Opinie o Marka S.A. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Marka S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marka S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marka S.A. w Olsztyn

Marek Nowy wpis

Cześć. Wiadome jest może czy firma nie będzie zatrudniać teraz nowych osób do firmy ?

: Nowy wpis

Hahaha cza iść się przejść i Maków powdychać. Jak wy tam żyjecie ?

Weronika

Firma Marka stale poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela handlowego. Do obowiązków takiej osoby będzie należało udzielanie pożyczek w domu klienta, ustalanie planu spłat i odbiór rat pożyczek od Klienta oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Jeżeli jesteście zainteresowani większą ilością informacji, to dodaję link do rekrutacji: http://markasa.pl/kariera

Kaniorka
@Weronika

Firma ogłosiła że pożyczyła $$$ na bieżąca działalność, czyli pensje itp. Ja bałbym się pracować w takiej firmie która pożycza na pensje i inne koszta. Oj chyba coś się dzieje tam nie tak, jednak nie złoże tam swojego CV. Życzę sukcesów super prezesowi. HA HA HA

Wojtek Nowy wpis
@Kaniorka

skąd o tym wiesz? można gdzieś o tym poczytać? może to jakaś fuzja?

usko Nowy wpis
@Wojtek

z programu UCHO PREZESA.

kkkka

Teraz do firemki przyszła nowa gwiazda jako prezes. Poprzedni pracodawca w końcu się go pozbył. Pewnie za sobą pociągnie zaraz 3 związkowców ze związków zawodowych . Przestrzegam przed tymi osobami.

paragraf
@kkkka

i co świeci (usunięte przez administratora) ??

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bigol

Firemka się kończy, ostatnich obligacji nikt nie kupił, kasy na pożyczki nie mają, na wynagrodzenia też się już skończyły, a pod koniec roku złożyli do sądu wniosek o restrukturyzację, upadłość!!!

sssssssssssss
@Bigol

dno

@sssssssssssss

Czy możesz napisać coś więcej o pracy w Marka? Pracujesz w tej firmie? W tym momencie Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna i nie wnosi żadnych informacji o pracy w tym miejscu. Opisz proszę warunki zatrudnienia. Powiedz jaka atmosfera pracy jest w Marka.

Bolek i Lolek

Cóż ta firma to faktycznie porażka ale jest to wynik ewidentnie zarządzania w tej firmie. Jak wiadomo ryba psuję się od głowy więc i tak jest w tym przypadku: Prezes jeździ po terenie z wydziaranym koksem w celu zastraszenia ludzi bo sam jest za cienki żeby coś pokazać za to epatuje chamstwem i słomą z butów na każdym kroku Dyrektor Generalny cóż kretyn jakich mało, mocno przeświadczony o swojej zajebistości i nie omylności a oczywiście nie doszedł jeszcze do tego, że obecny stan firmy czyli po prostu "NĘDZA Z BIDĄ W PARZE IDĄ" jest wynikiem jego chorych wizji i braku elementarnej wiedzy Można by wymieniać w nieskończoność ale jak ma ta firma funkcjonować skoro Dyrektorem Oddziału firmy zostaje dziewczynka, która kompletnie nie ma pojęcia, doświadczenia i praktyki w tym do czego została powołana ale za to jest pociotkiem bliskiej współpracowniczki Prezesa J.K. Można zatem jednoznacznie stwierdzić, że są to objawy skrajnej desperacji co mnie nie dziwi biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy pracownicy, którzy ciągnęli wyniki tej firmy odeszli z niej ponieważ poziom głupoty tych dwóch Panów i jeszcze kilku innych osób był i nadal jest na takim poziomie, że inteligentna osoba , która zna swoją wartość po prostu ma dość. Taka ciekawostka Pan Dyrektor Generalny K.G w akcie odwetu jak jakiś pracownik się zwolni i przejdzie do konkurencji wyrzuca taką osobę ze swoich na Facebooku STRASZNE!!!! :) MOŻNA SIĘ ZAŁAMAĆ!!!!! :P A wydawałoby się, że nie możliwe jest stworzenie nowej wersji Ulicy Sezamkowej a tu proszę jaka niespodzianka :P Nie polecam brania pożyczek w tej firmie a przede wszystkim radzę nie pracować w tej firmie dla własnego dobra!!! P.S. Jeżeli jest taka sytuacja, że nikt się nie odzywa po zgłoszeniu chęci wzięcia pożyczki to znaczy, że w firmie nie ma pieniędzy na udzielenie tych pożyczek co jest częstym zjawiskiem w tejże instytucji, a z kolei jeżeli nikt nie przychodzi po raty to tylko dla tego, że nie ma komu przyjść bo nie mają pracowników a z drugiej strony jak mają mieć jak oszukują pracowników jak tylko mogą. Polecam wpłacać na konto i żądać zwrotu kosztów za obsługę pożyczki w domu!!!!

enterek
@Bolek i Lolek

prawda

Weronika

@kkkka, współpracowałeś z firmą Marka? Jeśli tak to powiedz jak oceniasz pracę w tym miejscu. Jak widzisz dawno nie było aktywności na tym wątku, więc każda dodatkowa informacja będzie cenna. Interesuje mnie jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca oraz jaka atmosfera pracy jest w firmie Marka.

tombaczek
@Weronika

jeśli jest tam teraz prezes czarnej mocy związkowej to tylko współczuję właścicielom. HA HA HA i ekipa gra.

Weronika

Dla Olsztyna Marka S.A. potrzebuje przedstawiciela handlowego w Toruniu http://markasa.pl/kariera Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające indywidualne osiągnięcia i zaangażowanie i elastyczne godziny pracy i możliwość pogodzenia pracy w Marka S.A. z obecnym zatrudnieniem. Co to znaczy? Nie pracuje się na pełen etat? Po godzinach jeździ się do klientów? A jak wygląda początkowe wynagrodzenie?

Weronika

Z google wynika, że firma nie upadła, a się przeniosła. Na stronie widać, że firma prężnie szuka nowych pracowników http://markasa.pl/kariera. Może są jacyś chętni na aplikowanie? Podzielcie się potem z innymi jak wyglądał proces rekrutacyjny i jak się do niego przygotować.

romeo

a co powiecie ziomeczki o zatrudnieniu w tej firmie jako Kierownik ds. Rozwoju w Puławach? w sumie prawo jazdy już mam tak jak w wymaganiach w ofercie jest, ciekawi mnie tylko czy ta umowa o prace od razu jest dawana

JLo

Potwierdzam powyższą dogłębną analizę wyników firmy, a raczej brak wyników. Specjalnie nie ma co dodawać, może ktoś pójdzie za moim przykładem: Nobilon, jak na razie nie żałuję, kasa na pożyczki i wynagrodzenia jest zawsze i w terminie, kadra, różnie to bywa, ale w porównaniu do Marki o wiele lepiej. Dotychczas więcej plusów niż minusów.

Aśka

Jak tak dalej pójdzie to wszyscy kierownicy i przedstawiciele odejdą do Nobilonu. Większość najlepszych już tam jest.

Anna K.

Krótko mówiąc bandyci. Zajmują się nie tylko lichwiarskimi pożyczkami ale także skupowaniem długów i windykacją a również nękają ludzi informacjami o nieistniejących długach, przy czym wysyłają sms-y z groźbami i nękają głuchymi telefonami o różnych porach dnia i nocy. Straszą w sms-ach np. że jak człowiek się z nimi nie skontaktuje do którejś godziny to złożą doniesienie na Policję o wyłudzanie środków pieniężnych, albo straszą komornikiem i konfiskatą sądową majątku. Naiwni i nieobeznani z prawem ludzie dają się zastraszyć i płacą albo płacą żeby się uwolnić od nocnych głuchych telefonów i ciągłych sms-ów. Moja rada nie oddzwaniać, nie odpisywać na sms a jak już się odbierze od nich telefon to nasamym początku rozmowy powiadomić ich o tym ,że rozmowa będzie nagrywania używając następującej formuły: "Informuję, że rozmowa będzie nagrywana w celu wykorzystania nagrania jako potencjalny dowód w postępowaniu sądowym. Jeśli nie wyrażają państwo zgody na nagrywanie proszę się rozłączyć." Najczęściej już się nie odzywają więcej albo dają sobie spokój na kilka miesięcy. Jeśli nadal nękają można złożyć na nich doniesienie o przestępstwie z tytułu art. 190a § 1 k.k. to jest o uporczywe nękanie czyli stalking, najlepiej do wniosku o ściganie załączyć kopie sms-ów, oraz połączeń przychodzących potwierdzoną przez operatora za zgodność z ich rejestrami.

PH

Do wszystkich niezadowolonych. Pracuję w Marce od 2 lat i jestem przedstawicielem ZADOWOLONYM ze współpracy z ta firmą. Prawda jest taka, że najwięcej zależy od kierownika. Jak ktoś się nie nadaje to wylewa swoje żale na forum. To nie wina firmy, ze ktoś jest nieudacznikiem. Proponuję więc wziąć się do roboty a nie narzekać na forum. Jeśli komuś się nie chce pracować to zawsze znajdzie powód do niezadowolenia z firmy, najlepiej nic nie robić i zarabiać dużo kasy. W Marce ci którzy pracują dobrze zarabiają dobrze.

kalvin

jeżeli chcesz robić te rzeczy o których piszesz to znajdź inną firmę , w tej tego nie zastaniesz

kalvin

można , tylko po co?

były kierownik

e tam :) Mi z Marzeną się fajnie pracowało , ale teraz już jej tam nie ma , teraz rządzi tam Marcin - teraz to dopiero się zacznie jazda

Kierownik Łódź

marka sa to jeden wielki syf. Zaczynając od tego co się dzieje w łodzi za "panowania" Marzeny Sztemberg. Kobieta nie szanuje swoich pracowników - obraża, grozi zwolnieniami... i jeszcze więcej. Przedstawiciele są traktowani jak szczury, które zaplątały się między sianem wystającym z butów pani rządzącej. Masowe zwalnianie się przedstawicieli, ale także kierowników - TO NIE PRZYPADEK. Powyżej wypowiadał się były kierownik na radom - wiem chłopie co przeżywałeś :). Ostrzeżenie dla ludzi, do których marka się zgłosiła - unikać tego syfu jak najdalej.. klientom nieświadomym - szczerze współczuję. Całe szczęście już od jakiegoś czasu tam nie pracuję (życiowe CV bogatsze o survival) i nikomu nie polecam - sam przyszedłem na czysto, nie uprzedzony i nie skażony opiniami innych ludzi - wystarczyły dwa tygodnie by wiązać fakty i stosunkowo długo zastanawiałem się co jest nie tak. Dokładne obserwacje skłoniły mnie do tak gorzkich słow. Potwierdzając - UNIKAĆ, OMIJAĆ.

iga

Pracowałam krótko w firmie jako przedstawiciel, zostałam oszukana.Nie ujrzałam nigdy na oczy swojego wynagrodzenia, odradzam pracę w tej firmie.Dużo nerwów, dyspozycyjność non-stop a marne ochłapy do zarobienia

BYŁY PRACOWNIK

Pracowałem przez 5 lat w firmie MARKA S.A. i zrezygnowałem z pracy ze względu na ogólną niekompetencję płynącą od samej góry. Kierownicy jak i przedstawiciele są niedoszkoleni przez co obsługa jest niekompetentna.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marka S.A. - Olsztyn

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marka S.A.?

Kandydaci do pracy w Marka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marka S.A.
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • świętego Rocha 5 lok. 109
    15-879 Olsztyn