jestem liderka ludze zapewne wiecie juz ze beda zwolnienia nawet juz troche bylo ale teraz poleci ok.50 osob i ma byc jedna zmiana! dziewczyna mi opowiadala z MR co tam u nich sie wyrabia pani a[usunięte przez moderatora](bryg.)ludziom premie obcina aaa i tyle roboty jest a ona non stop [usunięte przez moderatora] no i nie jaka pani i[usunięte przez moderatora] w.tylko ze ta nic nie robi. macie piekne szefostwo ktore ma was w (usunięte przez administratora) .zal (usunięte przez administratora) e sciska co sie z wami robi. ludzie nie dajcie sie takim rozklapiochom pomiatac!!!!!!