Opinie o Multi Job w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multi Job. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Multi Job o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Job w Opole

Inż Mamoń Nowy wpis

Radzę uważać na firmę multijob . Dobre opinie pisze sama firma . To jest zwykle oszustwo . Obietnice są w miarę niezłe , ale rzeczywistość już nie jest taka różowa. Radzę szukać innego biura , z calego serca radzę omijać tę firmę.

jacek Nowy wpis

pracowałem w Lipsku kolego Siwy ale to było dwa lata temu. Wtedy nie było żadnych problemów. Pozostały miłe wspomnienia i znajomi

Siwy Nowy wpis

Czy ktoś pracował lub pracuje przez ta firmę w Niemczech Lipsk,Rostock jak płaci czy płaci w tych miejscowościach była robota na konstrukcjach stalowych proszę o odpowiedzi pozdrawiam

pracownik Nowy wpis

witam proszę o opinie kogoś jeszcze kto był w pracy przez te biuro jako ogrodnik dziękuje oraz pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Multi Job? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Tytan

Porażka, ta agencja Multi Job wysłała mnie do pracy, gdzie mam po 20 - 26h tygodniowo. Koleżanka była dzisiaj w pracy - UWAGA - na 1 godzinę! Na zapleśniałe bungale zarobimy i to wystarczy. Fajna oferta świąteczna. Miało być pracy nie do przerobienia. Prezentów raczej dla dzieci nie będzie. To oszustwo. Nie nabierajcie się na ogłoszenie praca dla magazyniera, bo to ściema. pozdrawiam Pnią z Opola i Panie z Synergie w Holandii - Wesołych Świąt, takich jak nasze...

multijob

panie łukaszu nakon..... zapomniał pan dodać kilka istotnych szczegółów w tej barwnej historii, bez których pana opowieść traci koloryt. przede wszystkim umknęło panu, ze: - po podpisaniu umowy w Holandii został pan skierowany do zakładu pracy, z którego po kilku godzinach został pan odesłany przez majstra, mimo, ze pozostałe osoby pracowały bez zarzutu, - następnego dnia poszedł pan do innego zakładu pracy, do którego poszedł pan pod wpływem alkoholu, zatem tutaj wystarczyło kila minut, żeby został pan odesłany do miejsca zakwaterowania, - trzeciego dnia poszedł pan do kolejnego miejsca pracy, z którego po kilu dniach został pan w stanie nietrzeźwym skierowany do domu, - następnie kazda próba wysłania pana do domu niestety byla obrócona w niwecz, ponieważ pana stan nie pozwalał panu na samodzielne utrzymanie się na nogach, co niestety skutkowało, brakiem kontroli nad załatwianiem potrzeb fizjologicznych, - miarkę przebrało wylanie wody na nową instalacje ppoz, której naprawianie kosztowało kilkaset euro, a bezzasadny przyjazd strazy pozarnej, to koszt kilku tysięcy euro. -panowie, którzy próbowali pana ostatecznie po kilku probach spakować, w tym pana laptop, to trzej inni pracownicy, którzy nie byli w stanie zniesc pana ekscesów pod wpływem alkoholu, dodam, ze najgorzej oceniali niekontrolowane oddawanie moczu, -ponieważ w innych firmach ma pan opinie osoby dramatycznie naduzywającej alkoholu, traktujemy pana jako osobę chorą, jednak ani firma multijob ani people on demand nie swiadczy usług w zakresie opieki nad osobami uzaleznionymi, chociaż oczywiście rozumiemy pana trudna sytuację...

Lukasz

multi job cdn.przyszło na hotal 3 holendruw i kazało mi sie pakowac gdy ja powiedziałem im ze nigdzie nie ide jutro mam busa to zaczeli mnie szarpać ja wtedy zaczolem dzwonic na policje to wtedy sie zesrali zanim przyjechał bus to patologia ukradla mi tel.i hcieli ukraść laptopa gdzie narobiłem szumu to znalazłem go pod szafom w kuchnii efek byl taki ze przepracowalem miesiac czasu i nie otrzymałem ani centa kolega tez.naprawde pracowałem przez rużne biura w Holandii ale takich złodzieji!!!!! i patologii!!!! jeszcze nie widziałem jeśli ktos tam pracóje 40g.tyg.ma na reke 200e razem z wakacyjnym gdzie do tego musi sam opłacic ubezpieczenie bo biuro nie opłaca.Pozdro

przyszły pracownik
@Lukasz

Człowieku, pisz porządnie a nie z takimi BYKAMI, że nie można czytać!!!!!! pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Job - Opole

Multi Job