Lactima

Morąg

Opinie o Lactima

Wincent

Firma to generalnie dobry pracodawca i to nie tylko dla miejscowych. Fajna atmosfera dobrze tu pracować!!!

Patrycja

Czy pracował ktoś w Lactima? Są jakieś możliwości awansu? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy chcą aplikować.

Jex

No ale osoby, które mieszkają w tym mieście czy w okolicy narzekać nie będą, bo firma zapewnia dobre warunki dla swoich pracowników. Przede wszystkim jest umowa o pracę, a także dobre zarobki jak na okolice.

Ruzikciną

Zacznijmy od tego, że Lactima zlokalizowana jest w Morągu, które jakąś specjalnie wielka mieściną nie jest. Specjaliści z większych miast raczej będą mieli pod górkę, żeby dojeżdżać do firmy, no chyba, że zostaną im zaproponowane naprawdę niezłe warunki. Co sądzicie o samej firmie i procesie adaptacji nowych ludzi, daje to jakoś radę?

katarzyna ja

w sumie to szukając u nich pracy nie sugerują się smakiem i subiektywną oceną produktów tak jak ty Romeno, uważam że masz błędne spektrum poznawcze jeśli chodzi o poszukiwanie zatrudnienia. kierujmy się kwestiami finansowymi i socjalnymi - co w tym temacie może atrakcyjnego zaproponować mi Lactima?

romeno

ja ich znam głównie z tych serków topionych, to naprawde mają pyszne, jeszcze je jadęłm jak byłem mały. teraz szukam pracy na produkcji i mam nadzieje, ze uda się mi coś w tym kierunku znależć, bo skoro ja ich pamietam juz tyle czasu, to sądze, że można im zaufać teraz spokojnie, a Wy jak myślicie??

femilola

a weźta se te medale i wiecie co zróbcie, one o niczym nie świadczą jeśli chodzi o warunki praCY. a mi właśnie o to chodzi bo zamierzam do nich starać się iść do pracy o przyjęcia.ale muszę najpierw zebrac opinie o nich więc czy tam popracuję zależy od was tylko. pytanie najważniejsze: ile zarabia się tam netto i jak jest z grafikiem?

dark

Musze przyznać, że wyróznienia, jakie ostatnio dostała Lactima zrobiły na mnie wrazenie, złoty medal za 2013 rok, oby tak dalej.

sancorp

na stronie Lactimy jest oferta współpracy z nimi. Na jakie stanowiska w tej firmie można aplikować przez ten formularz?

stary znaiomy

topiarzu , te bajki to możesz opowiadać koniowi , to prowokacja albo polityka konkurencji , zaproś mnie na audyt do hohlandu albo do sertopu a dowiesz się że jesteś za (usunięte przez administratora) żeby to ZOBACZYĆ

Topiarz sera

Widzę że źle dzieje się w tej Lactimie... jako człowiek z branży byłem nie w jednej topialni. Hochland, Sertop to najpożądniejsze firmy produkujące serki topione: najwyższe standardy, najlepsze surowce. No może jeszcze Jal i TMT trzymią pozoim. W Lactimie nie byłem mogę jedynie stwierdzić że wyroby mają bardzo niskiej jakości ( okresowo przeprowadzamy w firmie ocenę organoleptyczną serów topionych produkowanych w kraju). Na podstawie wpisów można wywnioskować że zarząd powiatowego weterynarza ma w ,,kieszeni". Z uwagi na duże bezrobocie w tamtej części Polski Lactima nie szanuje pracowników- niskie pensje, nienormatywny czas pracy, brak umów - w topialni której pracuję to by nie przeszło... Walczcie o swoje, trzymajcie się!!

hehe

jaki moralista

JAK TAK WYPISUJESZ TO ZNACZY ŻE NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA O PRODUKCJI .ŻAL MI CIEBIE.ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ .NIC NIE ZROZUMIAŁEŚ A PRZEPRACOWAŁEŚ 5 LAT.BRAK MI SŁÓW . TWOJE 5 LAT POSZŁO NA ZMARNOWANIE . JAK TO CZYTAM TO NIE MOGĘ UWIERZYĆ W TO CO WYPISUJESZ .(::(:(:( .KAŻDY DZIEŃ ŻYCIA TO NAUKA , A CZEGO TY SIĘ NAUCZYŁEŚ ? ZNAM CIEBIE BARDZO DOBRZE , (usunięte przez administratora)

To jakiś głupi żart , nie zwracajcie na to uwagi.

Nie Wiecie co zrobić?Zapytajcie inspektorów.Ja osobiście uważam że powinnyście mieć lepsze warunki pracy.Dla mnie jesteście na pierwszym miejscu.

Idź do szkoły.W głowie masz straszny mętlik.Jesteś zagrożeniem dla społeczeństwa.Wiem że twoja rodzina strasznie cierpi przez ciebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!!!!!!

!!!!!!!!!!

czy Ktoś tu zagląda czy jest Ktoś kto może nam pomóc abyśmy my kobiety wracały do domu po przepracowanych 8 godz,jak normalni pracownicy a nie jak robole po 9 może po 10 a może po 12 godz, bo wszystko zależy od humoru naszych przełożonych .Jeśli możecie zapanować nad tym (usunięte przez administratora) wprowadzanym do tej firmy byśmy były wdzięczne .

żal

Żal mi was kobitki że musicie tak ciężko pracować,niestety Gdańsk ma to.......Nie rozumiem tylko dlaczego?Pracujecie jak mrówki pod ciągłą presją,wiem bo obserwowałem was wielokrotnie a mimo to ponad wszystko nie ma dla Was litości.Ale i tak jesteście kochane i za tą codzienną walkę o lepszy dzień powinno się Wam stawiać pomniki.!!!!!

Ha

Ręce opadają,żal mi Was dziewczyny.Jak to możliwe że musicie tak bardzo orać w XXI wieku.Jak patrzę na Waszą determinację to dodaje mi sił.Dzięki!

!!!!!!!!!

Super że ktoś wspomniał o kobietach bo to jest tragedia .Niedawno sie dowiedziały że tu podwyżek dla nich nie ma i nie będzie a jak sie nie podoba to won z firmy .24 co to za godzina powrotu kobiety do domu WSTYD!!za 5zl kiedy to sie zmieni

stary znajomy

Dlaczego nie pozwalacie swoim pracownikom brać czynnego udziału w rozwijaniu firmy?Dlaczego DOBRA Lactima ogranicza możliwości pracowników?Dlaczego marnuje ich potencjał?Dlaczego garstka osób(od \\\\\\\\\\\\\\\"Góry,, do\\\\\\\\\\\\\\\" dołu,,)ogranicza rozwój i możliwości pracowników.To wszystko jest takie proste do sprawdzenia.A moglibyście wiele zyskać Panie Prezesie.Ktoś w firmie paskudnie przeszkadza w rozwoju Lactimy.Powinniście pozbyć się problemu i dać możliwość tym kobietom wszystkim które tak ciężko pracują dużo lepsze WARUNKI .Stoją i patrzą z za maszyny jaki będzie dzień?Liczą pieniądze,czy im starczy do końca miesiąca,czy dla dzieci starczy.Samce to (usunięte przez administratora).!!!!!!!!!!!!!!

iga

Reakcja pracownika (doradca Rady) to efekt nieumiejętnego przyjmowania krytyki-olbrzymi błąd.

yhy

Poziom wypowiedzi pracownika w niczym nie odbiega od powyższych opinii.Rzeczywiście miła atmosfera forum.Słoma z....

stary znajomy

Sól jest(usunięte przez administratora) z pewnej firmy,byście się wstydzili opluwać firmę która karmi Twoją rodzinę,nie podoba się to won.A co do chemii to i tak jest bardzo dobrze w porównaniu z innymi zakładami.A w ogóle jak nie znasz się na chemii to lepiej idź na (usunięte przez administratora).Moja rada dla Rady,lepiej segregujcie towarzystwo bo niedługo faktycznie dzięki nim przestaniecie istnieć i (usunięte przez administratora) zostanie bez ok. 200 miejsc do pracy ,a zatem reasumując 200 rodzin straci środki do życia,

twarożek

Ciekawe skąd sól biorą?

aaa

A ile E to konserwanty?Jedyny kwasek się uchował.Co tu się rozdrabniać...

aaa

anonim - 2011-10-13 16:33:12 Wystarczy przeczytać etykietę.Skład sam za siebie powie ile chemii zastosowano :)nie wszystkie E to chemia (kwasek cytrynowy to też jest np. E)

oooo

przeterminowany gotowy juz towar w zakładzie produkcyjnym ??? jak sie przy produkcji pracuje to pewnie ochota mija na te serki

kkk

jak termin poleci

eee

pracownicy to pewnie dostają gratis...

Jaka polsko-holenderska?! Polacy już dawno wykupili tą firmę od holendrów, od tamtego czasu Lactima zaczęła się Lactimą nazywać. Jeżeli chodzi o tzw. \"chemię\", to serki mają bardzo podobne składniki jak Hochland i każde inne serki topione, i w niczym nie są gorsze. Pracownicy też sami nieraz je kupują.

Anna

Ta firma się sypie. Sprzedaż leci na pysk. Płacić za surowce nie mają z czego. Szczerze odradzam.

Zostaw opinię o Lactima - Morąg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lactima