Opinie o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KRBP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRBP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

Violletta

Nic nie przychodzi samo z siebie , trzeba pracować , bo nigdzie nie płacą za darmo .

waclod

sam pracuję , żona nie pracuje ,dziecko nie pracuje

Pancor

Runek się zmienia i zmienia się firma.

Edward

Gdzie można dowiedzieć się kto jest prezesem tej firmy.Nazwisko.Czy to jest objęte tajemnicą służbową?

Przedstawiciel Handlowy

Porażka! Brak umowy to wzbudza podejrzenia!Chca zatrudniać na czarno!Umowa dopiero jaksię wykażesz i sprawy sie pokończą czyli za jakies 2 lata!A ty sam inwestuj w biznes bo oni nawet ulotki ani plakatu nie dadzą!

żadne!szukaja naiwniaków

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
paniak

zaczęłam pracowanć z Nimi 3 m-ce i już są pierwsze finansowe efekty .Mam nadzieję ,że będzie jeszcze lepiej ,pozdrawiam

Barbara

Szkolenie mnie zainspirowało , zaczynam działać, pomogło mi jedno słowo aby podjąć decyzję. Żadne tam pranie mózgu tylko kilka sensowych słów, które wynosisz po takim spotkaniu . Fajnie , rzeczowo i pomocnie

jadwiga

Dziękuję za pomoc, dziękuję za serce , dziekuje za to ,że jesteście

PO

Co sprzedajesz?perfumy?

Mont

Nowe produkty, tego jeszcze nie było , działam i pomagam innym , zapraszam do współpracy , Wynagrodzenie tylko umowa - zlecenie , lub działalność gospodarcza

zofija

eeee było merytorycznie , to nie czas na grille , czas na pracę - karnawał trwa , praca przed nami

Migi

A było piwo, paluszki i kiełbaska z grilla???

zofija

Kiedy będzie następne szkolenie ?? czy ktoś wie ??

ponko

Dzięki za szkolenie , czekam na następne , było ciekawie...........

Pani

Tak , potwierdzam , było merytorycznie i ciekawe , następnym razem proszę o więcej motywacji , bo to u mnie najsłabszy punkt

zot

Dziękuję za szkolenie w dniu wczorajszym,dziękuję za cenne uwagi , za to co wnosicie , a w szczególności panu (usunięte przez administratora), który otworzył mi oczy , na rzeczy których nie widziałem i nie wiedziałem . Teraz ze zdwojoną siłą mogę zacząć działać, planuję , wdrażam i są efekty . pozdrawiam wszystkim aktywnych . Niesienie pomocy innym to jest cudowne i niesie satysfakcję.

Zuzanna

Niektórzy ( Ci co pracowali z KRBP ) piszący tutaj sami piszą o sobie, sami dobrze wiedzą co robili z klientami, jak ich traktowali, a teraz gdy PRAWDA wyszła na jaw próbują odwrócić kota ogonem. Żal po całości i czarna rozpacz gdy się czyta te wszystkie negatywne wypowiedzi.

Jolka

K Trolluu nie mieszaj ludziom w głowach , mieszaj w garach

wanda

Witaj Nowy Roku, witajcie nowe możliwości. Dziękuję za pomoc i wsparcie , dziękuję za to ,że mogę z Wami i dla Was pracować . Nowy czas , nowe możliwości i perspektywy . Dziękuję za nowe szkolenie i wiatr w żagle. Pozdrawiam,

Klientka
@wanda

Dobre- taki kit możesz wciskać idiotom, 3 miesiące do 6 to się czeka w sądzie na wyznaczenie pierwszego terminu. jak masz pisać bzdury to pisz w klozecie a nie w necie ;-)))))

Admin

dziękuję za wpisy

Zofia

Oby był dobry i żebym w końcu od was dostała swoje dokumenty bo już na nie czekam trzy miesiące!!!Tak się z klientami nie postępuje!!!Nie ładnie! Oj nie ładnie. Przed podpisaniem umowy wszystko jest piękne! Panie w biurze mydlą oczy a później nawet nie wolno się zapytać co w sprawie bo nie mają czasu, gdyż mają ważniejsze sprawy niż moja! Czekam na dokumenty i cierpliwość mi się kończy!!!Jestem bardzo zawiedziona arogancją tej firmy. Już nigdy nie oddam tam sprawy i nikomu nie polecę!!!

kamila
@Zofia

Dziękuję z to jesteście , za to ,że pomagacie , bez Was moja sprawa nigdy by się nie powiodła , dziękuję za pomoc ,wsparcie , serce .Wiem,że to tylko jedna z wielu spraw , ale dostrzegliście we mnie nie tylko kolejnego klienta - tylko człowieka . Pozdrawiam i dziękuję ,że jesteście

Zostaw merytoryczną opinię o KRBP Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRBP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KRBP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRBP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Aleja Wyzwolenia 2 lok. 5
    58-300 Wałbrzych