Westpol

Chojnice

Westpol

Opinie o Westpol

atens

jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną, może jakieś opinie o tej firmie, byłbym wdzięczny

kola

może pan prezes zainteresuje się kierownikiem który zwalnia ludzi i pomówienia i pracownice za pójście z kolegami na kawę a może pracownice firmy westpol to harem pana kierownika to co brygadziści czynią na oddziałach to sie w głowie nie mieści nimi niech sie kierownictwo zajmie kupa pijaków

Zostaw opinię o Westpol - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Westpol