Opinie o Centrum Witek w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Witek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Witek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Witek w Łomianki

coś tam

Pracowałem w tej firmie dwa lata, generalnie jeden wieki (usunięte przez administratora) Właścicielka psychicznie chora, chlająca hektolitrami redbula. Często praca na noce bo psychopatka miała jakieś wizje. Kasa częściowo pod stołem, Oczywiście handel chińszczyzną a klientów trzeba było okłamywać że to włoskie meble są. Brak szacunku do pracowników i generalnie wszech obecna lewizna... Porażka... Odradzam zdecydowanie!!!!

Marek Nowy wpis
@coś tam

Pracowałem tam i zgadzam się z opinią nt. prac po godzinach za psie pieniądze. Prawda także nt. Red Bulla :)

Marzena Nowy wpis

Czyli co, tego centrum w Łomiankach już nie ma? Widziałam że jakoś w 2017 zmienili w spółce siedzibę z Ł. na Modlniczkę, ale co się stało z pracownikami? Chyba nie pojechaliście spod Warszawy do pracy pod Kraków?

Gaw Nowy wpis

Aktualnie to ten bałagan jest zamknięty(chyba od roku)

Gaw Nowy wpis

Aktualnie to ten bałagan jest zamknięty(chyba od roku)

help

Ja to się zastanawiam czy pojawi się niedługo jakieś oferty pracy, bo w końcu doświadczenie jest dość cenne, niezależnie od kraju pochodzenia towarów..

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Witek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym w weekendy ŁOMIANKI
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Praca w sklepie osiedlowym na Żoliborzu Artystycznym / Elastyczny grafik
"Fresh Trade" Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Dokładnie zgadzam się z kolegą wyżej Wdowiaka pogrążył centrum witek w Łomiankach kradł paliwo meble czy lampy tego sklepu nie powinno być na rynku porażka całkowita.

I cały szacunek dla kierownika z Włocławka który przyczynił się do pogodzenia centrum witek w Łomiankach od kradziezy paliwa po meble czyli Pan K Wdowiaka i mam na dzieje ze upadnie ta firma bo cos takiego jak centrum Witek nie może istniec.

ania

Witam serdecznie (usunięte przez administratora) Są to aukcje bez ceny minimalnej jak wygrasz tj przelicytujesz innego użytkownika wygrywasz Serwis bardzo szybko urasta w siłę coraz więcej użytkowników aktywnych Przedmioty na aukcjach rewelacyjne ceny za które ludzie licytuja również! Aby licytować trzeba wykupić kredyty ceny za pakiety są różne od 6 do 200zł Jeden kredyty podbija cenę o 10 groszy:) Spytacie czemu za takie ceny schodzą przedmioty i czy to realne? Wg analityków serwis ma już 8 tys aktywnych użytkowników którzy w miesiącu wpłacają minimum 100zł na aukcje daje to 800tyś Na nagrody wydaja średnio 200tyś Więc zysk maja ładny :) Pozdrawiam ktoś może skorzysta i zechce powalczyć o sprzęcik :) Dobra zabawa i możliwość zakupu za naprawdę świetną cene!! Raz wygrałam licytację i mam ładny TV Sony dużo taniej :)

pawel

Ludzie nie idźcie tam do pracy syf kompletny jak i kupować meble wciskają ze to z Włoch a to jest chinszczyzna wszystko wykorzystują ludzi do maksimum od odśnieżania dachów transport reklamacje prace na magazynie jak i sklepie noszenie mebli w górę i dul i tak cały czas a jak szefowej się nie spodoba to nosimy to z powrotem i tak w kółko nie ważne ze juz to robiliśmy jedna robotę się tam robi wielo krotne porażka a pracowałem 3 lata to wiem.

Rafał

Odradzam obrazu pracowałem 5 lat szefowa to kompletny strach na wróble kolorowe panisko wielkie zeszło to na psy od sklepu po dyrektora aż po samo szefowa.

każdy by tak chciał 5 000 na rękę od razu przy pierwszym podpisaniu umowy. No wiecie trzeba być dobrze nastawionym do pracy i mieć pozytywne podejście do życia ale tak właściwie to nie za bardzo wiem jak to zrobić, żeby zarobić ale nie mam w głowie takich pomysłów jak niektórzy. Na jakim poziomie są tam wypłaty?

pf

fatalna jakos obslugi, polska tandeta obslugi.

niezrzeszona

Kwota teoretyczna,na reke 1200.To chyba,a raczej napewno,malo....

A co 1100 netto cię satysfakcjonuje??? Szanuj się człowieku, bo później będziesz złorzeczył w necie. Chyba posypały się zwolnienia w łomiankach bo tyle negatywnych komentarzy to dawno nie czytałam. Pamiętam jak byłam tam na rozmowie w sprawie pracy; ze sławnym na tej stronie Panem [usunięte przez administratora]; jedyne co go interesowało to mój dekolt!!! Jak chciałam go zniechęcić, słowami: że nie mam doświadczenia w tej branży, to skwitował to krótko: wszystko się da załatwić, tu doświadczenie nie jest potrzebne! ZBOCZENIEC OBLEŚNY!!!! Znalazłam prace w Warszawie, gdzie liczą się moje kwalifikacje, a nie głębokość dekoltu. Wrażenie straszne negatywne.

niezrzeszona

W Modlniczce na urlop trzeba czekac az do...listopada,pracujac tam za damski wuj! Nadgodziny,sruty,pierduty,powroty do domu okolo 23iej,a pensja,buhaha!!! 1100?!? Ci co odeszli,nie narzekaja,bo sa w stanie sie porozwijac,a reszta.Tacy,co sa tam po 10lat? Paru zostalo? Bo? No bo przeciez nie dla kariery(!),ani przywiazania firmie.Ktos pisal o FLASZCE dla glownego magazyniera...hmm,stare czasy.Dziwny jest tylko fakt,dlaczego te praktyki zostaly zakonczone,a z nimi skonczyly swoj byt koperty.Ktos pyta o socjale.A co to sa SOCJALE?(!)Spotkanie w RODZINNYM gronie w okolicach Swiat Bozego Narodzenia,na ktore chodza tylko Ci,ktorzy uprzednio zostali poinformowani,ze dostana prezent od SANTA KLAUSA.Dla mnie porazka.

były pracownik...

Kraków i Łomianki to inne bajki. Nie wiem jak jest w Krakowie, ale w Łomiankach to jakiś cyrk na kółkach. Firmą żądzą ludzie którzy [usunięte przez administratora] nie mają zielonego pojęcia o biznesie. Właścicielka z jakimiś kompleksami albo chorobą psychiczną i dyrektor nie wiem z jakiego castingu, ale za...scie kiepskiego, alt to jakiś bardzo dobry znajomy właścicielki.... Jakiś idiotyczny układ. Nie było to jak właścicielem był [usunięte przez administratora] jak [usunięte przez administratora] to wiadomo za co, a teraz jakaś komedia z dwoma błaznami w rolach głównych!!! Uciekajcie ludziska bo dyrektor niedługo zgasi światło i powie że to koniec bajki :)

pracownik...

Nie polecam nikomu!!! Jedna wielka porażka. Zero pomysłu na sprzedaż, zero zakresu obowiązków, zero standardów pracy, a wymagania szkoda mówić. Dyrektor z Krakowa to jakieś nieporozumienie, przyjeżdża raz w tygodniu, cały czas siedzi w biurze, z nikim nie rozmawia. jak on może zarządzać firmą i wymagać od pracowników jak z nami nie rozmawia i nie wie co się dzieje w salonie. Szkoda słów trzeba uciekać jak najszybciej byle dalej od tego miejsca !!!!!

nk.

zgadzam się w stu procentach wielki bałagan chyba że jesteś wielbicielem p.[usunięte przez administratora] i taniczysz według jego muzyki.OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM

xxx

Jak sprzedawca polecasz prace? To chyba powinieneś sam spróbować, bo żadnej sielanki niema. Sprzątanie ekspozycji zamiast sprzedawanie obrywanie za wszystko od klientów, od szefowej i kierownika (a od kiedy Marcin rzucił robotę to i za transport, magazyn i reklamacje). Na domiar złego do tajemniczego kręgu osób, które oceniają naszą prace dołączyła baba [usunięte przez administratora], która ma niedobór wszystkiego i wyżywa się za wszystko i nic. Prawda jest taka, że w oczach szefostwa odpowiadamy za wszystko a nikt nawet zakresu obowiązków nie dostał. Na szczęście koniec jest już tuż tuż! Ludzie omijajcie ten bajzel z daleka!!!!

ww

Zgadzam się pan [usunięte przez administratora]. to kawał [usunięte przez administratora] płaci ile chce za nadgodziny jakaś premia czy dzień wolny zapomnij. Urlopu jak się doprosisz to moze dostaniesz raz w roku chyba ze Jesteś pupilkiem kierownictwa przynosisz gorzałe i pijesz razem z nimi tam nie piją jak jest szefostwo z Krakowa. LUDZIE OMILAJCIE TĄ FIRME Z DALEKA NIE WARTO TAM PRACOWAĆ!!!

db

Nie polecam jako sprzedawca może i dobra praca alo magazn i transport to totalny wyzysk. Ręcznie rozładowywane kontenery z meblami praca w transporcie od 10:00 do bólu widywało się że kierowcy wracali o 22:00 a wyjezdzali o 2:00 bo klient w Szczecinie sie trafił. Gdzie tu czas na odpoczynek.Pan [usunięte przez administratora] obiecywał wysokie zarobki za dalekie wyjazdy dodatkowa premie a dawał jedynie umowe na najnizsza krajową 1000 zł na konto a za 5 dni 500 pod stołem. Igdzie tu wysokie zarobki jak ktoś zachorował to zwalniali bo po co im taki pracownik czy poszedł po podwyżkę to tez umowę rozwiązywali.Zima odsnieżanie da (usunięte przez administratora) bez badań wysokościowych i zabezpieczeń. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA TOTALNY [usunięte przez administratora] NIE SZANUJĄ TAM CZŁOWIEKA

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Witek - Łomianki

Centrum Witek