REALK KIELCE

Kielce

Opinie o REALK KIELCE

Łukasz

Witam, zainteresowała mnie praca w REAL KIELCE, ale niestety na ich stronie nie widnieje zakładka Kariera czy Praca. Dlatego też nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy. Może ktoś, coś wie? Sam nie wiem co robić, może wyślę do nich po prostu CV?

zaq25

Ludzie, którzy robią zakupy w Real Kielce, zachowujcie się naprawdę w miarę przyzwoicie, sprawdzajcie ceny pod czytnikiem i oglądajcie towar z góry i na dól- by był z kodem. Potem to naprawdę jest przy kasie naprawdę długi korek- bo komuś się nie chciało wybrać towar z kodem. Zwracajcie uwagę na kody przy wszelkiego rodzaju towarach.

Jesteś zainteresowany pracą w firmie REALK KIELCE? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o REALK KIELCE - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REALK KIELCE