Karol Nowy wpis

@konstanty czyli firma nie ma żadnych minusów tak?

Konstanty Nowy wpis

Agencja ma dobrą opinię jako pracodawca więc praca tu jest naprawdę dobra!!

Mariusz Nowy wpis

Witam, jakie trzeba mieć wykształcenie aby ubiegać się o stanowisko?

Robert Nowy wpis

Zastanawiam się nad powodem takiej ciszy. Normalnie pracujecie? Można spokojnie wysyłać CV?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olka

Jak wygląda praca w Poznaniu na dzień dzisiejszy?

Michał

Zachęcam osoby związane z firmą Wadwicz oraz te które w przeszłości pracowały dla tej firmy, do napisania swojej opinii na temat tego pracodawcy. Nowe wieści dotyczące obecnego zatrudnienia oraz kwestii atmosfery w pracy będą przydatną informacją dla nowych kandydatów, których interesować będzie praca dla tej firmy.

R.W

Pani K. - brak kontaktu z kontrahentami zawala praca nie polecam nie można się z tą pania skontaktować nie odbiera tel ani nie odp na maile@!!!!

Były Klient

Nie polecam. Pani Karolina z oddziału w Poznaniu opryskliwa niezadowolona muchy w nosie moze miała gorszy dzień ale nie jest to powód zeby sie na innych wyżywać. Nie rozumiem jak taka osoba może na codzień pracować z ludźmi.

Arek

Nie polecam. Niskie stawki

grom

chyba sobie jaja robicie ! nikt tej ściemy nie łyka !

atman1

Dobra Firma, porządni ludzie. Fachowo wykonują swoją robotę. Polecam ich każdemu

drwal

WADWICZ to miła atmosfera w pracy i właściciele też spoko. Nie mam uwag:) Pozytywna opinia o firmie

mini-mini2601

Witam, Polecam Firmę Wadwicz. Jest to uczciwa i rzetelna firma, a zarobki do wykonywanej pracy są odpowiednie i wypłacane na czas. Praca jest przyjemna, łatwa i lekka, a pracodawca jest zawsze do Twojej dyspozycji i odpowiada na wszelkie Twoje pytania, problemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wadwicz - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.