Effect Pharm Com

Wrocław

Opinie o Effect Pharm Com

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Wiecie, że Effect Pharm Com otwarta jest również na młode osoby? Czy dla kogoś praca w powyższej firmie była pierwszą na ścieżce zawodowej?

alek
użytkownik zarejestrowany

Świetnie, że jakościowo są wysoko, ale zastanawiam o jakich zarobkach można mówić w kontekście fryzjerek. Wiecie może? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

marta

nie daja umowy o prace a umowe o zlecenie

kolo

Czyli polecacie tą firmę.Albo ktoś może polecić jakieś cc lub windykacje na umowę na zlecenie. Pozdro

nie sądzę

bez przesady w 15 min na raz to mozna nawet nie tylko zjesc, ale kanapki i kawe jeszcze sobie zrobic i posta na smartfonie napisac ;D przynajmniej do toalety mozna chodzic bez wciskania jakis startow czy stopow, bo tam nikt tego nie liczy

nie sądzę

albo konkurencja albo chyba jedyny taki przypadek . czyzby znikniecie bez wypowiedzenia ? :)

llllll

pracowalam tam 2 tyg i nie wyplacili mi pieniedzy po wielu wiaodmosciach okropne warunki, p[rzerwy krótkie ze nawet spokojnie zjesc nie mozna.

Qba

racja teraz kazdy chce miec na dzein dobry umowe o prace 2 tysiaki i nic nie robic a tak nie ma. podstawa 9 netto to naprawde duzo nie musze mowic ze jest malo firm ktore tak daja. jesli jest opcja na umowe o prace to na prawde bajka

hahaha

blagam xd polecasz... to najgorsze call ceter we wroclawiu, juz lepiej zatrudnic sie w banku na call center albo na windykacji lub cos. a nie w jakiejs pseudo firmie wciskajaca nie chciane leki aptekom... bicz plis xd

liczi

Jaka dzialalnosc? Kazdy ma tam umowe taka jaka wynegocjuje. Dla studentow przewaznie zlecenie. Zarobki to stawka godzinowa czyli pracujesz masz, nie pracujesz nie masz, czyli jak wszedzie. Stawki przynajmniej od czerwca tego roku to od 9 netto samej podstawy tak realnie do 14 netto, waidomo zalezy od sprzedazy. Jak ktos lubi gadac i sie nakrecac, zarobi ponad dwa kola. Ogolnie fajni ludzie i atmosfera, nikt za toba przynajmniej nie stoi, wolne kiedy sie chce. Czasem za duzy luz ale to juz jak kto woli. Ogolnie polecam.

kara

porażka totalna, normy nie wyrabiasz to wypłatę dostajesz taką, że płakać się chce, zachorujesz to z podstawy upieprzają, oczywiście umowa śmieciówka, a lider leci na małolaty które szukają tam pracy.

glutaminian sodu

pierwsze komentarze to układał chyba kierownik firmy lub ktoś z działu zatrudnień, kto użyłby skrótu EPC? EfectPharmCom, i super wiedzieć że firma wypłaca kasę w terminie, no tego szukam, bo w innych firmach to się spóźniają tak?? to jest praca dla studentów więc można sobie dorobić, a nie zarobić.

jefsjdf

Dzięki pracy w EPC, można nabrać doświadczenia, nauczyć się paru rzeczy. Dla mnie jako pracownika największymi zaletami było: wypłata zawsze w terminie, dodatkowe szkolenia jeśli z czymś był problem i załatwianie wolnego bez większych problemów!!! Polecam :)))

Zostaw opinię o Effect Pharm Com - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Effect Pharm Com