Pytanie Nowy wpis

Czy Alumont zatrudnia studentów?

boro Nowy wpis
@Pytanie

Ta firma już nie istnieje.

dax Nowy wpis

To szkoda, że firma nie wyposarza swoich pracowników w odzież robocza. A raczej powinni. Powyższy przykład kolegi na to wskazuje. Jakies nieszczeliwe wypadki sa niewykluczone, wiec jescze w takiej branży gdzie elewacje ie wykonuje tym bardziej, powinien pracownik byc ,,ubrany''

janusz Nowy wpis

Pracowałem tam dwa tygodnie,o dwa tygodnie za długo.Zostałem zwolniony za brak rękawiczek których w Firmie nie było,totalny chaos i brak organizacji.Straciłem dwa tygodnie życia.Z obiecanych 12zł/godz. przy rozliczeniu zrobiło się 8zł/godz.Jak ktoś lubi dużo pracować za darmo to Firma godna polecenia.

ffff

święta prawda, również nie polecam!!!!!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. oferta zarobków tam to bujda na resorach! tepiej by zarobic sprzedajac obwarzanki albo w biedronce. (usunięte przez moderatora) to gość od wciskania kitu nowym pracownikom , że niby zarobki po 4 tys. i wogóle jakto tam nie jest kolorowo i pięknie. A(usunięte przez moderatora) to niby wielki góru na montażach. Prawda jest taka że zarobki ok 2tys za 300 godzin na montażu ! robota po min 12godzin . Wieczne problemy z materiałem, niepasują elementy a ty człowieku radź sobie.! Wypłata na raty .wykorzystywanie ludzi. nikomu niepolecam tam pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Alumont - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.