Opinie o FHU MALIBU SP J w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie FHU MALIBU SP J, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FHU MALIBU SP J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU MALIBU SP J w Brzeźnica

pracujący

Witam wszystkich zgoszkniałych, którzy wszytstkie swe nie powodzenia zwalają na pracodawce, tak naprawde to w was tkwi problem, ponieważ nikt nie jest bez winy, ale zawsze można sie dogadać, oczywiście jeżeli jest cheć pracy, ja też miałem nieporozumienia z szefem, ale moje ambicje doprowadziły do tego, że ja się staram, a szef mnie docenia i ja mu nie zrobie swiństwa, a on mnie nie zwolni, bo by stracił dobrego pracownika, a to że na czarno to ściema- no chyba że przychodza i prosza o prace matki na wychwawczym, czy zasiłkowcy- to sie zastanówcie kto jest w porzadku.

Zostaw merytoryczną opinię o FHU MALIBU SP J - Brzeźnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FHU MALIBU SP J