Opinie o STAGEMAN Polska

Dominika

@Aneta, dziękuję za rzetelne informacje na temat szkoleń i rekrutacji. Wiele firm zamieszcza je jednak w serwisach pracy, więc dobrze wiedzieć, że trzeba sprawdzać funpage na fb. Możesz doradzić też coś o procesie rekrutacyjnym? Jak się przygotować, żeby STAGEMAN kogoś zatrudnił?

Aneta

Jeśli chodzi o szkolenia to w najbliższym czasie STAGEMAN organizuje ich dość sporo, najbliższe odbędzie się 03.09 - Animator Zabaw Dziecięcych w Krakowie, super jest też Obóz Animacyjny w Zakopanem od 06.09-10-09, wszystkie informacje o szkoleniach znajdziecie tutaj: http://www.animacja-stageman.pl/kalendarz-szkolen,dc660.html Co do ofert pracy najlepiej śledzić stronę STAGEMAN na Facebook'u, tam znajdziecie aktualne oferty pracy: https://www.facebook.com/Stageman-Jeste%C5%9Bmy-dumni-z-Naszych-Animator%C3%B3w-325309975592/?ref=br_rs :)

Dominika

Jak obecnie wygląda perspektywa zatrudnienia w najbliższym czasie w STAGEMAN Polska? Obecnie nie widać żadnych ofert pracy, a na pewno wiele osób na takie liczy. Czy ich brak świadczy rownież o braku rotacji?

Dominika

@PawełCieślak ostatnio na forum nie pojawiają się żadne informacje na temat organizowanych szkoleń. Organizujecie wyjazdy w te wakacje?

Wojciech

Pracuję w STAGEMAN od 2012 roku. Zawsze bez problemowe wypłaty, współpraca na 5+. Dużo możliwości rozwoju i pracy. Dobry kontakt z biurem, wspaniała ekipa pracowników. Młody zespół pełen zaangażowania! Najlepsza firma animacyjna w Polsce! Polecam pracę w STAGEMAN!

Emka

Polecam STAGEMAN :) Z firmą jestem związana od 2010 roku, czyli już sporo czasu. Po pierwsze dostałam ogromną szanse, kredyt zaufania i duże możliwości rozwoju oraz doświadczenie - bezcenne. A po drugie, tak od strony technicznej - młody, fajny zespół, można poznać wspaniałych ludzi no i wypłata na czas. Lubię to!

Necia

Najlepsze szkolenie dla Animatorów!!! Co najważniejsze - po szkoleniu mają sporo ofert pracy do zaproponowania :)

Antalaya

Byłam na castingu i byłam na dwóch szkoleniach. Castingu nie przeszłam (po 10 latach doświadczenia w animacji...) ale OK, mają swój profil kandydata, tylko dlaczego uważają, że wszystko robią najlepiej? Przy takim spędzie ludzi na castingu ciężko jest rozpoznać. Poszłam na dwa szkolenia u nich (plusem było to, że dostałam fajną zniżkę na nie). A uśmiech, to być może warunek konieczny ale czy wystarczający??? Na castingu i szkoleniach były też osoby, które są już ich animatorami (powiedzieli, że nawet jak ktoś już z nimi pracował - musi i tak w nowym sezonie jeszcze raz się zaprezentować) - dziwne...przecież już pracował. Nie wystarczy sama motywacja i chęć współpracy?...Nigdy nie oddzwaniają (choć mają opcję "zamów rozmowę") na stronie. Same szkolenia...mam mieszane odczucia. Prowadzący bardzo zaangażowany, full power. Ale układy taneczne mało uniwersalne, mało urozmaicone i ta nieszczęsna forma rywalizacji i dzielenia uczestników warsztatów na drużyny. Po co ta rywalizacja i nabijanie punktów? Przecież wszyscy przyszliśmy się nauczyć:) W życiu nic nie ma za darmo: mam poczucie, że Stageman castingi robi po to, by sobie ludzi na szkolenia napędzić. Jest strategia i pieniądz się mnoży. A jakoś muszą się przebijać przez rynek, bo takich szkoleń jest sporo i jest w czym wybierać.

Paweł Cieślak - Manager Animacji Zagranicznych
@Antalaya 23.02.2017 14:53

Witam "Antalaya" (z imieniem i nazwiskiem na pewno byłoby lepiej), W naszej firmie nie jest najważniejsze doświadczenie, bo w animacji można przepracować nawet 20 lat i albo być wypalonym albo nie mieć w sobie wartości, które akurat dla nas są najważniejsze. Nikogo na pewno nie wybieramy tylko i wyłącznie za uśmiech (choć jest on bardzo ważny przy tworzeniu wizerunku). Liczy się dla nas m.in.: kreatywność, pewność siebie, inteligencja oraz poczucie humoru. Nasi Animatorzy faktycznie przed każdym sezonem mają pojawić się na castingu. Ludzie się zmieniają... motywacja również. Nie wystarczy chcieć, należy również posiadać nadal to "coś" co dla nas jest kluczowe. Castingi zawsze były i zawsze będą kontrowersyjne i nie będą się podobać. Rozumiemy to. Niemniej postawienie Was w stresującej sytuacji mówi sporo na temat kandydata. O sobie można mówić wiele dobrego ale ciało, wzrok, gesty, taniec, zadania potrafią powiedzieć o wiele więcej. Sprawdzimy system oddzwaniania, bo to jest nowy twór i mogą to być problemy techniczne. Bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi. W godzinach pracy nie ma szans, żebyś się do nas nie dodzwoniła, bo to robi sam program, który obsługuje naszą stronę. Ale sprawdzimy również i to ;) Dziękuję za zwrócenie uwagi na elementy rywalizacji. Rywalizujemy ze sobą całe życie i nie ma co tego brać do siebie. Ma to zmotywować do wysiłku i z tego co widziałem na szkoleniu, skutecznie! :) Rywalizacji trzeba uczyć od dziecka (wiem, że rodzice z tego chcą rezygnować ale to błąd). Trzeba umieć wygrywać i przegrywać. Dystans do siebie jest świetną cechą ;) Poza tym to tylko tańce animacyjne i na koniec nie było "przegranych". Ofert pracy mamy bardzo dużo. Problemem bardziej jest znalezienie odpowiednich osób, które zadaniu sprostają zgodnie z naszą filozofią i standardami. Nie musisz się z nami zgadzać w tej kwestii. To my ponosimy odpowiedzialność za kontrakt. Animator wykonuje tylko (i aż) zadanie. Naszym obowiązkiem jest znalezienie osób bezproblemowych, wszechstronnych i mających radość nie z samej pracy... bo "animacja to nie jest praca tylko styl życia". Życzę powodzenia i pozdrawiam bardzo ciepło z zimnego Chorzowa :) Paweł Cieślak Manager Animacji Zagranicznych W przypadku pytań, wniosków itd. bardzo proszę o kontakt mailowy - z przyjemnością odpiszę :)

roj

znajomość języka nie jest wymaganiem jakimś nadzwyczajnym. Często poszukują całkiem tych animatorów @kindek

hen

@struś z tego co widziałem, to trzeba się zgłosić na specjalny casting na to stanowisko. Animator zajmuje się zawsze podobnymi rzeczami - ma zorganizować zabawę i umilić czas innym ludziom, myślę, że w tym przypadku sytuacja wygląda podobnie.

rene

Stageman przede wszystkich pozytywnie motywuje ludzi do dalszego działania, nawet z tego względu warto się wybrać na jakieś szkolenia przez nich organizowane. Atmosfera jest genialna, a to jest chyba najważniejsze i wszyscy zwracają na to uwagę, zresztą wystarczy poczytać trochę wpisów pod tym temat i wiadomo :)

kasia

Najlepsze dwa dni w moim życiu, duża dawka pozytywnej energii, świetni ludzie, tańce animacyjne= mnóstwo spalonych kalorii ;) a co najważniejsze uśmiech z twarzy, który nigdy od momentu szkolenia nie zniknął z mojej twarzy. Dziękuję Stageman za wszystko :) Szkolenie z animacji nie tylko przydaje się w pracy Animatora, ale także w życiu codziennym.

Danutie

Jak najbradziej polecam! Byłam na dwóch szkoleniach,na których poznałam przede wszystkim mega pozytywnych ludzi i dostałam tez pewnego rodzaju "kopa" do dalszego działania. Przede wszystkim na szkoleniach można się sprawdzić, czy na pewno to jest,co chcemy robić, bo wymaga to od nas też pewnego rodzaju charyzmy. Mogłam też robić rzeczy, których kiedyś nie miałam okazji robić i są mi przydatne do dziś :) Do tego pracowałam podczas eventów, miałam też okazję na jednym z nich być Team Leaderem, co też było dla mnie pewnym wyzwaniem, któremu sprostałam, a jak wiadomo każda taka sytuacja zawsze czegoś uczy :) Przede wszystkim po przeżyciach ze STAGEMAN'EM zostały tylko miłe chwile, wspomnienie spontanicznych akcji, wartościowe znajomości oraz wiedza, z której korzystam do dziś, nawet nie pracując już podczas eventów!

Danutie

Animatorka S

W 100% POLECAM!! Uczestniczyłam w 2 szkolenie Stageman i oby dwa na wysokim poziomie i pełne profesjonalizmu. Zostałam naładowana pozytywną energią na długooo!!!! (zawsze) Dzięki Stageman zakochałam się w animacji i tak też zaczęła się moja przygoda. Byłam na Castingu - dostałam się!!! i pracowałam 3 miesiące w Turcji wszystko sprawnie i najlepszy czas w moim zyciu - STAGEMAN cały pobyt wspierał i był obecny. Pracowałam róniewż na licznych eventach ze Stageman i również współpraca idealna. Jest to lojalna i najlepsza firma jaką znam. POLECAM!!!!

Anelka

Konkurencja próbuje podkopać jedyną obecnie na rynku solidną firmę animacyjną którą nie pobiera opłat za prace i nie robi ludzi w konia. Żenada ze strony takich firm jak AA czy PS:) Ja polecam Stageman z całego serca! Najlepsza firma w pOlsce zawistnicy:)

Reen

No więc ja nie pracowalam w Stagemanie przez casting ale przez wyslanie CV do oferty pracy na ich stronie, wszystko bylo ok, jednak dostalam wspolpracownika ktory był z castingu, był skończonym leniem, zlamal 2 z 3 zasad animacji juz w 1 tyg, musialam interweniować, wymieniono go na kolejnego osobnika z castingu, ktory okazla się jeszcze gorszy, zostal zatrudniony po tygodniowym szkleniu/ stażu czy jeszcze coś, no więc jesli ktos nie dostal sie do pracy z castingu to juz nie wiem jakim nieogarem musiał byc, ja wspolpracę z firmą wspominam dobrze, niestety z firmą do ktorej zostalam wyslana nie chce miec juz nic wspolnego, nie3 ma co narzekać na pośredniczą firmę, Stagemat jest ok :) trzeba tylko byc odpowiednią osobą, nie kazdy nadaje się na animatora, pozdrawiam :)

Layzy

A jak się chwali na swoich "szkoleniach", że jego firmy 600 osób zatrudniają... Szkolenia 350 przez 2 dni, na stronie wygląda za pięknie...;)

Filip

Aga to przynajmniej widać po twoim poście dlaczego nikt cie nie chce zatrudnić więc ja się akurat nie dziwię Stageman:)

racja

racja

jakkk

Super sprawa dla animatorów ! Polecam :)

Nicka:)

Praca w stageman kojarzy mi się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Konkretne wymagania, wynagrodzenie na czas i dobry kontakt z panią Ewą (koordynatorką imprez). Nie ukrywam też, że wielką inspiracją było szkolenie pana Jakuba Bączka - najlepsze w moim życiu jak dotychczas. Na pewno wysyłam aplikację na kolejne eventy i ze swojej strony mogę powiedzieć, że firma bardzo fajna.

Zostaw opinię o STAGEMAN Polska - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STAGEMAN Polska