PASSA Paulina Kubsik - Szymańska

Głogów

PASSA Paulina Kubsik - Szymańska

Opinie o PASSA Paulina Kubsik - Szymańska

Grzegorz

Mam pytanie do pracowników firmy PASSA. Na stronie firmy już dawno nie były aktualizowane informacje. Czy ktoś z Was może orientuje się, czy firma prowadzi teraz rekrutację na nowych pracowników? Informacje o warunkach zatrudnienia czy oferowanych przez pracodawcę benefitach również mogą okazać się niezwykle cenne dla osób obecnie poszukujących pracy.

Halina

Panowie wstawiają okna chyba pierwszy raz brak profesjonalizmu i ciągle palenie papierosów i zostawiony bałagan

anonymous
@Halina 08.02.2018 08:04

Prawda

Niezadowolony

Nie polecam panowie tylko palą papierosy na balkonie reklamacji nie można się doczekać a już tym bardziej obrobki

Nie poleca jeśli chodzi oreklamację bo można się nie doczekać.

Zostaw opinię o PASSA Paulina Kubsik - Szymańska - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PASSA Paulina Kubsik - Szymańska