Opinie o Sesto Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sesto Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sesto Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sesto Sp. z o.o. w Łódź

Aneta

Widzieliście oferty pracy w firmie Sesto na stanowiska Inżynier Aplikacyjny oraz Młodszy Inżynier sprzedaży Process Automation? Zamierzacie aplikować? Pośpieszcie się! Oferta pracy na stanowisko Inżyniera Aplikacyjnego wygasa w dniu dzisiejszym!

Antoni

@Optymistka, czy chcesz powiedzieć, że ludzie powinni się cieszyć, że mają pracę i pracować za mniej niż u konkurencji, żeby tym "na górze"żyło się lepiej, nie skomentuje tego. W tej firmie tylko nieliczni mają lepsze okresy, reszta zawsze ma to samo, albo i mniej. @Operator powiedz jak się rozwijasz? Na ilu szkoleniach byłeś w zeszłym roku?

Antoni

Optymistka

Każdy miał w swojej karierze okresy lepsze lub gorsze i tak ma firma. Trzeba czasami pracować na niższych poborach żeby firma wyszła na prostą. W ten sposób ratujemy nas miejsca pracy. Dla mnie jest to bardzo ważne i myślę , że dla wielu ludzi również.

Brałeś udział w rekrutacji do Sesto Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Optymistka

Ludzie są bardzo niecierpliwi, ale czasami są ważniejsze cele. Pracuję dla Sesto dość długo i oni muszą się rozwijać, bo w przeciwnym razie konkurencja ich wykończy. Firma na dorobku nie może płacić dużo!

bujać to my,a nie nas
@Optymistka

To programistów szukajcie pod kościołem.

bujać to my,a nie nas
@Optymistka

To programistów szukajcie pod kościołem.

miki
@Optymistka

tak było SRESTO graatis dala firmy , było elester - gratis . było sesto to następne (usunięte przez administratora)k na innych

Operator

Jestem pracownikiem od wielu lat i bardzo chwalę sobie tą pracę. Firma daje szanse rozwoju pracownikom, stwarza dobrą aurę do pracy. Dodatkowo muszą tak pracować aby konkurencja ich nie zniszczyła. Sesto jest godne polecenia, super firma i do tego nasza rodzima.

ciekawy
@Operator

A jak rozwijasz się finansowo?

DNA

Znam firmę Elester od momentu jej powstania , czyli jakieś chyba 20 lat , znam osoby, które ją zakładały i rozwijały . Sesto powstało po odejściu grupy ludzi z Elesteru...... Znam osobiście wielu ludzi , którzy przez ostatnie parę lat odeszli z obu tych firm - to przeważnie dobrzy fachowcy i specjaliści , którzy mieli już dość kiepskiego wynagrodzenia , pracy po 240 godzin miesięcznie , ciągle w delegacji ,w gównianych warunkach i ciągłych wymówek ,że dopiero się rozwijamy , Pkp nie zapłaciło , już niedługo bedą podwyżki itp itd.... Tak na prawdę w firmach tych zarabiają dobrze nieliczni - zarząd , kierownictwo i paru cwaniaków .. Kadra w większości dawni pracownicy PkP , dużo przekwalifikowanych np: kierowcy są monterami , nawet jeden jest podobno kierownikiem w Radomiu .... oczywiście paru fachowców mają i paru ludzi kreatywnych, jednak większość została na poziomie elektroniki z lat 90-tych , prostego montażu , napraw na zasadzie wymiany modułu , prostej obsługi to i niewykwalifikowanego młodego człowieka można nauczyć... ale podsumowanie : firmy bez przyszłości , z marnymi zarobkami do wymagań , nigdzie sie nie chwalą zarobkami , bo nie maja czym....panuje tam kumoterstwo i kolesiostwo , głupia rywalizacja ......Pozdrawiam Zorientowanego i Elektronika ....

Optym
@DNA

Każda firmę można skrytykować. Sam piszesz, że pracownicy prezentują poziom elektroniki z lat 90. Myślę, że zarząd z kreatywnymi ludźmi stworzy super zakład.

brey
@DNA

Piszesz,że znasz firmę od 20 lat, a o kierowniku który też pracuje 20 lat, piszesz że jest "podobno" kierowcą. A jest elektronikiem. Piszesz że znasz ludzi którzy tworzyli Elester, to chyba pamiętasz że Elester nie miał ani jednego przez swoich pracowników stworzonego produktu.Takie były początki twórców Elesteru, którzy mieli jako takie pojęcie o elektronice. To ludzie którzy przyszli później zaczęli tworzyć własne produkty i kiedy pomału firma się rozkręcała, polityka właścicieli spowodowała, ze właśnie tacy ludzie odeszli. Ważniejszy był właściciel obcy - GE , niż polski inżynier. A w Sesto, które było zwalczane przez konsorcjum kilku firm i "przedstawicieli inwestorów", wreszcie pomału poprawiło się, a i produkty są dobrej klasy. A że młody inżynier zarabia więcej niż stary, to co , nie płaci się za wysługę ale za pracę i wiedzę. Oczywiście pewnie dużo rzeczy jest do poprawienia, ale lepiej coś tworzyć nowego niż w zachodniej firmie "tworzyć" aplikacje albo fragmenty produktów bez szans na objęcie całości.Nie po to dają rzeczywiście dobre pieniądze, aby im wyciekły produkty. Jesteśmy krajem kolonialnym i obcy z kapitałem zawsze będą Nas wyciskać jak cytryny , by po kilku - kilkunastu latach wyrzucić na śmietnik i przenieść firmę np do Wietnamu /jak się już dzieje/. Są ludzie dla których oprócz pieniędzy ważne są możliwości tworzenia, ale są też tacy dla których kasa przede wszystkim i tak to jest, nie plujmy na Siebie bo zachodni kapitał tylko się z Nas śmieje. Ciężko coś tworzyć bez kapitału, dlatego jesteśmy biedniejsi. Ale coś róbmy. Jestem poza obiema firmami, znam je dość dobrze i przykro jest mi czytać te często niesprawiedliwe teksty o obu firmach.

brey

Polak
@brey

Sesto to firma o której warto i należy tak pisać jak to zrobiłeś. U nas w kraju jest jeszcze biednie i dlatego trzeba czasami wznieść się ponad wszystko . Tylko solidna i rzetelna praca może postawić takie firmy jak nasza na mocnej pozycji. To z pewnością wymaga dużo pracy.

@Polak

Powiedz to właścicielowi. Niech pracuje za darmo, dla idei, by firma działała. Natomiast niech zapłaci dobre pieniądze pracownikom by chcieli rozwijać firmę.

witold

Ale skoro nadal pracują tuta ludzie, którzy "pamiętają najcięższe czasy" no to raczej świadczy na plus, że firma ma pracowników z kilkuletnim stażem

prawda
@witold

Skoro pracują długo za nędzne pieniądze i w trudnych warunkach to znaczy, że brak im wiedzy i ambicji. Na nic lepszego nie stać ich. Tacy stanowią trzon Sesto.

zorientowany

No, wiadomo, wiadomo. To jest oczywista oczywistość. Wybierają, ale nie Sesto. Dlatego wasze ogłoszenia wiszą od miesięcy i nic. Oj, będą wisieć. I to jest wasz problem.

zorientowany

No, a ja wiem, zę w innych firmach ludzie zarabiają 10 tyś. Dla sesto to jest kosmos. Tutaj dają grubo poniżej średniej.

ono

Jowisz chyba piszesz o kwotach brutto albo netto z premią kwartalną, 4000netto to zarabia w sesto inżynier z kilkuletnim doświadczeniem. Niepisana zasada w SESTO: "im mniej wiesz i krócej pracujesz tym więcej zarabiasz". Nowi pracownicy, czasami bez podstawowej wiedzy dostają lepsze stawki od tych którzy są w firmie kilka lat i przeżyli najcięższe czasy. Podwyżki to zjawisko paranormalne, niby w firmie coraz lepiej a pracownicy zarabiają coraz mniej. Awans tylko dla wybrańców (kolesie, nepotyzm).

Gówniane

Pierwszy

Kto powie? Myślisz, że nie wiem, jaki jest cel tego, co tu piszesz? Zmieniasz ksywki, piszesz bzdury, a chodzi ci tylko o to by przykryć negatywne opinie. Jesteście tak prymitywni w tym Sesto, że to jest jedyne na co was stać.

Pierwszy

Skupmy się. To ile płacicie?

Pierwszy

Za 1800 zł? To niech sobie prezes robi.

Rym Cym Cym

No, inteligencją to ty @Cym nie grzeszysz. Już zostało napisane, że 1800 zł, a ty masz ciągle wątpliwości. Bystry nie jesteś. Akurat pasujesz do Sesto.

elektronik

Tak, zatrudnia. Na stanowisko błazna, wynagrodzenie adekwatne do głupoty.

elektronik

Ty @dominik widziałeś, co napisał @Taki tam? Widziałeś? I nie grzmisz? Twierdziłeś, że "źle nie płacą". Noooo..... już wiem, dla Ciebie 1800 miesięcznie na rękę to niezła kasa. No tak, ale to tylko w Sesto tak jest bo gdzie indziej to już nie. Gdzie indziej to kwoty są 5-cyfrowe. I jeszcze do tego pana, co się podpisał "wszystko widzimy, wszędzie jesteśmy" to ostatnio kurtuazyjnie napisałem "firma Sesto". A trzeba było napisać "gówienko Sesto". Śmierdzi, tfu... ale śmierdzi.

wszystko widzimy, wszędzie jesteśmy :D

do: elektronik. skąd Ty się urwałeś? niech zgadnę xD z pogonowskiego xD i tak do Twojej wiadomości - tej 'firemki', jak to nazwałeś, boi się każdy xD a najbardziej elester :) a co do osiągnięć - widać, że nie jesteś od nas, bo o niczym nie wiesz :) i tak ma pozostać ^^ z mojej strony EOT, nie zamierzam marnować czasu na dyskusję z jakimś frustratem z elesteru ^^

@wszystko widzimy, wszędzie jesteśmy :D

spokojnie :) złość piękności szkodzi :))) Czyżby kompleksy się odezwały? Nie pracowałem w Elesterze i nie zamierzam. Dowiedziałem się o istnieniu tej firmy dopiero teraz. Sprawdziłem co to jest, poczytałem opinie na gowork, faktycznie macie coś wspólnego z Elesterem-PKP. Przede wszystkim kiepskie opinie :) Raczej mało widzicie i jesteście tylko w jednym miejscu. Jest prosta metoda by firma Sesto pokazała na co ją stać. Dajcie ogłoszenie na nofluffjobs. Będzie można porównać ją z innymi firmami. Napiszecie, ile płacicie. Stwierdzenie "płaca adekwatna do posiadanych umiejętności" nie wchodzi w rachubę. Firmy które tak piszą to od razu pokazują, jakim są dziadostwem. Czekam na Wasze ogłoszenie na nofluffjobs. Jak dacie to ogłoszenie to wtedy dopiero temat będzie zakończony.

wszystko widzimy, wszędzie jesteśmy :D

połowa ludzi co się tu wypowiada to z elesteru jest xD zazdroszczą i tyle ^^ plus to całe podszywanie się pod pracowników SESTO? proszę.. to już się staje nudne :) a teraz SESTO jest coraz bliżej ich siedziby i wkrótce nastąpi wrogie przejęcie xD przejmują powoli ich ulicę, siedziba też będzie wkrótce oblężona ^^ poza tym, nie zapominajmy, z elesteru do SESTO przeszli najlepsi i trochę ich to boli :D ale cóż.. życie :D

A ile zarabiają ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sesto Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Sesto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sesto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sesto Sp. z o.o.
  • Andrzeja Struga 66