Modus LRT

Wrocław

Modus LRT

Opinie o Modus LRT

Michał

Czy ta cisza na forum oznacza zadowolenie z warunków pracy? A może nie podoba wam się aktualna sytuacja w firmie? Podzielcie się tym! Jakie macie zdanie o zarobkach, możliwościach na rozwój w strukturach firmy? Czy praca jest stabilna, pełna wyzwań?

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w Modus LRT?

bohus

To całkiem dobra zarobki @ulala, nie w każdej firmie można dostać 3000 złotych netto, a podobno dochodzi jeszcze do tego premia

WNISEK

Jeżeli jest to prawdą, to dlaczego wpis jest anonimowy? Jeżeli ktoś myśli że bezkarni może pisać takie bzdury to jest dużym błędzie!

Zaciekawiony

Czy może Pani podać swój mail do kontaktu?

Zostaw opinię o Modus LRT - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modus LRT