Opinie o Polan w Żabno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polan. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Polan o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polan w Żabno

ll

ty chlopie nie zadawaj tyle pytan tylko idz i sam zobacz bo ty myślisz ze to można opisac nie sytuacji tam panującej za zamnknieta brama opisac się nie da trzeba to widzieć i przezyc a wtedy się pytan nie zadaje zadnych

pracownik s.

No bo niestety ludzie czasami sa na tyle glupi by pracowac w takich firmach, osobiscie tez znam takie w ktorych nie wyplacaja. Ludzie sie boja zmienic prace bo czesto nie ma gdzie i tkwia w tej pracy nie dostajac za nia pieniedzy lecz niestety zawsze tacy ludzie sie znajda. Ja bym na to sobie nie pozwolil albo placa albo odchodze. Co do Polanu jedyny plus to wyplacalnosc. Poniewaz przy tych warunkach pracy(nieraz tragicznych), pogoni pracownikow zeby szybciej szybciej to gdyby nie placili to oni zdaja sobie sprawe ze tam ludzie by nie szli pracowac. Podziwiam te kobiety ktore pracuja tam lata za te grosze w dodatku traktowane sa jak szara masa. Lecz czesto madrzejsze sa od tych pieknych pan z biura i majstrowych. Rozumiem ze poza sezonem nie ma tyle roboty i jest wiecej luzu.. lecz i tak tej pracy wrogowi bym nawet nie polecil. W dodatku premie w sezonie? Sa sa oczywiscie jak najbardziej lecz na papierze, w rece tych pieniedzy nikt chyba jeszcze nie widzial. Pomijam juz fakt o syfie jaki tam panuje bo tym to chyba nikt sie nie przejmuje.

pracowniik

jerzy - 2013-08-14 12:16:38 No ja to mam trochę szersze horyzonty dlatego tak się dopytuje. Ale pensje normalnie płacą, normalnie wpływa na konto?Normalnie wplywaja na konto z tego co wiem. Gdyby nie wplywaly tak jak trzeba to tam juz nikt by nie chcial robic. Nadgodziny inaczej wygladaja u stalych niz u sezonowych. Sezonowemu zaplaci normalnie, staly pracownik dokladnie nie wiem roznie podobno bywa. Nie patrzy sie im w kieszen. Lecz wiem jedno ze jesli wypadnie sobota w sezonie to poza sezonem moze sobie ten ktos zrobic dzien wolnego. Cos takiego obilo mi sie o uszy. Tez co innego jest gdy mowimy o pracownicy a o "mechaniku" co calkiem inne swiaty.

[usunięte przez admina] Pozytywne opinie wystawiaja stare wyjadacze w polanie albo "mechanicy" ktorzy 8h nic nie robia. Upss sory przestawi maszyne i dalej spaceruje... W konkretnych zakladach pracy nie ma takiego [usunięte przez admina] jak w polanie. Dla ludzi o niezbyt szerokich horyzontach ta praca jest ok.. Dlatego pisza ze zarobki sa ok.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Polan? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pracownik sezonowy.

Cyrk na kolkach nie firma. [usunięte przez admina] Jedyny plus ze przyjmuja na sezon kazdego kto chce choc troche dorobic. Czy ciezka praca? Bywa ze ciezko lecz wiadomo za obijanie sie nikt nie zaplaci.

taitamta

No z tym się nie zgodzę bo po tygodniu pracy zarabiałam +/- 50zł, oczywiście jeżeli ogórki są beznadziejne to wtedy dniówka się zmniejsza. Z pensjami problemu nie było. W ogóle, moim zdaniem w Polanie źle nie jest, a narzekanie wynika z tego, że dla niektórych zwykłe zwrócenie uwagi to już wielki opiernicz. W każdej pracy to normalne, że pracowników trzeba przypilnować bo widzę jak niektórzy układają te ogórki na "odwal się".

Monique

Niestety, ale 50 zł można zarobić będąc juz wprawionym. Nikt na początku tyle nie zarobi. Mnie oraz moim koleżankom dziennie wychodziło ok. 35 zł. Dopiero później zaczyna wychodzić trochę więcej.

taitamta

Wiadomo, zależy od tempa ale norma to chyba coś ok. 200 słoików. Nie śpiesząc się bardzo to ok. 250 słoików dziennie można zrobić więc na dniówkę wychodzi od 50zł w zwyż. Jeżeli ktoś ma trochę drygu i chęci to spokojnie więcej zrobi.

taitamta

zarobki to 0.20gr. za słoik "koronki", 0.15 za "sypane"

gong

tego się nie da napisac to trzeba isc i zobaczyć nie dziwie się ze nikt nie wie jak to ując idz i przekonasz się sama a wtedy pytac nie będziesz na pewno o co chodzi

a ty koleżanko naucz sie pisać bo robisz straszne podstawowe blędy to do biura nikt Cię nie wezmie z taka pisownią jak w polanie nie chcesz pracować

ja:)

a na magazynie też nie lepiej, kierownik nad kierownikiem porażka. powinien być jeden a konkretny!!! Ich miny wyrażają wszystko (usunięte przez administratora)....!!!! Starzy zajmują miejsca nawet w takich firmach masakra co z ta polską!!!!

AFERA 2

ja mam lepszy pomysł zwróćmy się do premiera żeby opodatkował głupotę kto ze mną

AFERA

Zwrócmy sie z prosbą do rzecznika praw obywatelskich o kontrole w tym zakładzie bo to nie miesci sie w głowie zeby tak było zakladach pracy mamy 21 wiek kto to widział zeby tak pracowac i za takie pieniadze kto sie podemną podpisuje ja jestem w stanie napisac ten list i przdstawic go wczesneij na stronie zainteresowanym .

POLAN -PROSZĘ O LEPSZE opinie A nie same NEGATYWY

Magazyn

Skoro pracownicy sezonowi tylko waszym zdaniem piszą to się bardzo mylicie . Dziękuje za kolejną umowę zlecenie .

koko

A dajcie już spokój z bezsensowną dyskusją , to jest Polska HELLOW tu nie ma Pracy

mm

moje dzieci były już parę razy na sezonie i nie narzekały ale poszły żeby zarobić a nie dać w pięty innym szacunek za szacunek koleżanko

z sezonowymi zawsze był problem przychodzi to takie coś nieraz pierwszy raz w życiu do pracy i myśli że będzie dyktowało zasady załóżcie własne firmy prostaczki i róbcie po swojemu powodzenia

tak tak zgadzam się z opinią wyżej po co wszyscy pakowaliście się do polanu skoro tak tam źle, wy wszyscy mądrzy wykształceni zajęliście miejsce nam którzy chetnie byśmy tam pracowali nikt was tam przecież nie trzymał nie pasuje nie kupuje proste chyba że dla was za trudne!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polan - Żabno

• Jak się pracuje w Polan?

Zobacz opinie na temat firmy Polan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polan?

Polan