APT w Korbielowie
counter
2 3 5 5 1
Adam Nowy wpis

Macie info czy agencja działa? Bo ostatnie opinie z 2012, to mogło się pozmieniać..

wgw Nowy wpis

Witam. Mam zamiar niedługo wyjechać z tej agencji do Hamburga. Szukam osób, które były lub aktualnie są w Hamburgu, chciałabym się dowiedzieć jak tam jest, czy warto itd. Proszę o kontakt na maila: wgw2512@gmail.com

zygi Nowy wpis

Cz słyszeliście,że APT w Korbielowie zwraca kasę z mieszkania i za te darmo przepracowane godziny tylko trzeba się zgłosić do M [usunięte przez moderatora] ludzie ta kasa była pobierana nielegalnie kumpel z Hamburga mi dzwonił,że jakaś dziewczyna zrobiła awanturę i została pobita musiała uciekać ja byłem w tamtym roku (usunięte przez administratora) zarobiłem cały czas byłem na mieszkaniu dzwoniłem do M [usunięte przez moderatora] kiedy odda kasę ale jej nie było.

stade Nowy wpis

wogóle to piszecie jedne wielkie BZDURY....,nie przyjedziecie nie przekonacie się a juz wiecie jak tam jest.umiesz liczyć to licz na siebie a nie na tych co to piszą.są tu ludzie co pracują po 2-3 lata i nie narzekają,a wy jedziecie na 2 miesiące i już wielkie HALLO.pieniądze są wyplacane co miesiąc,państwo Polaczkowie przyjeżdzają i płacą,praca nie jest ciężka tylko trzeba chcieć,a jak ludzie przyjeżdzają i piją do pracy nie chodzą to póżniej najlepiej pisać że tu nie można zarobic...żal mi wszystkich co wypisują takie głuboty,

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

to co pisze ten chlopak to prawda zalezy gdzie sie dostaniesz ja tez bylam z tej agencji,z praca jeszcze nie jest najgozej to zalezy na jaka fabryke sie dostaniesz i z jakimi ludzmi,na mieszkaniach twz jest roznie ja akorat mialam warunki spoko ale lokatorki tragedia,poprostu niektorym odbija,to prawda ze nikt nikogo nie zmusza do picia czy innych zeczy ale jak sie nie dostosujesz to masz [usunięte przez moderatora] a zwlaszcza u kierowniczki a [usunięte przez moderatora] dziewszyny ktora niewiem za kogo tam sie uwaza a tak naprawde to (usunięte przez administratora) robi.Pierwszy miesiac pracujecia za darmo ja mialam prawie 60 godzin,potem to zalezy od a [usunięte przez moderatora] jak ma humor i jej nie podpadlas to moze bedziesz pracowac a jak nie to posiedzisz sobie w mieszkaniu ,samochodami dowoza do pracy pozal sie boze katastrofa takie samochody w piecio osobowym 8 osob to chyba troche zaduzo a czasami mi moxna nawet z buta po trzeciej zmianie mroz o malo co nogi nie odpadna 2 godz isc bo nie ma kto przyjechac albo raczej sie nie chce.

Zostaw merytoryczną opinię o APT w Korbielowie - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

APT w Korbielowie