Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SKK Studium Kształcenia Kadr. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

czarna_strzala

A ja na przekór znudzonym życiem ludziom, którzy piszą tutaj te bzdury, właśnie, że zapiszę się do skk na sterylizacje medyczna :D o wszystkich: czy szkołach, czy pracodawcach można coś "złego" powiedzieć no i tym bardziej swoją frustrację wylać incognito na takim oto forum

Katharina

Ja ukończyłam kurs pedagogiczny i złożyłam CV, od tak. Nie zgadniecie, ale pracuje juz w SKK 3 rok. Nie żałuję tej decyzji, chociaż była pochopna i nieprzemyślana. Do zobaczenia we wrześniu na zajęciach. P/ S Wynagrodzenia zawsze są na czas moi drodzy. Pozdrawiam

Debi

A ja skończyłam opiekunkę dziecięcą. Bardzo sobie chwalę atmosfer i wykładowców. Zastanawiam się nad kolejnym kierunkiem hmmm...może opiekun medyczny?! Ktoś go ukończył?!

MAtys
@Debi

Ja do SKK trafiłem bo bardzo lubię zwierzęta a chciałem zdobyć dodatkowe uprawnienia (skończyłem zootechnikę na UTP) i udało się - jestem technikiem weterynarii!!! Zajęcia prowadzone były w bardzo fajnej atmosferze, większość z nich w formie praktycznej a nie jak w innych szkołach. Uczą doktorzy i lekarze weterynarii, z którymi nadal utrzymuję kontakt, w sprawach "zwierzęcych" zawsze służą pomocą :)

Buziaczek90

mnie tam panie z sekretariatu czy od innych kursów zbytnio nie interesują (aczkolwiek z nimi nie ma żadnego problemu) tylko wykładowcy którzy mnie uczą, a akurat z nich jestem meeeeega zadowolona, Pan od BHP genialny! nigdy nie wyszłam znudzona ze szkoły

Wykładowca

Rozmowa krótka, kilka pytań o doświadczenie zawodowe. Niestety bez odpowiedzi. Aplikowałam już w kilka miejsc i zawsze po rozmowie otrzymywałam odpowiedź. Myślę, że nie udzielenie odpowiedzi (także tej negatywnej) świadczy o braku szacunku do innych osób i źle wpływa na wizerunek firmy.

Opowiedzieć o sobie, wykształcenie, doświadczenie zawodowe.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Małgośka

Jestem nauczycielem w SKK i zdecydowanie polecam! Stawki są zadowalające, sekretariat zawsze pomaga (organizacja materiałów na zajęcia itp.) no i oczywiście fajni Słuchacze ;)

Sisi

A jak jest na studiach podyplomowych? Jaka atmosfera? Jacy wykładowcy? Dodam, że chciałabym się wybrać na Pedagogikę specjalną - można się jeszcze zapisać?

Milka
@Sisi

Z tego co wiem to można się jeszcze zapisać, dziewczyny od studiów są bardzo sympatyczne, wszystko wytłumaczą, odpowiedzą na każde pytanie. Polecam!

Jolanta
@Sisi

Sisi ja robię w SKK już 3 kierunek podyplomowy! Jest naprawdę rewelacyjne i jestem bardzo zadololona! W jednej placówce możesz zdobyć kilka kwalifikacji niezbędnych do pracy. Sama się przekonasz. Pozdrawiam Jola z Oligo

Maja

najłatwiej jest komentować negatywnie ! a ja jestem mega zadowolona ! w tym roku skończyłam jednoroczne studium grafiki komputerowej i nie mogę na nic narzekać. Wręcz przeciwnie, zero problemów i bardzo miła atmosfera. Fajnie i przyjemnie. Koleżanka też skończyła sekretarki medyczne i jest zadowolona. tak trzymać !

Marta z Opiekuna Medycznego
@Maja

Ja ukończyłam opiekuna medycznego i też sobie chwalę. Nie odebrałam jeszcze świadectwa. Czy ktoś wie do kiedy można je odbierać?!

@Marta z Opiekuna Medycznego

Ja byłem na terapeucie zajęciowym... było ok. Nauczyłem się dużo o sobie. Polecam. Fajna babka prowadzi zajęcia.

@Marta z Opiekuna Medycznego

A mnie szefowa wysłała na szkolenie z pełnej księgowości. Uparła się na tą firmę, bo znajomi jej polecili. Po przeczytaniu tych negatywnych opinii poszłam cała w strachu na pierwsze zajęcia. Nawet nie wiecie jak jestem zadowolona. Teraz w pracy naprawdę czuję się pewnie i nie tylko przy rozliczeniach z ZUSem, ale też na symfonii. Pani prowadząca kurs? SZACUNEK - ogromna wiedza i doświadczenie. Pomocna, miła i cierpliwa. Sekretariat też zasługuje na pochwałę, można do nich dzwonić z każdą sprawą. Z wystawieniem faktury nie było problemu. Dużo osób pisze szkołach, a ja akurat robiłam kurs, ale widać każdy znajdzie coś dla siebie. Zatem polecam!

SKK

Witam, proszę swoją kandydaturę wysłać najlepiej na studia.podyplomowe@skk.pl. Zostanie ona rozpatrzona. Pozdrawiam Dział Studiów Podyplomowych SKK Bydgoszcz

palek

Ja chętnie zostanę zrekrutowany przez blond i od wózków...wrrrrr

SKK Bydgoszcz

W dniu dzisiejszym startuje kurs operatora wózków jezdniowych w Bydgoszcy na który serdecznie Panów zapraszamy. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt 533-995-700 lub specjalistyczne@skk.edu.pl

Robiłem kurs na wózki jezdniowe w SKK i było wszystko okej, szkoła jest naprawdę fajna ! Miło obsługa, Panie zawsze pod telefonem, mimo stu pytań, cierpliwe i z uśmiechem na twarzy ! Atmosfera super . Kurs prowadzony też był okej, instruktor spoko facet, młody ale wiedze skubany ma ! Pewnie skorzystam jeszcze z ich ofert.

as

Współpracownicy i dzięki nim atmosfera - super, niestety, zarobki i podejście pracodawcy do pracownika.. szkoda słów. Umowy zlecenia podpisywane z miesiąca na miesiąc, a przy rozmowie kwalifikacyjnej mamienie możliwościami awansów, zarobkami.. Bzdury. A praca nawet po 200h/msc.

klaudia

a czy opiekunka osób starszych to według was trudny kierunek ? i gdzie odbywają się zajęcia ? :-)

Agnieszka

Witam, zgadzam się z Pięknym. Ja w lipcu zakończyłam edukację na studiach podyplomowych z zakresu Oligofrenopedagogiki. Z czystym sercem mogę polecić tą placówkę. Miła i kompetentna kadra naukowa. Sami praktycy. Wszystko było zorganizowane na czas. Panie uśmiechnięte i życzliwe. Już się zapisałam na kolejne studia a mój mąż na kurs komputerowy. Do zobaczenia po wakacjach :)

Magda

Ja w poniedziałek miała obronę na studiach podyplomowych. Było naprawdę miło i sympatycznie. Panie wszystko miałby przyszykowane, aby cała procedura przebiegła pomyślnie. Już się zapisałam na kolejne studia do SKK.

klaudia

a czy skk jest tylko ofertą kierowaną do firm ? czy do takich ,,zwykłych'' osób też ?

Pan anonimowy

A ja polecam. Wczoraj ukończyłem Kurs Autocada wszystko ok! Prowadzący bardzo konkretny, myślę o kontynuacji.

jak nie jest prowadzona, jak ciągle w radiu eska trąbią , że rekrutacja prowadzona jest do 04.07

Agnieszka

Aniu odniosłam podobne wrażenie. Byłam ostatnio zapisać się do szkoły i miałam takiego pecha że natrafiłam właśnie na ta chudą wysoką dziewczynę. Nie dość ze była niemiła to na dodatek wyniosła. Nic nie wiedziała i rozumem nie grzeszyła. Paniusiu może byś się nauczyła chociaż podstaw, bo z takim nastawieniem to ty daleko nie zajdziesz!

Drodzy czytelnicy byłam ostatnio w SKK i byłam obsługiwana przez niemiłą chudą babę w krótkich włosach... Pani nic nie wiedziała i nawet nie raczyła nikogo kompetentnego się zapytać o moją sprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKK Studium Kształcenia Kadr?

Kandydaci do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKK Studium Kształcenia Kadr