Opinie o Pod Strzechą w Biskupice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pod Strzechą. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pod Strzechą o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pod Strzechą w Biskupice

Jerzy Nowy wpis

To co dzieje się w Waszej piekarni na Fabianowie przechodzi ludzkie pojęcie. Kolejna nowa osoba za kasą, którą totalnie się do tego nie nadaje. Znerwicowana, dygoczaca, próbująca być miłą ( z tragicznym skutkiem) Pani, którą przyszła na pogawędki. Takich kolejek dawno tam nie było. Ta Pani wprowadza totalne zamieszanie, myli zamówienia, źle wydaje resztę, przez co obsługa trwa trzykrotnie dłużej. Czy możecie coś z tym zrobić?

Tak placa brdzo slabo 3.5 tysiaca za prace nawet w weekendy i swieta. Premia to smiech na sali mam nadzieje ze od stycznia cos sie poprawi

Pola Nowy wpis

Witam, tato mój i ja również często robimy zakupy na Fabianowie. W sobotę po raz kolejny tato trafił na zmęczoną życiem i samą sobą, starszą, niską Panią w kitce, która usilnie próbowała sprzedać mu state ciasto. Widać że Pani pracowała na straganie i świetnie nadaje się do roli handalry i przekupki vale czy napewno w tym miejscu? Czy jest tam jakiś kierownik? Może czas tę Panią wysłać na zasłużoną emeryturę?

Natalia Nowy wpis

Z całego serca nie polecam ,(usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora)jawny dodam zwłaszcza w Poznaniu ,brak obiecanej umowy o pracę,

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pod Strzechą? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Nie polecam pracy Pod Strzechą. Zmiana zaczyna się o 7:00, a wymagają przyjścia o 6:30 (czasami jeszcze wcześniej). Oczywiście za te 30 min nie jest płacone, ponieważ płacą „za pracę, a nie przygotowanie do niej”. Takim sposobem mają 10h darmowej pracy w miesiącu:)

Zostaw merytoryczną opinię o Pod Strzechą - Biskupice

• Jak się pracuje w Pod Strzechą?

Zobacz opinie na temat firmy Pod Strzechą tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pod Strzechą?

Pod Strzechą