Opinie o EDAN w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EDAN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EDAN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDAN w Bełchatów

Tomek Nowy wpis

Polecilibyście to miejsce ?

M.k Nowy wpis
@Tomek

Szczerze to nie polecam lepiej tam nie pracować

Grzegorz Nowy wpis

Kilka osób twierdzi, że praca w tym miejscu to horror, a pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) Nie ma w niej szacunku do drugiej osoby oraz normą jest praca po 12 godzin. Jednak od tych opinii minęło ponad 5 lat, a przez ten czas mogło sporo się zmienić. Jak teraz wyglądają warunki pracy w tym miejscu?

wekkid Nowy wpis

Atmosfera jest dobra @kjh, ale to chyba każdy może powiedzieć Ci co innego, myślę, że warto zwrócić uwagę na możliwości rozwoju co zapewniają liczne szkolenia

rany julek

wszystko co pisza przedmowcy sie zgadza, ale jedna opinia zniknela, znajdziecie ja na forum belchatow. stary to chory czlowiek, jak siedzi spokojnie to siedzi a jak mu cos do lba strzeli to przypieprza sie o byle co. jak sie do kogos przyczepi to juz masz tydzien z glowy. traktowac ludzi chca ja bydlo i najgorszych smieci, oczywiscie kto sie da ten tak ma. trzeba jedno przyznac pracowalem u nich pare lat temu, podejscia do ludzi nie maja a szacunku juz wogule ale za to placili, stawki byly adekwatne do pracy. na chwile obecna pozostali prywaciarze zatrudniajacy emerytow z kopalni nie placa tak i jeszczcze dlugo tak placic nie bede, oczywiscie stary mial opracowany sytem placenia w celu zabezpieczenia abys sie nie zwolnil, ale to wszyscy wiedzieli. bylem swiadkiem jak ludzie przychodzili rano i nieraz juz do sniadania ich nie bylo! odrazu mowie jesli cos inspekcja pracy nie pomoze, ten temat byl juz przerabiany nie raz, a urzad pracy wie jak jest a mimo tego tez nic nie zrobia, nie wiem jaki tam jest uklad ale z urzedu pracy ludzie przychodza, a urzednicy dobrze wiadza co w firmie sie dzieje. gdzie jest logika?! nie wiem.dla mnie to swinia a nie czlowiek, ale placi, bynajmniej placil kiedys a teraz to nie wiem. kazdy wiec musi sam zdecydowac. jego firma jego prywatny folwark i na to niestety nie ma mocnych, w takim kraju zyjemy..

Firma EDAN poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Sprzątaczka
Bełchatów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
janek

nic się nie zmieniło w tej firmie ja tam pracuje od niedawna i to prawda co piszą koledzy chcesz przeżyć choror to się przyjmi 2014

WITAM firma ogulnie istnieje ale nie proponuje iść tam do pracy ................................ szkoda gadać co tam sie wyprawia

NN

Z tego co słyszałam to i tak pracują po 12 godz. a może i więcej bo jeżdżą gdzieś w okolice Łodzi. Tylko współczuć...

Zostaw merytoryczną opinię o EDAN - Bełchatów

EDAN