Opinie o Zakład Perukarski ''DOM WŁOSA M'' w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Zakład Perukarski ''DOM WŁOSA M'', oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Perukarski ''DOM WŁOSA M'' o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Perukarski ''DOM WŁOSA M'' w Łódź

She

W ramach szkoły miałam praktyki do odbycia.W zależności od roku łapałam te godziny w różnych zakładach perukarskich.Trafiłam również do tej firmy i byłam pod ogromnym wrażeniem co i jak można wykonać w zakładzie perukarskim.To co wykonuje się tutaj to istne cuda.Gdybym nie wiedziała,że osoby przychodziły po odbiór peruki,systemów zastępujących peruki to nigdy nie powiedziałabym,że nie są to ich własne włosy.To prawdziwy majster sztyk.Kunszt niczym najdelikatniejsza praca jubilera.Dzięki tej firmie wiem,że będę dążyła do tego,aby móc takie ''dzieła sztuki''samej wykonywać.Podobało mi się profesjonalne podejście do pracy,jak i do klienta.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Perukarski ''DOM WŁOSA M'' - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Zakład Perukarski ''DOM WŁOSA M''