Veldmaz Nederland B.V

Netherlands

Opinie o Veldmaz Nederland B.V

daras1212

Jest to firma patologiczna, (za 180 h na reke 1900 zl ) w biurze pracuja dwie polki, tam jest dopiero syf i oszustwo, nauczyly sie trzech zdan po holendersku brzydule i unicestwiaja polakow oklamane wiedzmy , katastrofa nie polecam

HENI

Firma BEZNADZIEJNA "lipa" szczególnie ten kolo T [usunięte przez moderatora]. fałszywy człowiek a na miejscu fałszywa paniusia E [usunięte przez moderatora] !!!!! Ogólnie beznadzieja !!

Zostaw opinię o Veldmaz Nederland B.V - Netherlands

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veldmaz Nederland B.V