Opinie o HKL dekoracje okien w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HKL dekoracje okien. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w HKL dekoracje okien o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HKL dekoracje okien w Szczecin

Tak hajs na czas wypłacaja ale wymiar godzin tak jak wyżej napisane niby 8 jak się wyrobisz a jak nie to po upływie nawet 10 każą zostawać do oporu , nawet na umowach próbnych nie przestrzegają opisu dużo minusów wymienić mogę jeszcze ...

Nowicjusz
@Anonim

Nie mogą kazać zostawać bo praca to nie wojsko... Tym bardziej po upływie 10 godzin pracy :)

Richie

Żenada firma,zarobki śmieszne (usunięte przez administratora)a robota po rodzinie max 2000 na rękę a wycisną ciebie jak cytrynę umowy zlecenia przez agencję

Kamila
@Richie

A czy przyjmowani są pracownicy bez doświadczenia? I ile w takiej sytuacji mogą zarobić?

Leon869

Może coś więcej napiszecie konkretnego ? Jak maszyny ? psują się mocno ? wypłaty na czas ? soboty i niedziele pracujące ? ile czasu pracujecie miesięcznie średnio ? Jak to się ma do wynagrodzenia ?

Jacek

Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem żeby docenić prace w dobrej firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie HKL dekoracje okien? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Burger 2018

Nie polecam tej firmy ,praca na produkcji traktuja ludzi jak powietsze brak saczunku do pracownika poj kierowniczka obibok prezesa ,prezes nie odpowiada dzien dobry pracownikom , koles pilarz obibok cfaniak pewnie sam juz tnie bo z takim hamem kto by chcial pracowac , kierowniczka wielka pani brak pomocy tylko (usunięte przez administratora) nigdy jej nie lubilam straszna baba z niej traktuje ludzi jak niewolnikow. (usunięte przez administratora) .

Markus

Nie polecam (usunięte przez administratora)Praca tam to wielkie nic brak kultury ze strony prezesa (usunięte przez administratora)

sphinge

Jeśli chce się pracować to można liczyć na bardzo dobre traktowanie z góry. Oczywiście miałam doczynienie z niezbyt przyjemnymi osobami ale ogół czasu spędzonego na pakowaniu na produkcji był naprawde pozytywny. Praca fizyczna nigdy nie będzie idealna więc nie rozumiem skąd tyle oczekiwań.

Agnieszka

Szef się spina czemu nikt nie zostaję na nad h jak nikt za to nie płaci. Płaca 2000-2200 max. Praca na akrod co jest dziwne bo płaca całemu magazynowi tak samo. Co z tego że Ukrainka obok robi 2x mniej. Dostanie tyle samo

Poboczniak

Praca może i nie jest ciężka fizycznie ale atmosfera panującą na hali ciężka. Ludzie na wzajem siebie nie szanują, pracownicy dłużej pracujący potrafią mieszać z błotem swieżaków bo mają gorszy dzień, bo ktoś ma nie takie włosy albo inne poglądy. Ciężko tutaj o jakiekolwiek dostrzeżenie starań jeśli nie jesteś ustawiony z szefostwem. Każdy siedzi cicho bo boi się że też mu się oberwie. Zarobki też nie są zachwycające. Polecam tą pracę tym którzy mają gadane i silne nerwy i umieją się wepchnac tam gdzie trzeba by mieć dobrze

Norbi

Przesadzacie z narzekaniem. Wystarczy spojrzeć na brak opinii co dowodzi , że ludziom jest dobrze!!

Poseł Anna

Popieram Kisiela i osoby które opowiedziały jak wygląda praca w hkl i jest to prawda same negatywy a osoby które wypisują opinie pozytywne sa to osoby pewnie takie które lubią lizać (usunięte przez administratora) szefostwu lubicie to prawda? kapować i donośic na osoby inne a sami (usunięte przez administratora) robicie pewnie . Znam takie metody jak ktoś napisze prawdę jak wygląda praca i jaki klimat jest to zaraz pupilki wynajdują wpisz i poprawiają go na pozytywny brrrrrrr byście za talerz zupy człowieka sprzedali a za bułkę wykorzystali taka prawda .Omijajcie to firme szerokim łukiem chyba ze lubicie byc wykorzystywani bo nie którzy lubia być wykorzystywani ci którzy maja taryfe ulgową u prezesa :)

@Poseł Anna

Te osoby które piszą pozytywne opinie to tam pracują (usunięte przez administratora)

Metyl
@Poseł Anna

Ci którzy piszą prawdę, trafiają pod sąd!!!!

Hanna

Ostatnimi czasy wątek dotyczący firmy HKL powoli traci aktywność. Dlatego chciałabym spytać, czym to jest spowodowane? Wiele osób na pewno szuka tutaj informacji na temat pracy w firmie, jednak jako że nic nie piszecie to nie są oni w stanie znaleźć takowych informacji. W związku z tym, każdego kto miał okazję pracować w firmie, zachęcam do napisania własnej opinii. Ponadto, podpinam się pod pytanie użytkownika @Remik. Na stronie internetowej firmy nie ma zakładki "Kariera", dlatego prosiłabym o informację na ten temat.

Remik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Filip

Idealnych firm nie ma. Ważne żeby się dobrze pracowało.

Wacław

Tak rzadko piszecie , że musi być dobrze.

Kobieta

Ogromne podziękowania za totalne zero na dzień kobiet. Zero życzeń, zero kwiatów, zero docenienia. Jedno wielkie zero tak jak ta cała firma.

Ryszard

Bardzo różne opinie są na temat firmy. Chciałbym tu pracować ale może podpowiecie jaka aktualnie jest atmosfera?

robot

pracy nie polecam w hkl. praca na akord nigdy nie wiesz ile zarobisz , bo nie wiesz jaki był akord.tylko szefostwo wie.około1900 na rękę za mc. śmiech na sali.patrzą na ciebie przez kamery i robią zdjęcia . prezes stoi i patrzy na zegarek o której wychodzisz. stresująca praca raczej. ale to moje zdanie.

Bardzo dobra praca, wyśmienite warunki socjalne, tylko lenie mogą wpisywać negatywne opinie. Praca 8h, czasem w sezonie nadgodziny ale ilości do zrobienia widać 3 dni wcześniej więc wszystko czytelne. Polecam wszystkim którzy nie mają dwóch lewych rąk i chce im się pracować.

Przestań (usunięte przez administratora) takie głupoty że tak się tu pracuje fajnie w kiblu karaluchy chodzą

(usunięte przez administratora) prawda pracują tam same fałszywe klientki np. Gośka Z.......

Zostaw merytoryczną opinię o HKL dekoracje okien - Szczecin

• Jak się pracuje w HKL dekoracje okien?

Zobacz opinie na temat firmy HKL dekoracje okien tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HKL dekoracje okien?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HKL dekoracje okien

HKL dekoracje okien