KRBP Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o KRBP Sp. z o.o.

Tymo

wiesz niektórzy nie chcą korzystać z takiej pomocy fajny gest ale oby im się sprawdził, tak ogólnie jak wygląda u nich kwestia rekrutacji mają jakieś aktywne oferty

xxxx

Czytając wypowiedź BIKI radzę ci się dowiedzieć co to jest BLS jeśli jesteś pracownikiem KRBP to fajnie świadczy to o pracownikach zero pojęcia... Bezpośrednia Likwidacja szkód dotyczy tylko pojazdów zdrowia tu nikt nie pomija.....

serik

jestem zadowolony z likwidacji mojej szkody i rozpoczynam współpracę z firmą. Zobaczę osobiście ile z tych wpisów jest wiarygodnych

BIKI

Jeżeli chodzi o likwidację szkód na pojazdach to powstał nowy system - układ ubezpieczycieli - nazywa się BLS i ma na celu ominięcie takich firm jak Temida. Swoją przyszłość widzę w pomocy osobom poszkodowanym z tytułu błędów medycznych, bo ta branża się dopiero otwiera. Czeka się długo na analizy dokumentów medycznych, ale odszkodowania są wysokie.

zxxx

Praca jak praca. Trzeba zap.... żeby zarabiać. Nigdzie nie ma lekko, ale kasę wypłacają , nie mam żadnych problemów.

bart

aż mi lepiej gdy czytam te negatywne opinie i nie jestem sam. Paweł jest wygadanym cwaniakiem i każda mądra osoba od razu się pozna że od takich to z daleka. Ten człowiek nie ma pojęcia o odszkodowaniach, jest to typowy łapacz ludzi.gada o tak dużych pieniądzach, że aż nierealne w dniu dzisiejszym zeby dostać od ubezpieczalni takie kwoty. nie zależy mu na przeszkoleniu ludzi tylko ilość i przerób, aby przynosić sprawy i był zysk dla niego. Kancelaria prawna jak każda inna.Kiedyś wiele świństw robili przedstawicielom i klientów ze sprawami sądowymi przechwytywali a my o tym nie wiedzielismy. Wrocław jest duży ale ludzie w branży odszkodowawczej się znają i dochodzą słuchy o obrażaniu osób które przestały współpracować z tą firmą. brak szacunku. to świadczy o ludziach którzy reprezentują tą firmę. uprzedzali mnie, a mimo tego byłem naiwny, bo na początku byłem zafascynowany

Paweł
@bart 22.04.2015 09:41

Posłuchaj Bart-Adam nic Ci nie obiecałem,a wręcz przeciwnie pracowałem za Ciebie dla Ciebie ,to ja byłem głupi że dałem się wykorzystać gościu Tobie,a teraz masz czelność pisać takie bzdury,poszukaj sobie bliższych w swojej rodzinie do obgadywania i do roboty za Ciebie.Policz sobie ile TY wniosłeś do tego biznesu a ile ja wniosłem a potem oceniaj.Pozdrawiam Cię Bert-Adamie

Ziuta

MI też nie chce się pracować, ale kasę chcę ... masz rację mój wcześniejsz przedmówco

Zdzichu

Nuda , nie chce mi się pracować, chce kasę a nie zap.....

Trzech Króli

Witamy Was serdecznie / Polecamy aktywność i działanie w Nowym Roku .Efekty przyjdą w odpowiednim czasie . Święty Mikołaj już był ,teraz trzeba czekać cały rok. Może tak nie czekać tylko samym się stać dla siebie Świętym Mikołajem - co miesiąc zarabiając w firmie

NOWY ROK

NOWY ROK to NOWE MOŻLIWOŚCI - weź sprawy w swoje ręce i działaj. Szczęśliwego i bogatego NOWEGO ROKU .

Aniołek

Zdrowych i szczęśliwych świąt dla wszystkich ( tych którzy piszą prawdę i nieprawdę) , aby nienawiść zniknęła na tym forum , aby ciepło i miłość zagościła w Waszych sercach na cały 2015 rok.

Mateo

Jestem bardzo zadowolony, zarówno ze współpracy, jak i z pomocy prawnej, jaką otrzymuję od KRBP. Uzyskali mi dopłaty do odszkodowań, co do których inne kancelarie nie dawały rady, a towarzystwo ubezpieczeniowe odmawiało wypłaty. Współpracuję z KRBP od półtora roku. Cieszę się, że wspólnie możemy pomagać innym. A przy okazji mogę zarobić. Na pierwsze efekty finansowe musiałem poczekać ok. 3 miesięcy. Średnio miesięcznie zarabiam 2000-3000 zł, a jest to tylko moja dodatkowa praca. Bardzo dobrze sprawdza się też dochód pasywny. Dziękuję Panu Pawłowi, jak i całej ekipie KRBP za profesjonalne prowadzenie, podpowiedzi i świetną atmosferę. Obyśmy jak najwięcej tak dobrych ludzi spotykali na tym świecie! :)

kolo

Współczuję tym wszystkim negatywnym nieudacznikom którzy piszą takie paszkwile o firmie KRBP i o Pawle który niby jezdzi do Niemiec,to chyba Ty dupku jezdzisz do niemiaszków do pracy bo już jesteś goły i wesoły.Pozdrawiam całą firmę KRBP jestem z Wami.

zadowolony klient

Dziękuje Firmie KRBP za profesjonalną obsługę i życzę Wesołych Świąt. Tak trzymajcie

kolega

Wielki HIPOKRYTA Łukaszek,który ocenia innych a sam już nie rozróżnia co to jest prawda a co fałsz.Jak czytam te jego negatywne opinie to chce mi się rzygać bo znam tego gościa i wiem jaki jest.

współpracownik

Dziękuję firmie KRBP za możliwość zarabiania pieniędzy i za wsparcie ,a także Pawłowi za pomoc i wielkie serce.Proszę nie zwracać uwagi Pani Kasiu na te negatywne opinie byłych nieuczciwych przedstawicieli,widać ze nie radzą sobie w życiu i dlatego tak piszą,osoby które Panią znają to wiedzą jaka Pani jest naprawdę i jaka jest firma oraz Paweł i reszta pracowników. jestem dumny że współpracuję z Wami.

byly klient

Przede wszystkim ta firma - krbp do z o.o. z Wałbrzycha jest nie tyle źle oceniana, ale BARDZO ŹLE, przez każdego kogo znam osobiście i miał z tą firmą, jakikolwiek kontakt, czy to jako klient czy przedstawiciel. Przede wszystkim tam już nie ma mądrej głowy - prezesa Leszka. Szkoda bo fajnie się zapowiadali. Teraz,czyli od ostatnich ok. 2 lat, kiedy łapkę trzyma nad tą firmą vice prezes katarzyna, wszystko pikuje ostro w dół. Te czasy, kiedy faktycznie mieli właściwych prawników i współpracowników, minęły ponad 2 lata temu. Pewnie, naiwnych nigdy nie będzie brakować, którzy będą się karmić płytkimi obietnicami i opowieściami :) Nue polecam tej firmy, a jeśli faktycznie chcesz pomagać innym i być za to sprawiedliwie wynagradzany to ocknij się, rozejrzyj i popytaj wśród znajomych ze swojego miasta, jaką ściemę rozpowszechniają ludzie z KRBP Temida z Wałbrzycha. Mistrzem jest niejaki Pawełek, co ma wytatuowane mgiełki pod oczami :) Pozdrawiam

Mikołaj
@byly klient 02.12.2014 03:24

W tym szczególnym dniu niech Mikołaj dobrym i złym przedstawicielom przyniesie bogate prezenty. Niech waśnie i spory znikną , a dobro niech się szerzy .

Janusz

Jako były przedstawiciel nie polecam ... A gadanie o dożywotnim dochodzie pasywnym to kłamstwo. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie .

mądrala

Prezeska przestała pisać tutaj opinie o swojej firmie i nagle cisza :)

Violletta

Nic nie przychodzi samo z siebie , trzeba pracować , bo nigdzie nie płacą za darmo .

waclod

sam pracuję , żona nie pracuje ,dziecko nie pracuje

Pancor

Runek się zmienia i zmienia się firma.

Edward

Gdzie można dowiedzieć się kto jest prezesem tej firmy.Nazwisko.Czy to jest objęte tajemnicą służbową?

paniak

zaczęłam pracowanć z Nimi 3 m-ce i już są pierwsze finansowe efekty .Mam nadzieję ,że będzie jeszcze lepiej ,pozdrawiam

Barbara

Szkolenie mnie zainspirowało , zaczynam działać, pomogło mi jedno słowo aby podjąć decyzję. Żadne tam pranie mózgu tylko kilka sensowych słów, które wynosisz po takim spotkaniu . Fajnie , rzeczowo i pomocnie

jadwiga

Dziękuję za pomoc, dziękuję za serce , dziekuje za to ,że jesteście

PO

Co sprzedajesz?perfumy?

Mont

Nowe produkty, tego jeszcze nie było , działam i pomagam innym , zapraszam do współpracy , Wynagrodzenie tylko umowa - zlecenie , lub działalność gospodarcza

zofija

eeee było merytorycznie , to nie czas na grille , czas na pracę - karnawał trwa , praca przed nami

Migi

A było piwo, paluszki i kiełbaska z grilla???

zofija

Kiedy będzie następne szkolenie ?? czy ktoś wie ??

ponko

Dzięki za szkolenie , czekam na następne , było ciekawie...........

Pani

Tak , potwierdzam , było merytorycznie i ciekawe , następnym razem proszę o więcej motywacji , bo to u mnie najsłabszy punkt

zot

Dziękuję za szkolenie w dniu wczorajszym,dziękuję za cenne uwagi , za to co wnosicie , a w szczególności panu (usunięte przez administratora), który otworzył mi oczy , na rzeczy których nie widziałem i nie wiedziałem . Teraz ze zdwojoną siłą mogę zacząć działać, planuję , wdrażam i są efekty . pozdrawiam wszystkim aktywnych . Niesienie pomocy innym to jest cudowne i niesie satysfakcję.

Zuzanna

Niektórzy ( Ci co pracowali z KRBP ) piszący tutaj sami piszą o sobie, sami dobrze wiedzą co robili z klientami, jak ich traktowali, a teraz gdy PRAWDA wyszła na jaw próbują odwrócić kota ogonem. Żal po całości i czarna rozpacz gdy się czyta te wszystkie negatywne wypowiedzi.

Jolka

K Trolluu nie mieszaj ludziom w głowach , mieszaj w garach

wanda

Witaj Nowy Roku, witajcie nowe możliwości. Dziękuję za pomoc i wsparcie , dziękuję za to ,że mogę z Wami i dla Was pracować . Nowy czas , nowe możliwości i perspektywy . Dziękuję za nowe szkolenie i wiatr w żagle. Pozdrawiam,

Klientka
@wanda 06.01.2014 20:55

Dobre- taki kit możesz wciskać idiotom, 3 miesiące do 6 to się czeka w sądzie na wyznaczenie pierwszego terminu. jak masz pisać bzdury to pisz w klozecie a nie w necie ;-)))))

dziękuję za wpisy

Zofia

Oby był dobry i żebym w końcu od was dostała swoje dokumenty bo już na nie czekam trzy miesiące!!!Tak się z klientami nie postępuje!!!Nie ładnie! Oj nie ładnie. Przed podpisaniem umowy wszystko jest piękne! Panie w biurze mydlą oczy a później nawet nie wolno się zapytać co w sprawie bo nie mają czasu, gdyż mają ważniejsze sprawy niż moja! Czekam na dokumenty i cierpliwość mi się kończy!!!Jestem bardzo zawiedziona arogancją tej firmy. Już nigdy nie oddam tam sprawy i nikomu nie polecę!!!

kamila
@Zofia 31.12.2013 16:38

Dziękuję z to jesteście , za to ,że pomagacie , bez Was moja sprawa nigdy by się nie powiodła , dziękuję za pomoc ,wsparcie , serce .Wiem,że to tylko jedna z wielu spraw , ale dostrzegliście we mnie nie tylko kolejnego klienta - tylko człowieka . Pozdrawiam i dziękuję ,że jesteście

nowy rok

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku , samych sukcesów , radości , zdrowia i sczęścia życzy Nowy Rok

ADMIN

HA HA HI ZNOWU TO SAMO IP.....................!!! Proponuję założyć bloga jak tak lubi Pani pisać swoje "złote myśli"

Mikolaj

Mam nadzieję ,że każdy został hojnie obdarowany. Życzę Wam dużo , dużo pracy za godziwe wynagrodzenie .Niech ten Noworoczny czas będzie czasem przemian i radości , szczęścia i zasobności.

Ad

Czas Świąt , bajeczny czas , rodzinny czas , czas dla nas. Niech Mikołaj Wam przyniesie wór pieniędzy za rok uczciwej i rzetelnej pracy. Sukcesów w pracy w 2014 r życzy Mikołaj

Wesołych Świąt ;)))) Pokoju spokoju i radości dla tych którzy zasłużyli

@Admin 19.12.2013 20:00
Wesołych Świąt ;)))) Pokoju spokoju i radości dla tych którzy zasłużyli

Pogodnych , spokojnych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia tym ,którzy pracują, tym ,którzy szukają pracy .........

jozin

A teraz pobiłem Panią Prezes 2 opinie w ciągu 10 minut. Moc pozdrowień

jozin

Powalająco popularny wątek na gowork pozytywne wpisy co 2 godziny, aż nienaturalnie to wygląda Pani Prezes.

Porada

Witam wszystkich , którzy chcą współpracować z KRBP sp z o.o. - decyzja należy do Was ,ale warto spróbować .

jacek68

Witam wszystkich gorąco w tak przedświąteczny czas.... nie rozumiem nie których wpisów, gdyż z własnego doświadczenia wiem, że firma KRBP sp. z o. o. jest firmą rzetelną oraz uczciwą. Piszę te słowa, ponieważ sam tego doświadczyłem składając swoje papiery dot. uzyskania odszkodowania jak i polecając innym tą firmę!!! Moim zdaniem zarobienie pieniędzy zależy w dużej mierze od wkładu i chęci!!! Miałem przyjemność poznać ostatnio na szkoleniu w Marii zarówno Pania Wiceprezes, Pana Prezesa jak i Pana Menagera :) Po spotkaniu nawiązałem współpracę z firmą już nie jako klient, ale Przedstawiciel i jestem z tego bardzo dumny. Pozdrawiam wszystkich piszących a najbardziej wszystkich tych, którzy nie znając prawdziwych realiów wypowiadają się negatywnie na temat firmy KRBP Sp. z o. o.

Wito

Ale jaja to prawda , niski poziom .... gratulacje

Mikołaj

hoooo hooo,oj niektórzy nie dostaną prezentów pod choinką, tylko rózgę

Zostaw opinię o KRBP Sp. z o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRBP Sp. z o.o.