Promet
counter
2 15 11 5 1
tobi Nowy wpis

tak @iza Przedsiębiorstwo PROMET jest spółką polską, zajmującą się produkcją tłumików i części motocyklowych. Działają na rynku już od 1984 roku i cały czas się unowocześniają.ich wyroby eksportowane są do największych państw europejskich

Exhorder Nowy wpis

Zakład Promet to jedna wielka porażka (usunięte przez administratora) Kto pracuje ten wie .. Nie polecam!!! Brygadziści to chyba wzięci z PGR ... zero kultury ,poszanowania, tragedia umysłowa

roben Nowy wpis

jestes dobry to cie doceniaja , leserów nikt nie lubi , my z debrzna nie narzekamy dajemy rade

anonimek

a jest ktos kto tam pracowal w ostatnim czasie? powiecie o tej firmie jak tam jest itp.?

rik
@anonimek

Jeśli ktoś chce pracować to sobie poradzi wszędzie ,Promet niczym się nie wyróżnia,albo się pracuje albo narzeka.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

zibi

dodatkowa premia to depresja gwarantowana

gienek

Najniższą dostaniesz,nie bój nic- przepracujesz z rok to może stówke ci dołoży. o i składek emerytalnych nie płaci, więc szukaj innej pracy

Nie polecam, [usunięte przez administratora] i brak poszanowania dla ludzi. Pracownicy jak to mówi kierownik oszołomy.... Ze strony Włochów brak poszanowania, poganianie i ciągłe dokładanie obowiązków, w toalety nawet wyciągną...

gość

okropny zakład pracy!!

GEBELS

Nie polecam nikomu tragedia jednym słowem. Ludzie traktowani jak śmiecie pracowałem tam kiedyś. Ogólnie łamane wszystkie mozliwe przepisy w polsce .

rik Nowy wpis
@GEBELS

pracowałem cztery lata i nie narzekam.Żal mi tylko kolegi któremu nikt nie potrafił udzielić pomocy.Każdy ma prawo do własnych opini i ja to szanuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Promet - Włocławek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Promet
2/5 Na podstawie 15 ocen.