OMEGA WORKFORCE UK

Stonehouse

Opinie o OMEGA WORKFORCE UK

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@kuba i jak partnerka zdecydowała się wybrać na rozmowę w OMEGA WORKFORCE UK? Poradziła sobie z rozmową po angielsku? Opowiedz nam jej wrażenia i rady na przyszłość, które komuś mogą się przydać.

oj
użytkownik zarejestrowany

@boss wiesz co wydaje mi sie ze to wszystko moze byc uzaleznione od stanowiska na jakim sie pracuje..

robert

pracował ktoś na mayprotein ?

kuba

witam, mam pytanie czego mozna spodziewac sie na rozmowie kwalifikacyjnej w omedze, moja partnerka ma zamiar sie zarejestrowac tam jutro i tak sie zastanawiamy co ja tam spotka na dzien dobry, slyszalem tylko, ze sa ogolnie srednio mili dla ludzi,sa jakies testy i jesli sa to mniej wiecej z czego, jakies przykladowe pytania? dodam,ze moja partnerka ma jezyk angielski sredniozaawansowany- w miare komunikatywny, gorzej bedzie jak ja rtam zestresuja...pozdrawiam

pogo

witam. pracowałem dla wspaniałego Delphi przez OMEGE, zapewniają że jest tam cudownie, po roku kontrakt, należą sie holidaye i gruszki na wierzbie. Po 5 miesiącach pracy w Delphi (czyt. Obóz pracy) znalazłem wreszcie coś innego, zwolniłem sie i do tej pory walcze o zaległe pieniądze za urlop, bo z 5 miesiecy wyliczyli mi aż 1 dzień holidaya. Apeluje do ludzi mających zamiar sie zatrudnić w Delphi, nie idzcie tam za nic w świecie bo wykonczą was psychicznie i fizycznie. Oni tam potrzebują nie potrzebują ludzi do pracy tylko zwierzęta, a Omega to jeden wielki syf i kanciarz!!!

AK

Pracowałam w tej agencji przez 3 miesiące w ubiegłym roku MASAKRA!!!Płaca 7.5 netto, jeździć po pieniądze musiałam do biura choć kazali podać nr konta w umowie. Pan Cz.... na początku bardzo miły,później jak się okazało kawał debila.Teraz toczę bój o PIT bo choć termin mają do 28.02 to ja nadal czekam. Jedyny plus to taki że się sprawdziłam w pracy i jestem już tam prawie rok i zamierzam pracować dalej.ZARABIAM O WIELE WIĘCEJ NIŻ W AGENCJI.Ludzie dajcie sobie z nimi spokój.

:D

witam ! pracowałem dla tej agencji ok 6 mc ( w 2011r) i szczeze mówiac to jest jedyna agencja która zapewniła mi praca non-stop przez 6 m-c !!! dostawałem prace na 1 m-c i standardowo co chwile tel czy chcem isc dodatkowo do " MLECZARNI" daily crest . podzienkowania dla pani patrycji ! osobiscie polecam omege jako agencje . tylko duren liczy na dobra prace odrazu

TEAM FEE

NIE POWAZNA INSTYTUCJA DZWONIA ZE MAJA PRACE 20 MIN PRZED JEJ ROZPOCZECIEM NIBY NA DLUZEJ CO SIE OKAZUJE 3 DNI W TYM W POLOWIE KTOREGOS Z TYCH DNI KAZA ISC DO DOMU

kluska

nie mialam jeszcze zadnych powazniejszych klopotow z ta agencja, ale aby dostac od nich pozadniejsza oferte pracy trzeba miec znajomosci... dla byle kogo nic nie maja albo maja cos na odczepne,

Pracownik :/

Hmmm, nie wiem co mam napisać odnośnie tej agencji... Może np to, że jest ona jedną z najgorszych? Tak to będzie najodpowiedniejsze określenie. Jedyna agencja w której: musisz dać w łapę, bo inaczej "nic na tą chwilę nie mają", za holiday nie płacą, stawki marne, obługa zarówno telefoniczna jak i face-to face typu "wracaj Polaku skądżeś przyjechał" no i co najfajniejsze: przyjdziesz do nich, oczywiście zapytają się jakie masz experience-mówisz, że (w moim przypadku) byłeś przez trzy lata shift supervisorem (kierownikiem zmiany), na co oni: "Wspaniale!!! Mamy dla pana dwie świetne oferty pracy : 1. w szklarni-nalepiasz nalepki na doniczki, 2. Hurtownia-nalepiasz arabskie nalepki na angielskie produkty. Czyli suma sumarum nikomu nie polecam tej agencji. Lepiej odczekać dwa tygodnie dłużej i znaleźć lepszą pracę, niż oddać się w ich ręce. Pozdrawiam :) Tym, którzy tak samo jak ja, zaufali tej agencji - współczuję :) Tym, którzy zamierzają podpisać jakąkolwiek umowę z tą agencją - radzę przeczytać mój komentarz dwa razy. Serdeczne pozdrowienia dla trzech cudownych Polek - [usunięte przez moderatora] -pracujących dla tejże agencji w Stonehouse i Tewkesbury : Mam nadzieję, że skończyłyście brać łapówki od bezrobotnych rodaków.

Zostaw opinię o OMEGA WORKFORCE UK - Stonehouse

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMEGA WORKFORCE UK