PROMET Sp zo.o

Człuchów

Opinie o PROMET Sp zo.o

tobi

tak @iza Przedsiębiorstwo PROMET jest spółką polską, zajmującą się produkcją tłumików i części motocyklowych. Działają na rynku już od 1984 roku i cały czas się unowocześniają.ich wyroby eksportowane są do największych państw europejskich

Exhorder

Zakład Promet to jedna wielka porażka ( usunięte przez administratora ) Kto pracuje ten wie .. Nie polecam!!! Brygadziści to chyba wzięci z PGR ... zero kultury ,poszanowania, tragedia umysłowa

roben

jestes dobry to cie doceniaja , leserów nikt nie lubi , my z debrzna nie narzekamy dajemy rade

anonimek

a jest ktos kto tam pracowal w ostatnim czasie? powiecie o tej firmie jak tam jest itp.?

rik
@anonimek 03.02.2014 18:30

Jeśli ktoś chce pracować to sobie poradzi wszędzie ,Promet niczym się nie wyróżnia,albo się pracuje albo narzeka.

zibi

dodatkowa premia to depresja gwarantowana

gienek

Najniższą dostaniesz,nie bój nic- przepracujesz z rok to może stówke ci dołoży. o i składek emerytalnych nie płaci, więc szukaj innej pracy

Nie polecam, [usunięte przez administratora] i brak poszanowania dla ludzi. Pracownicy jak to mówi kierownik oszołomy.... Ze strony Włochów brak poszanowania, poganianie i ciągłe dokładanie obowiązków, w toalety nawet wyciągną...

gość

okropny zakład pracy!!

GEBELS

Nie polecam nikomu tragedia jednym słowem. Ludzie traktowani jak śmiecie pracowałem tam kiedyś. Ogólnie łamane wszystkie mozliwe przepisy w polsce .

rik
@GEBELS 01.04.2010 15:01

pracowałem cztery lata i nie narzekam.Żal mi tylko kolegi któremu nikt nie potrafił udzielić pomocy.Każdy ma prawo do własnych opini i ja to szanuje.

Zostaw opinię o PROMET Sp zo.o - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMET Sp zo.o