozłowski tel 782 023 032

ryszard.wolodko

Witam-bardzo proszę o informację,gdzie mógłbym uzyskać świadectwo pracy za okres zatrudnienia w latach 1978-82 na terenie byłej Czechosłowacji w Litvinovie.W w/w.terminie pracowałem w Kablobetonie ale miałem trwały pobyt w Moście i umowa o pracę była zawarta między pełnomocnikiem Budimexu panem Zabłockim a ze strony Kablobetonu panem Suskim Tadeuszem.Prawdopodobnie niema mnie w rejestracji kadrowej Warszawa.Posiadam tylko umowę o pracę a do emerytury potrzebuję świadectwo pracy.Ponieważ Firma Kablobeton jest w upadłości poszukuję kogoś z tamtych czasów ,kto mógłby mi poradzić i pomóc wystawić świadectwo pracy.

Henryk

Ta firma kiedy pracowałem przyniosła mi tylko kłopoty jest beznadziejną firmą, tyle mam do powiedzenia .

Zostaw opinię o Kablobeton S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kablobeton S.A.