Polmozbyt

Olsztyn

Opinie o Polmozbyt

kazik

Polmozbyt to autoryzowany dealer Hyundaia i Skody, ale nie pokoi mnie to, ze ich strona www nie działa, ktos wie co się dzieje z firmą?

ammokk

Zgodzę się z kolegą brak jak dobrze liżesz masz tam kasę a jak masz honor dostajesz(usunięte przez administratora)

ALA

Niezły cyrk, nie liczy się doświadczenie i umiejętności, ale powiązania rodzinne i czy potrofisz wchodzić w tyłek.po wielu latach procy możesz być potraktowany jako śmieć

?

(usunięte przez administratora)Opinie są różne w zależności jaką się pełni funkcję.Byłem ważną osobą i zarabiałem niezłe pieniądze.Do zarobków jako rzeczy przyjemnych można dodac fakt że byłem osobą penetrowaną przez podwładnych. Osoby penetrujące cacao robią to rzetelnie i z charyzmą miłe uczucie - serdecznie polecam! (usunięte przez administratora) Wielki szacun dla Venimus, vidimus et Deus vicit Spoko ludzie Białystok jest z wami.

Czarna Mamba Zosi i Krysi

Veni Vidi Vici. Opinie są różne w zależności jaką się pełni funkcję.Byłem ważną osobą i zarabiałem niezłe pieniądze.Do zarobków jako rzeczy przyjemnych można dodac fakt że byłem osobą penetrowaną przez podwładnych. Osoby penetrujące cacao robią to rzetelnie i z charyzmą miłe uczucie - serdecznie polecam!

OLO

zarobki raczej marne , atmosfera na zasadzie brązowego nosa kto głębiej wchodzi ten wyżej ląduje , ogólny wyzysk dziś pracujesz jutro nie aaaa i brak profesjonalizmu brak fachowców w swojej branży,więc jeśli chcecie trafić do cyrku za małą kasę -zapraszam

Zostaw opinię o Polmozbyt - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmozbyt