Opinie o Magic Garden Daniel Gacek

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Mati mógłbyś się podzielić z użytkownikami forum czemu nie polecasz firmy Magic Garden Daniel Gacek? Zdobyłeś cenne doświadczenie, a mimo wszystko jesteś niezadowolony. Mógłbyś zdradzić nam dlaczego? Osoby, które chciałyby się zatrudnić w firmie Magic Garden Daniel Gacek na pewno będą zainteresowane tematem.

Mati

Pracowałem w tej firmie kilka lat, mimo iż pozwolili mi zdobyć doświadczenie nikomu nie polecam tam pracy. Zarówno w biurze jak i na produkcji (usunięte przez administratora)

Izabela

Jeśli co chwila pojawia się oferta na jedno i to samo stanowisko to znaczy, że coś jest nie tak z tą firmą np. ile razy pojawiła się oferta w ciągu ostatniego roku na stanowisko sekretarki ? Na moje to Magic Garden to drugie inowrocławskie Basketo

baran
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

zin
użytkownik zarejestrowany

nie zgodze się z tobą, nie jest lipna moim zdaniem, przecież jest normalnie widoczna w krsie, a poza tym ma swoją stronę internetowa, adres też jest podany

Betyy

Próbowałam nieraz zadzwonic i dowiedziec sie czegos więcej na pojawiajace sie dosc czesto ogloszenia, niedosc ze nikt nie odbiera pod podanym numerem,nikt tez nie oddzwania,jakas lipna ta firma,nic dziwnego ze nikogonid moga znalezc do pracy-skoro nie mozna odpowiedziec na ogloszenie!

Ciekawa

Jak jestes taka ciekawa to zadzwon i sie dowiedz

aziro

Wotam jal wyglada praca asystentki bo jest ogłoszenie ale wydaje mi sie ze kolejny raz je widze. Wie ktos moze czemu taka rotacja?

Majkel

Misiek, jeśli chcesz u nich pracować to poprostu zanieś cv do biura tak będzie najlepiej

AGGL

A JAK WYGLADA PRACA W BIURZE?

opinia

dobra firma placi w terminie, pracowac trzeba i tyle a zawsze sie jakis sciemniacz trafi i psuje wyniki calej zalogi . polecam bo jest dobrze a jak na Pakosc i Inowroclaw to calkiem dobrze.

sąsiad

Chyba nie ma się co czepiać, na pierwszy rzut oka firma wydaje się solidna, porządna , poukładana i chyba nawet dobrze zarządzana. Wystarczy spojrzeć na zakład przy ul. wyszyńskiego i wszystko wydaje się zadbane , dobrze utrzymane, nawet trawniki na parkingu są regularnie koszone.Z resztą widać ile osób zatrudniają skoro parking codziennie pełen. A widzę bo mieszkam niedaleko

olek

Firma ok. Wypłata na czas . Nowe maszyny. I dbają o bezpieczeństwo w pracy

Budziłek
użytkownik zarejestrowany

To jak w końcu jest z tą flotą, bo ja się spotkałem z opinią, że te samochody wcale nie są najgorsze. Poza tym, jeżeli są wzięte w leasingu to przecież co 3 lata się je wymienia. Pytanie czy firma w Pakości ma takie zasoby finansowe, aby móc sobie na to pozwolić? (usunięte przez administratora)

Wieloletni pracownik

Wreszcie ktoś napisał prawdę, jestem w firmie od lat, nie ma powodu do narzekań (chłopaki obudźcie się i wypowiedzcie się, apel do stałych pracowników). Wypłaty na czas i dobre pieniądze, zatrudnienie przez cały rok, nowoczesne sprzęty, nowa flota pojazdów, nowoczesny zakład. Szefostwo wymagające, ale nie ma co się dziwić, urządzenia montowane są w miastach całego kraju. Firma rozwojowa, przyszłościowa i bezpieczna. Szczerze polecam.

gambit
@Wieloletni pracownik 12.02.2015, 22:37

trochę mnie zastanawia czym właściwie w takiej firmie jak Magic Garden zajmują się pracownicy zimą ? bo oczywiście to super że firma własnie w tym trudnym okresie, jeszcze w tej branży zapewnia prace przez cały rok a nie tylko sezonowo, tylko interesuje mnie właśnie - co takiego macie do roboty w miesiącach zimowych?

cukiereczek

bardzo fajna firma mili ludzie miła atmosfera w pracy szef wypłacalny bez problemowo nigdy nie było spóźnienia z wypłatami można wiele się nauczyć i dużo zwiedzić praca zima jest to najważniejsze a jesli komus sie nie chce pracować niech sie nie wypowiada

emmet
użytkownik zarejestrowany

W ogóle jest szansa, że magic garden bedzie w najbliższym czasie ruszało z jakaś rekrutacją? Pytam bowiem szukam ich ogłoszeń pracy i niestety nie znalazłem niczego. Może mają jakiś przestój z robota przez okres zimowy lub coś w tym stylu. Bardzo prosiłbym o informacje w tej sprawie, bowiem jestem juz długo bez pracy.

holy
użytkownik zarejestrowany

hej, ale chyba teraz nie ma sensu specjalnie myśleć , ani nawet pytać o możliwość zatrudnienia w Magic Garden prawda ? rozmawiałem ze znajomym i mówił , że gdy idzie zima to naprawdę roboty zupełnie tutaj nie ma. Czy to prawda ? czy też może Magic Garden porponuje jakieś prace które można wykonywać także w chłodnym okresie?

witek
użytkownik zarejestrowany

no właśnie mnie też interesuje to czy można u nich dobrze zarobić? i chodzi mi tutaj przede wszystkim o to czy praca jest ciekaw w miarę, bo wiadomo, biuro jedno drugiemu nie równe i nie wiem do końca jak to będzie wyglądało wszystko. jak ktoś miał doświadczenie tam u nich, to jestem bardzo wdzięczny za informacje.

kiki

a wie ktos moze jak wyglada praca w tej firmie ale w biurze ??

racja
użytkownik zarejestrowany

ja bym się nie oburzał (usunięte przez administratora) może nie wszędzie, ale jak się uczysz i oswajasz z miejscem pracy jestes malo wydajny to za szwendanie sie nikt Ci kasy nie musi dawać. (usunięte przez administratora)

robert
użytkownik zarejestrowany

sam biznes wydaje się być całkiem przyjemny i ciekawy, ale praca już przy tym wszystkim często doprowadza do bólu głowy. Wydaje mi się , że firma powinna być nie co inaczej zarządzana, ale oczywiście nie jest moja i mogę tak tylko sobie mówić, a huśtawki i inne sprzęty sportowe czy też rekreacyjne, dalej będą produkowane w ten sam sposób

asterix

Ja slyszalem ze jak chcesz umowe to Ci daje ale nie wiem dokonca jak jest , a jakie wogole tam stawki proponuja jako spawaczowi ???

Zostaw opinię o Magic Garden Daniel Gacek - Pakość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magic Garden Daniel Gacek